Резултати от 1 до 3 от общо 3

Help, изчезна звука на swf-ите

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    14
    #1

    Help, изчезна звука на swf-ите

    В един момент установявам, че всички swf-файлове са си "загубили" звука. Аvi, mpg, mpeg, mp3, wmv - всичко останало си има звук. Swf-ите имат видео, но не и звук. Swf-файл, който има звук на друга машина, тук няма. Преинсталирах саундкартата (изтрих я от device manager-а) - същото положение. Преинсталирах кодеците, с които преди няколко дни имаше звук - същото положение. Инсталирах наново Macromedia Flashplayer - същото положение.



    Не знам къде другаде да "пипна", за да дойде пустия звук[!].



    WinXP, SP2 + всички ъпдейти от windowsupdate, C-Media AC97 Audio Device.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    212
    #2

    Help, изчезна звука на swf-ите

    не е със сигурност от звуковата карта, по добре виж настройките на флаш плеъра

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    14
    #3

    Help, изчезна звука на swf-ите

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">... по добре виж настройките на флаш плеъра...</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote"> [:I] а как се стига до тези настройки?

    Като плейър ползвам Mv2Player, Lister (plugin на Total Commander), Internet Explorer - на всички има видео, без звук. Windows Media Player - въобще не отваря файла (не знам дали може да отваря swf), дава "You current security settings do not allow this action.". IrfanView - въобще не отваря файла, а казва "Can't read file header. Unknown file format."

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Изчезна дял
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 05-10-09, 13:57
  2. Проблем със CD-ROM - изчезна!!!
    От Moka във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 08-05-05, 15:53
  3. Изчезна ми E:\
    От OvErRiD3 във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 30-08-04, 21:41
  4. Изчезна ми флопито
    От stekyman във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 19-07-04, 09:44
  5. Изчезна ми звука! От какво може да е?
    От DEKAH във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 26-06-04, 22:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе