Резултати от 1 до 12 от общо 12

Longhorn, версии, тестове и лицензи

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    55
    #1

    Longhorn, версии, тестове и лицензи

    Въпросът ми е следния:

    Ако си сложа Лонгхорн някой ще ми прави ли проблем за лиценза ? Все пак е в бета стадии и никой не продава този продукт официално



    И като сме в темата за Лонгхорн споделете за последната стабилна ( доколкото може да бъде) версия и от къде сте я свалили.



    Благодаря предварително за отговорите ви.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #2

    Longhorn, версии, тестове и лицензи

    Според <font color="purple">Доко</font id="purple"> май все още няма официално пусната бета-версия, освен на картинки. []



    И иначе самият <font color="red">"Longhorn"</font id="red"> се очаква да излезе през 2006 г. ...




  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #3

    Longhorn, версии, тестове и лицензи

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Въпросът ми е следния:

    Ако си сложа Лонгхорн някой ще ми прави ли проблем за лиценза ? Все пак е в бета стадии и никой не продава този продукт официално



    И като сме в темата за Лонгхорн споделете за последната стабилна ( доколкото може да бъде) версия и от къде сте я свалили.



    Благодаря предварително за отговорите ви.



    <div align="right">Originally posted by FunFun - 10/04/2005 : 11:06:17</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Всичкия софтуер, който е beta не подлежи на лицензиране, ако не се лъжа, но работи ограничено във времето. т.е. след определена дата няма да работи.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    55
    #4

    Longhorn, версии, тестове и лицензи

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Според <font color="purple">Доко</font id="purple"> май все още няма официално пусната бета-версия, освен на картинки. []



    И иначе самият <font color="red">"Longhorn"</font id="red"> се очаква да излезе през 2006 г. ...







    <div align="right">Originally posted by IvO™*-*10/04/2005*:* 13:51:14</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Не го знам кой е този Доко, объркал съм името и това толкова те подразни, че се напъна да използваш червен цвят и болд ли? На кой от въпросите ми отговори ?



    Нали знаеш умните хора казват "<font color="red">Когато няма какво да кажеш - по-добре не казвай нищо</font id="red">"

  6. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #5

    Longhorn, версии, тестове и лицензи

    <font color="navy">// OFF Topic</font id="navy">

    @FunFun - по-споконо бе човек . Ако влизаше по-често във форума 100% щеше да знаеш кой е въпросният "Доко" []. А иначе, Иво ти отговаря на въпроса - "Откъде може да я свалим?" - т.е. официално - от никъде. Каквото и да намериш ще бъде "нещо незнайно от къде дошло". Колкото до червения цвят и болд-а - това си е въпрос на стил на писане - нищо лично (предполагам).

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #6

    Longhorn, версии, тестове и лицензи

    1. няма все още бета версия на Longhorn...

    2. на сайта на Microsoft няма линк за него...

    3. трябва да имаш валиден ключ, за да го регистрираш и после да се кракне...

    4. ако мислиш, че горното е редно - ползувай си го със здраве...

    5. да кажем че стабилен го водят 4074, линкове - free-та, torrent-и...

    ---

    5. ако беше редовен учасник щеше да знаеш, че IvO™ така си пише и нямаше нужда да скачаш така...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #7

    Longhorn, версии, тестове и лицензи

    Бета версиите можеш да ползваш официално ако си официален бета тестер за Майкрософт - те получават оригинални бета сд-та от фирмата с ключ ( рег кий ) и когато излезе окончателната версия на пазара си задължен да я деинсталираш и прекратиш използването и. Разбира се това е валидно само ако не е дадена друга възможност за получаване на софттуера - даунлоуд и т.н. С други думи - няма ли го бета софтуера качен за официално дърпане и тестване и/или не си ли официален бета тестер - ще го отнесеш като куцо пиле домат :-)))

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    55
    #8

    Longhorn, версии, тестове и лицензи

    благодаря на всички ви за отговорите.

  11. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #9

    Longhorn, версии, тестове и лицензи

    Ето ти директен линк за сваляне на 4074

    ftp://ftp.filesocean.com/1/ZzToP/OS/...4-BetasIRC.iso

  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #10

    Longhorn, версии, тестове и лицензи

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Според <font color="purple">Доко</font id="purple"> май все още няма официално пусната бета-версия, освен на картинки. []



    И иначе самият <font color="red">"Longhorn"</font id="red"> се очаква да излезе през 2006 г. ...







    <div align="right">Originally posted by IvO™*-*10/04/2005*:* 13:51:14</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Не го знам кой е този Доко, объркал съм името и това толкова те подразни, че се напъна да използваш червен цвят и болд ли? На кой от въпросите ми отговори ?



    Нали знаеш умните хора казват "<font color="red">Когато няма какво да кажеш - по-добре не казвай нищо</font id="red">"



    <div align="right">Originally posted by FunFun*-*10/04/2005*:* 16:19:33</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    <font color="purple">FunFun</font id="purple">, не знам къде точно си видял "дразнене" в поста ми. Това, че пиша име на програма в удебелен червен [или син, ако си чел и други мои постове] цвят, е просто стил на писане - ако исках да ти правя забележка за нещо, повярвай ми - щеше да е директно, без усукване или намеци.



    Айде, със здраве.



    Влизай по-честичко, тук не сме зли хора, които дебнат за правописни грешки... []




  13. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #11

    Longhorn, версии, тестове и лицензи

    Longhorn Transformation Pack 6 (Re-Release) ~28,43MB

    ftp://ftp.freenet.de/pub/.disk0/file...ans6update.zip


  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    3
    #12

    Longhorn, версии, тестове и лицензи

    малко снимки



    и линк за теглене

    http://w3.isohunt.com/torrents.php?ihq=longhorn&ts


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Внимание! НЕЛЕГАЛНИ ЛИЦЕНЗИ ЗА avast!
    От glowndark във форум Общ - софтуер
    Отговори: 31
    Последно: 01-06-07, 20:55
  2. Търся BG-фирми,продаващи Firewall-лицензи
    От pland във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 16-03-06, 08:59
  3. BOX версии на CPU???
    От GENERALAT във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 01-09-03, 17:10
  4. Две версии на Форума
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 30
    Последно: 10-10-02, 16:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе