Резултати от 1 до 5 от общо 5

ExcelciorCyr font търся!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    322
    #1

    ExcelciorCyr font търся!

    Моля ви,ако някой има ExcelciorCyr Font, то ще му бъда много задължен,ако ми го изпрати,защото този фонт ми затри живота!Някакъв глупак от Министерството на здравеопазването написал една наредба,която много ми трябва на този фонт.Пробвах всички офис-пакети на M$,за да си свърша работата(т.е. да си разпечатам тази наредба,но уви...не става...).Няма го този фонт,те се мъчат да го заместят с друг...и всичко излиза на "гарги".Системата ми е коректно настроена на кирилица,досега съм нямал проблеми.Търсих в Интернет,но без успех,т.е.нищо не намерих.

    Моля ви помогнете ми!Ако някой има такова желание,то нека изпрати горния фонт на pland@mail.bg

    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #2

    ExcelciorCyr font търся!

    You've got mail [8D]

  4. DGP
    DGP е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    137
    #3

    ExcelciorCyr font търся!

    Гледам, че Slero вече ти е помогнал, но ако някой друг има грижи нека цъкне ТУК

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    ExcelciorCyr font търся!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Моля ви,ако някой има ExcelciorCyr Font, то ще му бъда много задължен,ако ми го изпрати,защото този фонт ми затри живота!Някакъв глупак от Министерството на здравеопазването написал една наредба,която много ми трябва на този фонт.Пробвах всички офис-пакети на M$,за да си свърша работата(т.е. да си разпечатам тази наредба,но уви...не става...).Няма го този фонт,те се мъчат да го заместят с друг...и всичко излиза на "гарги".Системата ми е коректно настроена на кирилица,досега съм нямал проблеми.Търсих в Интернет,но без успех,т.е.нищо не намерих.

    Моля ви помогнете ми!Ако някой има такова желание,то нека изпрати горния фонт на pland@mail.bg

    Благодаря предварително!



    <div align="right">Originally posted by pland - 31/01/2005 : 21:52:49</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Следващият път дотичай до първия компютър с Апис или Сиела и си разпечатай нардбата.

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    322
    #5

    ExcelciorCyr font търся!

    Slero,безкрайно ти благодаря,както и на останалите момчета!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. AvantiB - Font. Спешно...
    От carcass във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 26-11-06, 00:32
  2. command prompt cyrillic font
    От pentagod във форум Windows
    Отговори: 14
    Последно: 14-04-05, 20:00
  3. Bold системен font в диалозите
    От striving във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 10-12-04, 13:08
  4. Font-problem
    От abv във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 05-09-04, 08:05
  5. Help! Free font - Arial type
    От Sem във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 7
    Последно: 25-01-03, 13:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе