Резултати от 1 до 10 от общо 10

WinXP Pro SP1 Activation - дайте сигурно работещо "лекарство"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. HD
    HD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    271
    #1

    WinXP Pro SP1 Activation - дайте сигурно работещо "лекарство"

    Здравейте на всички!

    Първо да се извиня, ако темата се повтаря, търсих из форума, но всички теми относно активацията са някакви неконкретни, та аз реших да задам конкретния си проблем:

    имам значи следния проблем (макар че в заглавието си го пише) - имам ВинХР Про с вграден SP1, виндоса си е лицензен (закупен демек), обаче имам проблем с активацията му - опитах първо по легалния начин, чрез интернет, обаче казва че не може да осъществи връзка с активационния сървър на Микрософт, по телефона не съм пробвал, защото не ми се занимава с тея от Микрософт-а. ИНаче винаги ги активирам чрез Интернет, ама за пръв път ми се случва да не може да се върже към сървъра.

    Имам разни "лекове" уж, ама с нито един оттях не стана работата, та допускам че може да нямам точно подходящия. Ако може някой да даде линк, или да ми прати лекарството, но то СЪС СИГУРНОСТ ДА РАБОТИ (т.е. да е изпробвано).
    И ако може да не се пишат постове от рода на "виж това, мисля че съм активирал някакъв виндос с него" и т.н.
    Очаквам конкретни предложения от хора, които са го изпитали на главата си. Пак напомням, става въпрос за ВинХР Про с вграден сървис пак 1 (лицензиран), защото за виндоси без сървис пак си имам лекове.

    Благодаря предварително на отзовалите се.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    26
    #2

    Re: WinXP Pro SP1 Activation - дайте сигурно работещо "лекарство"

    А убеден ли си че интернет-а ти работи?!?!

  4. HD
    HD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    271
    #3

    Re: WinXP Pro SP1 Activation - дайте сигурно работещо "лекарство"

    Абсолютно съм убеден че работи, защото през това време разглеждах и страници, а и бях пуснал пинг да върви, за да видя че всичко е наред с връзката.
    Но това било нормално, говорих с приятели, дето работят по сервизи, и те казаха че им се е случвало и на тях да не иска да се активира от Интернет, и в този случай звънят по телефона.
    А миналия ден си играх с някакъв крак, та тоя въпросния крак нещо обози ситуацията яко. Защото тогава каза че кода не е коректен, викам си хубаво, ама на другия ден като пусна компютъра и още като се логна с име и парола във вина, и излиза съобщение, че този виндос трябва да се активира или да изляза от него, и като дам NO ме логаутва и вина се рестартира, а като дам YES тръгва активацията, която не може дасе осъществи всъщност. Въобще много гнусна ситуация.

  5. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #4

    Re: WinXP Pro SP1 Activation - дайте сигурно работещо "лекарство"

    Преди време имах подобен проблем и след дълго колебание, звъннах с неудоволствие на телефона за активация. В крайна сметка останах приятно изненадан, от лекотата с която се проведе разговора и съдействието което получих. Телефона може да се вземе от сайта, но мисля че няма денонощни дежурства за активация.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #5

    Re: WinXP Pro SP1 Activation - дайте сигурно работещо "лекарство"

    Интересен потребител...платил си за Виндовс, а не се обажда на съпорта. Що не вземеш да им звъннеш на тези и да им теглиш по една. Смятам, че е тяхно задължение да ти обяснят как да си активираш платения продукт вместо да търсиш съвети за незаконни начини

  7. HD
    HD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    271
    #6

    Re: WinXP Pro SP1 Activation - дайте сигурно работещо "лекарство"

    Прав си Edin_Lud, и аз мислех тъй да направя, но аз просто ИСКАМ да имам крак точно за този виндос, защото сигурно ще ми се наложи за в бъдеще, а вчера следобед понеже не успях да намеря крак, мислех днес наистина да звънна на микрософта, обаче след описания проблем в по-горния ми пост, дето не ме пуска да се логна ако не го активирам вследствие на едни проби с едни кракове, ID-то, което се генерира не съм сигурен че е наред, т.е. да не би да генерира някакво "пиратско" ID , и да се изложа кат кифладжия, затова се въздържах. Иначе с обаждане всеки може, въпроса е без

    Значи аз съм си преценил ситуацията най-добре, та ако ще давате лекарства давайте, като не, модераторите да закриват темата и толкова

    Много добре знам, че най-лесно е да се обадя и готово, обаче както казах, искам да имам крак, за да си попълня колекцията, а и не само.

    Благодаря на отзовалите се, ама дотук не намерих отговор на проблема ми .....

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #7

    Re: WinXP Pro SP1 Activation - дайте сигурно работещо "лекарство"

    В тази тема съм атачнал една джаджа, с която си активирах СП1. За СП2 не бачка. Не гарантирам, че още работи, защото може да са добавили ключовете в "черния списък". Но не пречи да пробваш.
    /не забравяй да промениш файла от .jpg на .exe/
    После да разправяш

  10. HD
    HD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    271
    #8

    Re: WinXP Pro SP1 Activation - дайте сигурно работещо "лекарство"

    Благодаря Edin_Lud, ама аз това го имам отдавна, в случая не става, значи това нещо работи (изпробвано е), ако ВинХР е чист (без сървис пак) и искаш да инсталираш сървис пак 1, но на мен ми трябва за ВГРАДЕН сървис пак 1.

    Всъщност чак сега забелязах, че темата ми не е затук, ами за Хак и Крак, извинявам се, модераторите може да я преместят

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #9

    Re: WinXP Pro SP1 Activation - дайте сигурно работещо "лекарство"

    изпратих ти на маила крак,пиши какво е станало,крака е точно за SP1

  12. HD
    HD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    271
    #10

    Re: WinXP Pro SP1 Activation - дайте сигурно работещо "лекарство"

    Както ти писах и на ICQ-то, всичко е точно, този "крайник" работи.

    Благодаря много, сега вече ще спя спокойно

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  3. Отговори: 15
    Последно: 12-08-08, 19:41
  4. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе