Резултати от 1 до 8 от общо 8

Вграждане на разни програми в инст. диск на Win

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    3
    #1

    Вграждане на разни програми в инст. диск на Win

    Търся програмка за вграждане на различни програми в инсталационен диск на windows. Например при windows Nemesis се инсталира и MS Office 2003, на мене ми трябва подобно но искам да се инсталират други програмки ! Helppppp



    p.s. Май сбърках раздела

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    204
    #2

    Вграждане на разни програми в инст. диск на Win

    do kolkoto razbiram iskash da si napravish disk s nai neobhodimoto ... i kato preinstalirash da ti e vsi4ko na diska i da ne se zanimavash s drugi diskove ,da tyrsish tova onova .. podoben efekt mojesh da postignesh s norton Ghost ... kato si napravish Image na komputera no shte raboti na tvoq komputer t.e ako go slojish na drug komputer moje da ne trugne ot tova 4e moje da bude razlicha komfiguraciqta ...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #3

    Вграждане на разни програми в инст. диск на Win


  5. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #4

    Вграждане на разни програми в инст. диск на Win


  6. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #5

    Вграждане на разни програми в инст. диск на Win

    nikolin

    Тази програмка е наистина чудесна но не мисля че с нея можеш да вградиш допълнително софтуер.

    С нея можеш да вграждаш драйвери,сервизни пакети и кръпки.

  7. Novice
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    3
    #6

    Вграждане на разни програми в инст. диск на Win

    NortonGost и nLite не ми вършат работа

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    301
    #7

    Вграждане на разни програми в инст. диск на Win

    Не забравяйте, че ако ще ползвате NortonGhost трябва да се простите с всичките дялове на хард диск-а. Инъче с него могат да се направят чудеса, но при това условие . . .

    nLite както казаха вгражда само драйвери и сервизни пакети.

    Имаше една програма, която се казва SlipStreamer но нещо не мога да я намеря. Тя "вграждаше" в инсталацията на win boze програми пожелание.









    Have a nice day [:D]

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    338
    #8

    Вграждане на разни програми в инст. диск на Win

    Гледам, че тука споменавате Ghost и реших да си споделя мнението понеже съм се специализирал. Ако клонираш между два компа с различни конфигурации и използваш Win98 нямаш проблеми. 98-цат разбира, че има нав хардуер и си слага необходимите работи, трябват и само едни две рестартирания. Проблема е опаче при WinXP, обаче и там си има цака. Клонираш и инсталираш Win отгоре, когато Win ти каже, че има съществуваща инсталация му казваш да се сложи отгоре като запази съществуващите настройки и след малко имаш идеално работеща система. Може да се наложи само да сложиш някой друг драйвер, но инсталираните програми, регистрираните потребители и потребителските настройки си остават без промени.



    Иначе и аз търся някаква програмка да вгражда разни програми в инсталацията на Win. Видях един image, в който имаше една камара работи и реших, че тая работа е възможна, но до сега не съм разбрал. Ето и адреса:



    http://free.data.bg/masters/Program/...US%20MATERIAL/



    Дано някой да разбере как става вграждането на програми в инсталацията и да каже...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 40
    Последно: 14-12-17, 10:49
  2. Отговори: 7
    Последно: 12-08-15, 04:17
  3. Продавам РАЗНИ
    От ivanxxx във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 09-08-10, 22:24
  4. разни чаркове
    От qni във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 18-03-08, 22:16
  5. форуми разни...
    От Dockera във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 24-07-04, 18:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе