Резултати от 1 до 4 от общо 4

Проблем с вин2к и иконите.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #1

    Проблем с вин2к и иконите.

    Това вече за втори път ми се случва и немога да си обясня защо се получава. Win2k SP4, отидох на appearance и избрах windows standard и дадох apply. В седващия момен не се виждаха никакви икони нито на декстопа ното никъде. Това ми се получи преди около два или три месеца и така не рабрах защо стана. Преди малко пак се получи. Добре че на гост юсъра бях задал администраторски права че си влязох в wina нормално и се вийдат иконте но на другия юсър всичко е скапано. Вече си мисля че има хардуерен проблем. Досега не ми се е скапвал вин-а за толкова кратко време. Някой амо има идей от каво е това нещои да казва.

    Сега забелязах че във сандрата на mainboard information на систем на serial number и ID дава само нули. Между другото дъното е Asrock K7VT2, захранването е кодеген 300 вата.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Проблем с вин2к и иконите.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Това вече за втори път ми се случва и немога да си обясня защо се получава. Win2k SP4, отидох на appearance и избрах windows standard и дадох apply. В седващия момен не се виждаха никакви икони нито на декстопа ното никъде. Това ми се получи преди около два или три месеца и така не рабрах защо стана. Преди малко пак се получи. Добре че на гост юсъра бях задал администраторски права че си влязох в wina нормално и се вийдат иконте но на другия юсър всичко е скапано. Вече си мисля че има хардуерен проблем. Досега не ми се е скапвал вин-а за толкова кратко време. Някой амо има идей от каво е това нещои да казва.

    Сега забелязах че във сандрата на mainboard information на систем на serial number и ID дава само нули. Между другото дъното е Asrock K7VT2, захранването е кодеген 300 вата.



    <div align="right">Originally posted by Julian - 11/11/2004 : 21:55:34</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Пробвай с TweakUI, но с по голяма версия. В последното меню има Repair за такива неша, като иконите и др.

    http://download.microsoft.com/downlo...ertoySetup.exe

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Проблем с вин2к и иконите.

    Това нещо на Win2K работи ли?


  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Проблем с вин2к и иконите.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Това нещо на Win2K работи ли?





    <div align="right">Originally posted by Julian - 12/11/2004 : 12:15:16</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Трябва да работи, ако случайно не работи, което е малко вероятно, ползвай по стара версия, защото тази е най-новата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с иконите на десктопа
    От sss във форум Windows
    Отговори: 0
    Последно: 30-06-09, 09:55
  2. Проблем с иконите в tray
    От omeganet във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 01-06-06, 17:27
  3. Иконите на десктопа без фон ?
    От topche във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 30-08-05, 17:35
  4. Проблем с иконите в systray
    От Gadget във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 15-06-04, 12:01
  5. Вин2к проблеми
    От KingRex във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 14-01-02, 23:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе