Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

Нужна ми е малко помощ от България

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    8
    #1

    Нужна ми е малко помощ от България

    Здравейте,



    Казвам се Драго и съм от Пловдив, но сега живея в САЩ. От няколко години всички тук чакаме БНТ да направи нещо за емигрантите в северна америка, обаче... Както и да е, реших да поработя по въпроса. Тук имам приличен интернет - 3 Mbps и мога да взема fiber optic ако е необходимо. Сега си играя с Windows Media Server - да видя как ще се държи multicast stream. Нужна ми е помощ от България - някой с TV Tuner card и W2K3 и... малко време за губене за да stream Канал 1, а аз от тук ще го каствам за нашите хора. Разбира се, това ще са само проби.



    Предварително ви благодаря!



    Драго Тотев

    Milledgeville, GA

    USA

  2.  
     
  3. Gadget
    Guest
    #2

    Нужна ми е малко помощ от България

    Еми малко встрани от темата, ама за да стане врътката ще трябва да ти помогне някой закачен директно към доставчика си без шейпъри, щото международния ъплоад е доста орязан не само за простосмъртните в България. За стрийминг ще трябват поне 50-100К+, което значи към мегабит гарантиран международен канал Да не говорим за загубата на пакети по пътя... С такъв канал могат да се похвалят малко простосмъртни и от тях някой да има тунер и желание да ти помогне...

  4. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #3

    Нужна ми е малко помощ от България

    аз ще помогна бе !!



    събери там от 200-300 човека по 10-тина долара месечно - няма да има проблеми - даже ще сложа какъвто тунер кажат..[:D]



    майтап, майтап ... - ама от майтап може и бизнес да си стане .....






  5. Novice
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    8
    #4

    Нужна ми е малко помощ от България

    Смятам да говоря с БТК (вече говорих с БНТ за евентуален лиценз) какво може да се направи за гарантиран bandwith... Някакви идеи и (или) предложения?



    Драго

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #5

    Нужна ми е малко помощ от България

    Според мен по-добре е да говориш с Нова телевизия или бТВ. Като знам от няколко години каква боза е програмата на националната телевизия ако се спрете на нея най-вероятно за 2 дни да ви мине носталгията.

  7. Gadget
    Guest
    #6

    Нужна ми е малко помощ от България

    бTк много яко ще те одерат. Виж през някой друг доставчик, който не минава през бTк

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    8
    #7

    Нужна ми е малко помощ от България

    Можете ли да ми препоръчате няколко стабилни ISP в България?



    Благодаря,



    Драго

  10. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    553
    #8

    Нужна ми е малко помощ от България

    Пробвай с нетера, имат бая излишен капацитет доколкото подочувам http://www.neterra.net/

  11. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #9

    Нужна ми е малко помощ от България

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Можете ли да ми препоръчате няколко стабилни ISP в България?



    Благодаря,



    Драго



    <div align="right">Originally posted by bluepill - 16/04/2005 : 19:29:03</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Освен бтк не мисля че другите ще са ти толкова полезни все пак те продават на всички

    за нетера не знам какъв им екапацитета, но май още не са толкова напред че да конкурират бтк

  12. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    553
    #10

    Нужна ми е малко помощ от България

    @Glarus, ми нетера имат към 600 МВ/s ако не се лъжа и са чудят кво да си го праят така че каква по добра алтернатива на бТК има и още една но сега не се сещам за името на този доставчик който обслужва бТК за международната свързаност .

  13. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #11

    Нужна ми е малко помощ от България

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Здравейте,



    Казвам се Драго и съм от Пловдив, но сега живея в САЩ. От няколко години всички тук чакаме БНТ да направи нещо за емигрантите в северна америка, обаче... Както и да е, реших да поработя по въпроса. Тук имам приличен интернет - 3 Mbps и мога да взема fiber optic ако е необходимо. Сега си играя с Windows Media Server - да видя как ще се държи multicast stream. Нужна ми е помощ от България - някой с TV Tuner card и W2K3 и... малко време за губене за да stream Канал 1, а аз от тук ще го каствам за нашите хора. Разбира се, това ще са само проби.



    Предварително ви благодаря!



    Драго Тотев

    Milledgeville, GA

    USA



    <div align="right">Originally posted by bluepill - 15/04/2005 : 23:44:20</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Не е нужно да се правят прости неща по най-сложния начин. Купуваш си една сателитна чиния, един цифров приемник и карта за достъп. Всичко това може да ти струва не повече от 300-400 лева, пардон $200-300. Гледаш си BG телевизия и си подсвиркваш и не само К1, а една дузина други BG телевизии. Пък, като искаш и кабелна можеш да пуснеш, като вместо цифров сателит си вземаш цифров тунер за компютър и т.н. да не обяснявам елементарни неща. Айде със здраве.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    8
    #12

    Нужна ми е малко помощ от България

    ru-boy,



    Как да ги гледам от Северна Америка бе, майна?[:D]



    Драго

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #13

    Нужна ми е малко помощ от България

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Здравейте,

    ..... От няколко години всички тук чакаме БНТ да направи нещо за емигрантите в северна америка, обаче...

    <div align="right">Originally posted by bluepill*-*15/04/2005*:* 23:44:20</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    offtopic//

    БНТ направи все пак нещо за емигрантите в Северна Америка, макар и за кратко []

  17. Novice
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    8
    #14

    Нужна ми е малко помощ от България

    Грешка! БНТ си излъчва канала за Европа, а някакъв капут в Лас Вегас го пусна за малко, събра парите на хората за 6 месеца или 1 година напред (също за инсталация и оборудване) и... "ела да те те заведа до хладилника ако не знаеш къде е студената вода..."



    Д

  18. Novice
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    8
    #15

    Нужна ми е малко помощ от България

    Този разговор отива на м... си! Попитах чисто технически въпрос, получих някои отговори... Благодаря!



    Драго

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Малко помощ ..
    От FormatC във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 9
    Последно: 21-05-11, 22:22
  2. България има нужда от помощ в еРепублика
    От user25 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 07-01-11, 08:19
  3. Малко помощ
    От cawboy във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 31-05-09, 22:08
  4. Отговори: 5
    Последно: 26-07-08, 21:39
  5. АЕЦ “Козлодуй” е нужна и на Европа
    От BerkStock във форум Коментирай новина
    Отговори: 18
    Последно: 03-02-07, 09:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе