Резултати от 1 до 9 от общо 9

Вин2к проблеми

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    220
    #1

    Вин2к проблеми

    Проблемите са че Вин2к хич ама хич не ми е стабилен. основно проблемите идват от издънването на сериал.сис т.е. има някакъв проблем с ком портовете. да ама там уж всичко е ок. всичко съм деинсталирал, инсталирал, сменям мишки,модеми и пак. понякога за по-голям купон се дъни и нтоскерн.ехе. Да, на вдигнат процесор съм ама и като си го сваля на нормалната честота купона продължава. ако някой има представа какъв е шибания проблем моля да каже щото вече ми писва много яко и ще го трия тоз Вин.




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #2

    Вин2к проблеми

    imah podobni problemi na staroto pc... update na bios reshi vuprosa )




  4. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    220
    #3

    Вин2к проблеми

    ami то още при инсталация ми изплака АЦПИ-то и докато не го изключих не можа да се инсталира изобщо. кофтито е че за моя биос вече няма упдатес щото и фирмата е слабо известна(а-тренд), а и я продадоха на някви други.




  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #4

    Вин2к проблеми

    Nachi ne znam s koia versia na windows si ama ako si s server probvai slednoto mahash ot biosa vsichki com portove serial mode triabva da ti e na half duplex ako ne polzvash usb sushto go mahash i t.n. tova go pishe i po debelite knigi daje tam suvetvat da se mahne i floppy-to...



    http://www.rootbg.com

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    220
    #5

    Вин2к проблеми

    това с изключването съм го пробвал ама само на единия ком порт и без да съм го чел и не стана. сега го чакам да забие и ще му махна и комовете и флопитата. усб съм си го изключил щото нямам усб. а версията на Вин2к е Проф. пробвах и с даунгрейд на Биос-а ама не ще.






  7. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    220
    #6

    Вин2к проблеми

    abe ne ebava i ne ebava toz win2k. kvo li ne mu izkliuchvah. dazhe bqh i bez floppy i paralelen port i samo mishka i bez mishka ama ne ebava i ne ebava(vyshtnost si me ebava qko. dali ako si rygna XP i kato se ima predvid che to e na NT pak mozhe da ima podobni problemi? maj shansovete ne sa malki i zatova v momenta se vyzdyrzham.




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #7

    Вин2к проблеми

    hmm... vij - predpolagam 4e si opital sus SP1 i SP2... shto ne opitash i sus SP3 betata deto e pri men na free-to?




  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #8

    Вин2к проблеми

    v nikakav sluchay ne si slagay XP. Pylen tashak e




  11. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #9

    Вин2к проблеми

    Ako problema ti e hardware nikakuv software niama da ti pomogne tak che se orientirai kum UPGRADE I NE DEI DA SI GUBISH VREMETO ...

    Horata sa kazali che vseki lev koito chovek spesti se prevrushta v 10h zagubeno vreme a sam mojesh da precenish dali si struva...



    http://www.rootbg.com

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблеми с Serious Sam
    От ves_es във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 01-12-08, 19:49
  2. проблеми с dvd-rw....LG
    От vsm във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 30-07-06, 16:39
  3. AM2 проблеми ?
    От DragooNART във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 04-07-06, 09:36
  4. Проблеми с HDD
    От Big Bug във форум Общ - хардуер
    Отговори: 13
    Последно: 23-06-05, 13:05
  5. Проблем с вин2к и иконите.
    От Julian във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 13-11-04, 11:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе