Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 33 от общо 33

помощ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #31

    Re: помощ

    А вярно ли е това че е било добре да се прави прейнсталация на Уиндолса през 2-3 месеца, това го чух, а некаде четох че не е било полезно .Кое е правилното ?
    аз си преинсталирам уиндоза на около през месец-два, само че не по обичайния начин, щото с всички програми отнема много време, а чрез възстановяване от т.нар image, направен със специална програма, напр. DRIVE IMAGE
    - но това е вече съвсем-съвсем друга история, както казва Александър Привалов

    освен това повдигнатия от тебе въпрос позволява на много хора да се включат с мнение



  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    367
    #32

    Re: помощ

    Ам, и защо не изтриеш целия най-долен ред за да не се появява 2000-то в boot менюто?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    139
    #33

    Re: помощ

    Цитат Първоначално публикувано от hihimor
    аз си преинсталирам уиндоза на около през* месец-два, само че не по обичайния* начин, щото с всички програми отнема много време, а чрез възстановяване от т.нар image, направен със специална програма, напр. DRIVE IMAGE
    - но това е вече съвсем-съвсем друга история, както казва Александър Привалов*

    освен това повдигнатия от тебе въпрос позволява на много хора да се включат с мнение
    Добре е ,щото му разбираш

    Ivo Wolfen* Аз ако от там го махна,дали ше се махне от всекаде ?И как да го махна ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе