Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

За Quick Launch Bar

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. silverfox
    Guest
    #16

    За Quick Launch Bar

    За едновременното ползване се помайтапих [] Моят съвет е позвай 1, максимум 2 - тези, които ти се струват най-добри и приемливи. Иначе става глямо мазало. Скриването на Quicklauch-a при restart е нищо. На мен ми е спирал Windows-a от такива чистачи и програми за сигурност. Пример: SafeXP - слагаш му отметката да скрива шарингите по подразбиране и Control Panel-a ти минава в новия XP изглед и няма връщане назад, дори и след махане на отметката [].

    За това си говорим. Ако някой ти каже как се оправя - браво, аз просто ти казах моя опит - нали затова е форума.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #17

    За Quick Launch Bar

    Ето решението на въпроса:

    http://kellys-korner-xp.com/xp_tweaks.htm

    търсиш №61 в дясно. Пробвай го

    Tука май съм писал без да чета ....[:I]

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #18

    За Quick Launch Bar

    Пробвах го, пак не става![V] Уж всичко е "ОК" и "SUCCEED", след рестарта пак не се зарежда. Явно има нещо безнадежно сбъркано в уиндоуса ми.

    Вече почвам да си мисля, да не би да има някаква опция за запомняне на настройките при изключване на уиндоуса и аз да съм я изключил /включил/. Защото друго което ми направи впечатление е, че независимо в какво състояние е флекстайпа (кирилица или латиница), след рестарт на уиндоуса винаги се зарежда на "латиница". (не съм сигурен дали това е нормално).

    Още веднъж Благодаря на всички отзовали се!



    //Добавено:

    Пробвах и с друг юзер, но пак няма ефект.





    <font color="blue">2 // Добавено:</font id="blue">След предоставеното ми от silverfox "лекарство", изпробвах програмата на Malone. <font color="purple">И о, чудо, работи </font id="purple">[].....!!!

    Не стана от първия път, но като се поразцъках насм-натам, накрая се получи желания резултат - вече Quick Launch Bar-а се зарежда автоматично след рестарт.

    Остана нещо съвсем дребно - ако има повече от 3 шорткъта, показва първите 3, а останалите излизат след като цъкна на ">>". Ръчно разширявам полето на Quick Launch Bar -а и тогава излизат всичките. Но след рестарт са пак в началното положение (първите 3, а останалите зад ">>"). Но това не е "болка за умиране"[], казвам го само с информативна цел.



    <font color="green">3 // Добавено:</font id="green">

    Във връзка с по-горе споменатите стойности на регистрите ( от 2-ия пост на Raid), ето малко допълнително инфо след като нещата се оправиха.

    По т.1.





    По т.2. - няма промяна.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #19

    За Quick Launch Bar

    Хм... Тези неща ти ги е добавила въпросната програмка - при мен ги няма, а Quick Launch си имам. Не здесь зарыта собака...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. как се правят иконите на quick launch малки?
    От obshtinska_mishka във форум Windows
    Отговори: 12
    Последно: 10-09-05, 07:56
  2. Quick Reply+Smiley?
    От Lyolyo във форум За Форума
    Отговори: 0
    Последно: 27-07-05, 18:09
  3. Възстановяване Quick.Eraseнато CD-RW
    От DeathKnight във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 10-04-04, 10:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе