Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 33

помощ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    139
    #16

    Re: помощ

    Тогава, освем да чакам да се попречука тук- таме и тогава да му направа прейнсталация

    А вярно ли е това че е било добре да се прави прейнсталация на Уиндолса през 2-3 месеца, това го чух, а некаде четох че не е било полезно .Кое е правилното ?

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    8
    #17

    Re: помощ

    Цитат Първоначално публикувано от pate
    Тогава, освем да чакам да се попречука тук- таме и тогава да му направа прейнсталация
    Правилно решение. Сега е момента да си правиш експерименти с Вундоуса. :coolsmiley:

    Цитат Първоначално публикувано от pate
    А вярно ли е това че е било добре да се прави прейнсталация на Уиндолса през 2-3 месеца, това го чух, а некаде четох че не е било полезно .Кое е правилното ?
    Никой не може да каже дали е правилно или не да се прави преинсталация през 2-3 месеца
    Но ако човек има желание, нерви и време може да я прави всеки ден.

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    150
    #18

    Re: Ама и Вие съвсем го объркахте човека :)

    Start -> Run пишеш msconfig, отиваш на секцията BOOT.INI и там натискаш бутона Check All Boot Paths
    Winбозата си проверява за съществуващите ОС и трие невалидните записи.
    Доста по-просто и по-безопасно е, отколкото ти ръчно да бъзикаш в boot.ini

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    139
    #19

    Re: Ама и Вие съвсем го объркахте човека :)

    Нищо,* Тъкмо малко по малко се науча.
    Радвам се че попаднах на точното място*
    Да ви покажа ли какво имам на стария ми компютар, и дали защото ми е пълен и понякога не иска да се включи и требва да го рестарирам няколко пъти* [img width=800 height=600]http://www.sportbg.com/forums/uploads/post-37-1123745167.jpg[/img]
    Изписвами че нещо не може да ми намери информацията на диск С.Дали е от това?То това не ми е много належащо.

    Сигурно съм единственния случай такъв тука
    Извинявам се ако ви досаждам .


  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #20

    Re: помощ

    С това дето викаш че ти изписвало повече замирисва на заминаващ си харддиск.
    И не не е нормално при почти 1ГБ свободно да има проблем с мястото.
    И как може да търпиш франсески уиндоус

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    139
    #21

    Re: помощ

    Цитат Първоначално публикувано от XaMaB
    С това дето викаш че ти изписвало повече замирисва на заминаващ си харддиск.
    И не не е нормално при почти 1ГБ свободно да има проблем с мястото.
    И как може да търпиш франсески уиндоус
    То може да не е нормално, ама е при мен е така
    С френския съм по на ти отколкото с англииския.Затова. От англииски освем гут бай и още 3-4 думи нищо не знам .

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #22

    Re: помощ

    И с българския си почти както с английския.
    Постарай се малко, няма да съжаляваш за изгубенто време...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    139
    #23

    Re: помощ

    Цитат Първоначално публикувано от Bibi
    И с българския си почти както с английския.
    Постарай се малко, няма да съжаляваш за изгубенто време...
    виж какво , не съм влезнала тук за да се заяждам с тоя или оня.Ако имаш да ми отговориш по темата , пиши.Ако ли не мога и без твойто мнение.Данък общественно мнение не плащам.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #24

    Re: помощ

    Глей са, коте ... малко сме тук дето сме за да се заяждаме с тоя или оня.Някой юзъри като Bibi ей така просто си мрънкат и не пишат по темите по принцип.Само пълнят Форумите с глупоститеси.Е така.Друго сие 24 поста/ден все по важни теми.Нали!

  12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #25

    Re: помощ

    Я, това да не е новия чат на форума? :knuppel2:

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    139
    #26

    Re: Ама и Вие съвсем го объркахте човека :)

    Цитат Първоначално публикувано от Little_Alien
    Start -> Run пишеш msconfig, отиваш на секцията BOOT.INI и там натискаш бутона Check All Boot Paths
    Winбозата си проверява за съществуващите ОС и трие невалидните записи.
    Доста по-просто и по-безопасно е, отколкото ти ръчно да бъзикаш в boot.ini* *
    При мен има 2,на Уиндолса 2000 или на ХП да сложа синиото и после това от десно на екрана ли ми дет е или от ляво [img width=800 height=600]http://www.sportbg.com/forums/uploads/post-37-1123774446.jpg[/img]

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #27

    Re: помощ

    Синьото не го пипай.
    Само натисни първия (най-левия) бутон и той автоматично ще ти махне излишните редове.

    Освен това там (вдясно), където при теб пише 30 сек., можеш да го направиш на Нула.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    139
    #28

    Re: помощ

    Цитат Първоначално публикувано от Bibi
    Синьото не го пипай.
    Само натисни първия (най-левия) бутон и той автоматично ще ти махне излишните редове.

    Освен това там (вдясно), където при теб пише 30 сек., можеш да го направиш на Нула.
    Мерси
    Направих го.Но ми маркира че всички линии в Боон .инт в системата на микрософт са в алидни .

  17. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #29

    Re: помощ

    А извади ли ти един нов прозорец, в който пише нещо в смисъл, че всички описани операционни системи са достъпни?

    Във всеки случай дай Рестарт, да видим сега ще продължи ли да пита, защото онова 30, дето стана 0, може да е оправило нещата.

    И после ще чакаме да се изкаже още някой по-знаещ от мен.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    139
    #30

    Re: помощ

    Цитат Първоначално публикувано от Bibi
    А извади ли ти един нов прозорец, в който пише нещо в смисъл, че всички описани операционни системи са достъпни?

    Във всеки случай дай Рестарт, да видим сега ще продължи ли да пита, защото онова 30, дето стана 0, може да е оправило нещата.

    И после ще чакаме да се изкаже още някой по-знаещ от мен.
    Извади ми прозорец, натиснах ОК, рестартирасе после , но пак е отново същото .

    п.с.Забравих да пиша че не иска на 0, пишеше че трябва най малко на 3 да е.И аз го направих на 3 .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе