Резултати от 1 до 7 от общо 7

FlashGet - преместени файлове

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #1

    FlashGet - преместени файлове

    Понятие си нямам дали тук или в софтуер трябва да се пусне този въпрос, но ...



    Проблемът ми е, че си омацах софтуера и уиндоуса взе да ме плаши. Много съм добра в това отношение, просто равна нямам [:I]



    Дилемата:

    FlashGet след изтегляне на файлове от мрежата ги слага в неговата си папка "Свалени", като разбира се аз му задавам точното място на хард диска ми. Днес реших да преместя тези файлове от папка "<font color="red">Свалени</font id="red">" в съответните "Softwere", "Game", "mp3" в самата програма, просто за да си изчистя мястото в <font color="red">основната</font id="red">.

    В следстие на това всички файлове са си променили първоначалното местоположение и сега са в "С" дяла ми <font size="1">(съответно "Softwere", "Game", "mp3")</font id="size1">.



    Притеснява ме това, че "С" дяла се препълни след по-горе изброените "невероятно потресаващи" мои действия и "пищи", че няма повече място.



    Понеже не знам кое от къде е копирало или преместило и дали програмите трябва да се изтрият или възтановят на същото място...

    Питам: Как мога да върна в първоначално състояние мястото им?



    Едва ли някой ще разбере какво питам, понеже вече аз самата се обърках... Боже, `що ми трябваше да пипам [?]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #2

    FlashGet - преместени файлове

    Да, пускаш Flashget, групираш всички файлове от категорията примерно Software... цъкаш с десния бутон даваш MOVE TO, към категория свалени... пита те дали искаш и файла да премести даваш ДА и това е.

  4. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #3

    FlashGet - преместени файлове

    Да, обаче стартирам програмата и за моя изненада файловете са отново в "Свалени". Сякаш нищо не съм правила. Но...! Проследявам пътя на записване на файла от Flashget. Примерно както е при мен <font color="red">Локален файл D:\Programs\Spybot Search and Destroy 1.3.zip</font id="red">

    Влизам в директорията на компютъра и виждам, че файлът липсва!



    Минута! Сетих се нещо...



    EDIT// Ще търся файловете един по един и в зависимост от това къде ми ги дава програмата като първоначално записани ще ги копирам там, пък каквото то...



    Благодаря DK. Друг път ще знам как да ги възтановя, ако пак нещо ми хрумне да ги местя. []

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #4

    FlashGet - преместени файлове

    Не знам дали правилно те разбирам, но информацията за файловете в папка "Свалени" и вложените папки е чисто статистическа и реално заема много малко място на диска. Истинските файлове се намират в папките, които са указани в меню "Настройки" за съответната папка (напр. натискаш в/у "MP3" с десния бутон на мишката и от менюто избираш пункт "Настройки". "Папка по подразбиране" е мястото където РЕАЛНО се съхраняват файловете от съответния списък. В случая "МР3".) Мястото на тази папка можеш да промениш, така че да се намира на удобно за теб място на диска. При преместването на информацията за файловете от списък "Свалени" в "МР3" ще се получи това което казва DK.

    Това е при положение, че искаш информацията за свалените файлове да стои някъде в програмата. Аз постъпвам по-просто като записвам свалените файлове на СД-та и просто изчиствам списъка "Свалени" и съответната папка на диска. Така винаги имам свободно място []

  6. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #5

    FlashGet - преместени файлове

    Изключително правилно ме разбираш, Lazy Dog. Разликата е в това, че папката ми по подразбиране е на различен дял от диска "С", а аз задавам реално да се записва в "D". В следствие на разясненията ви промених това и се надявам вече да не ми се появи този проблем.

    При мен ситуацията беше такава, че бях променила местоположението на файловете, главно ".exe" и първоначално не ги намирах на новото им място в компютъра. След обстойно "ровене" дилемата се разреши и вече всичко е на мястото си.

    Двоумях се дали те са копирани или просто преместени и не знаех дали да ги изтрия или възтановя ня старото им място. Все пак ставаше дума за голям брой програми и това ме притесни.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    41
    #6

    FlashGet - преместени файлове

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"> Понятие си нямам ...



    Проблемът ми е, че си омацах софтуера и уиндоуса взе да ме плаши.



    <div align="right">Originally posted by Profita*-*20/08/2004*:* 16:25:27</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    дано да ти се скапе още повече софтуера!!!!!!!



    и 100 "лоши" цирки да ти излязат на ХДД-то !!!








  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #7

    FlashGet - преместени файлове

    Болен си мойто момче. Потърси помощ от лекар и то спешно!

    Не ме занимавай с глупостите си. Неам излишни нерви за такива като теб.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Flashget дериктория за сваляне на файлове...
    От shutdawn във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 14-04-07, 14:21
  2. Сваляне с FlashGet
    От Pat във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 21-05-06, 12:16
  3. А какво се случи с "Преместени теми"?
    От fori във форум За Форума
    Отговори: 1
    Последно: 26-11-03, 10:02
  4. проблем с FlashGet
    От LZ4 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 30-09-03, 18:09
  5. FlashGet
    От jax във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 17-02-03, 19:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе