Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 37 от общо 37

Win98 Лиценз

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #31

    Win98 Лиценз

    Win 98 SE е отлична ОС и който я има законна хич не му е нужен ХР. Мен, ако питате, трябва да се направи един по-перфектен уиндоус емулатор и всички разумни хора да бойкотират продуктите на M$, за съжаление правителството се поддаден на изнудването от М$ и подписа корп. дог. за ползване на продуктите на М$ в държавните учреждения и училищата. Та тои договор е абсолютно подобие на договора за концесия за магистрала "Тракия", но нищо ново под слънцето. Ако имаше държаническа политика щяха да спонсорират няколко линукс спецове да направят някакъв линукс клонинг подходящт за РБ и администрацията и така, да ама не. ШЪ сЪ научим, амЪ след като влезем в ЕС, сега все още е възможно всичко.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #32

    Win98 Лиценз

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">ШЪ сЪ научим, амЪ след като влезем в ЕС, сега все още е възможно всичко.</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ей вече с нетърпение чакам да дойдат да ни "оправят"



    Windows емулатор - Wine(X)

    Доста добре се справя с повечето програми.

  4. silverfox
    Guest
    #33

    Win98 Лиценз

    @Az_sum_bre_ombre

    Аз по принцип не съм тръгнал да се тръшкам как, аджеба да легализирам нелегален Windows на компютъра в офиса ми. Просто го купих марков, на него имаше лепенка и си помислих, че може да се признае, затова питам. Може би трябва да хвърля 150$ на Microsoft независимо от всичко? А що се отнася до "лекичката" част, аз вече си я реших с Linux, а ти `що си с нелегален Windows?

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #34

    Win98 Лиценз

    Проблема с всякаква нелегалност се решава много лесно. []



    Всичко "нелегално" на компютъра ви, се намира единствено в нещото, наречено [с лек сексуален привкус] твърд диск [а.к.а. "гепи ма за харда"]. [:P]



    Какво правим? Слагаме хард диска в едно чекмедже ["rack"] и ако ви цъфнат на вратата, дърпате чекмеждето и го слагате под дюшека, а на въпросните проверяващи лица казвате, че диска ви е сдал багажа преди 2 часа и сте го изхвърлили през прозореца на колата като сте минавали през някое "Филибе"... []



    Просто си има начини...




  6. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #35

    Win98 Лиценз

    Lupus - win98 150$ ?!?!?!?

    ru-boy - 98 отлична ос ???? Има отличен син екран нищо повече! не че ХР няма ама от 3 години, от толкова ползвам ХР, не съм виждал сини екрани! И при това аз винаги /почти/ съм имал оригинален 98 щото имама едно приятелче което има 2 98ци исъм си го качвал от там. Веднъж инсталнах 98 и после един norton utilities давам скан и... 198 грешки => Windows98 прави САМ при СОБСТВЕНОТО си инсталиране 198 грешки - стига, не е по-добра от ХР!

    silverfox - "а ти `що си с нелегален Windows?" - щото нямам фирма с парите от която да си купя легален !

    IvO™ - [:D]

    За статистиката - http://www.cmm.bg/cgi-bin/qa/viewa.pl

    21063+2382=23445! намерете ми анкета в която има повече анкетирани от това и тога ми говорете!

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #36

    Win98 Лиценз

    Тази тема се отплесна в една....

    Az_sum_bre_ombre ставаш все по забавен []

    Стига спамене на темата - човека попита нещо и чакаше конкретни отговори, пък и вече си е решил проблема.




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #37

    Win98 Лиценз

    bucho, много се раздвам че съм ти забавен като ти приказвам факти! НО ти трябва да се замислиш в/у това...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Windows 98 лиценз ?
    От rockman във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 15-10-11, 00:17
  2. Лиценз за Windows XP Home
    От favorit73 във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 28-01-09, 13:51
  3. Lineage2 - Компютърни Зали - Лиценз?
    От lil във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 08-03-06, 08:25
  4. Лиценз: Trial
    От shutdawn във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 06-09-05, 17:48
  5. Лиценз Сървъар ???
    От Vova във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 08-03-04, 15:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе