Резултати от 1 до 12 от общо 12

Сложих парола не мога да вляза ....

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #1

    Сложих парола не мога да вляза ....

    Сложих парла на уин ХП но не мога да жляза в уин-а дава ми грешка апаролата определено не е обаркана .;( има ли на4ин да вляза но без да преинсталирам системата ? И ако преинсталирам на4еисто ли трабва да е или може върху това което е в момента ?! Благодаря ви !

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #2

    Сложих парола не мога да вляза ....

    опитай с Hirens boot cd

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #3

    Сложих парола не мога да вляза ....

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">опитай с Hirens boot cd



    <div align="right">Originally posted by bucho*-*04/10/2004*:* 22:45:48</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">това какво е и как действа ?!?

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Сложих парола не мога да вляза ....

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">опитай с Hirens boot cd



    <div align="right">Originally posted by bucho - 04/10/2004 : 22:45:48</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">това какво е и как действа ?!?



    <div align="right">Originally posted by mxkolev - 05/10/2004 : 08:07:29</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Това е един boot диск с разни програми за обслужване на ситуации по поддръжка на комп. системи. Та това, което те интерисува, от диска, е една програма, която reset-ва паролата на потребителя. После си влизаш и оправяш нещата. Не е нужно да преинсталираш.

  6. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #5

    Сложих парола не мога да вляза ....

    Изтегли това, разархивирай го на една дискета, буутвай от дискетата, следвай инструкциите за премахване на парола (задаването на нова парола не винаги работи, така че просто я премахни и си задай нова след това през Windows ако искаш). Толкова по въпросите за смисъла да имаш win-парола [:P][:P][:P]

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #6

    Сложих парола не мога да вляза ....

    Имате ли идея защо се е полу4ило така ?! И LaMARTIN виждъм 4е името на тая програма со4и 4е е за ЛИНУКС ... работи ли под ХП !? ОК ! Както и да е сега ще опитам и двата софтуера които ми предложихте !

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #7

    Сложих парола не мога да вляза ....

    Syslinuxa е linux на системна дискета. Като се boot-неш от нея зарежда супер орязан линукс (направо само vmlinuz) и освен него на дискетата има и тool за паролите В случея с моя Windows дори пет такива да има няма да успее да ми ресетне паролата защото има два начина за съхранение на пароли в по новите дистрибуции на windows пък и трябва потребителя да има достъп локално до pc. Ако имаш достъп локално до повечето линукс дистрибуции можеш да придобиеш root acces особено ако е boot лоадер е LILO .





    Иначе за гореспоменатия проблем средствата на laMARTIN и ru-boy, bucho са перфектни


  10. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #9

    Сложих парола не мога да вляза ....

    ru-boy поздрави, туй дето показваш е доста ново, но за нещастие го няма наоколо доста е полезно, хайде някой да го намери отнякаде ))))) много, много полезни функции, много време спестено

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    240
    #10

    Сложих парола не мога да вляза ....

    Ами въобще не е ново, има го в пакета на Hirens boot cd

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #11

    Сложих парола не мога да вляза ....

    Мом4ета дискетата му даваше грешка -казваше 4е това не е системният диск а ок CD не се бутваше ..;( ! Но влязах през сейв мод на администратора нямаше парола и нещата се опавиха за секуди ! Благодаря ви все пак !

  13.  
     
  14. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #12

    Сложих парола не мога да вляза ....

    До сега да си преинсталирал. А можеш ли да влезнеш, като друг администратор т.е. да си създадеш акаунт на администратор. И друго, нали знаеш, че има два администратора, пробвай с първия в safe mode.

    ----------

    Ето ти един архив след разархивирането му на една дискета, например, ще имаш средство за манипулиране на паролите. Прочети хелпа, защото командите са с параметри от команден ред.

    --------

    USAGE

    To change NT password,

    - Autodetection mode

    1. ntcp ///winnt/system32/config/sam sam

    2. chntpw -i sam

    3. ntchange sam ///winnt/system32/config/sam

    - Manual mode

    1. ntcp //hda2/winnt/system32/config/sam sam

    2. chntpw -i sam

    3. ntchange sam //hda2/winnt/system32/config/sam



    To extract password,

    - Autodetection mode

    1. ntcp ///winnt/system32/config/sam sam

    2. samdump sam

    - Manual mode

    1. ntcp //hda2/winnt/system32/config/sam sam

    2. samdump sam



    Use the manual mode if your NTFS partition is not detected.

    hda2 a=first hard disk (a,b,c,...)

    2=partition number 2

    ----------

    Доп. информация.

    http://home.eunet.no/~pnordahl/ntpasswd/

    http://www.cgsecurity.org/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Не мога да вляза в Замунда
    От dallaz във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 22
    Последно: 01-03-14, 01:06
  2. Отговори: 5
    Последно: 30-08-12, 23:10
  3. Отговори: 0
    Последно: 09-05-11, 19:30
  4. Как мога да сложа парола на USB?
    От AleksofT във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 27-11-07, 16:37
  5. Що не мога да вляза в "d.Info"
    От The_UFO във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 10
    Последно: 28-12-01, 23:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе