Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

Помощ : интернет връзката ми постоянно спира

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    22
    #16

    Re: Помощ : интернет връзката ми постоянно спира

    след дълго търсене намерих тази тема, която смятам отговаря на проблема ми отчасти....
    нищо не разбирам от кабели и рутери, модеми и такива неща...но знам със сигурност че нещо става с интернета ми...от една седмица прекъсва (т.е. неможе дори и скайп да поддържа понякога...) ...прекъсванията са за по около половин час...после пак идва нета...и така...чак вече се радвам че има и не ми прави впечатление като няма....идваха техниците днес и ми обясняват разни неща с пинг...аз бях правила такова нещо (един приятел ми каза да съм направела пинг към абв.бг с размер на пакета 1400 и тогава имаше 54% загуби) когато моите "приятели" техниците доидоха, също направиха това и пак имаше загуби но бяха много малки...просто те дойдоха във време когато интернета беше добър....обвиниха ме че имам вируси и сега трябвало да си преинсталирам компютъра....изключваха ми касперскито, зоне алармата, спай-бота....и трите ги изключиха...но нета си вървеше по същия начин....после пак ги включиха, но промяна нямаше....имам чувството че не им се занимаваше, защото още от самото начало се чудеха как да изкарат че имам вируси...може и да са прави,защото все пак нищичко не разбирам....но ако има какво да направя за да разбера проблема...дори и да е от моето компютърче пак ще се радвам да разбера какво става...ако някой има идея ще му бъда благодарна ако я сподели
    windows XP...modem na Webstar....от благоевград съм...други технически характеристики не се сещам

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #17

    Re: Помощ : интернет връзката ми постоянно спира

    Губят ли се пингове (т.е - връзка до сървъра който проверявяш) - значи 100% трябва да си сигурна в три неща:
    1. Проблема е в ДОСТАВЧИКА ти
    2. Доставчика ти не му се занимава, и гледа да те изкара теб виновна, тъй като е видял че не разбираш.
    3. Ако искаха да докажат, че проблема е при теб, щяха да закачат един техен лаптоп и да ти демонстрират как на техния компютър всичко 'лети'
    ----------
    Решението? - сменяш доставчика.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    22
    #18

    Re: Помощ : интернет връзката ми постоянно спира

    Black Adder благодаря ти за пореден път....досега си ми помагал с компютъра адски много пъти...трябва да те черпя вече ....определено ще си сменя в такъв случай доставчика...плащам все пак по 20 лева всеки месец от собствените си спестявания....мисля че си заслужавам някакъв горе долу свестен нет

  5. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #19

    Re: Помощ : интернет връзката ми постоянно спира

    Не е лошо да проучиш доставчиците в Благоевград преди да се ангажираш с инсталационни такси, псевдо договори и т.н.
    Мисля, че ще се намерят потребители съграждани, които на ПМ могат да ти дадат съвет или да те ориентират, а и приятели при други доставчици сигурно не ти липсват.

    Иначе наистина, направи така както те е посъветвал Black Adder, повикай ги с тяхна машина когато си със забатачена връзка за да видим какво обяснение ще ти дадат. Не че ще има ефект и ще те възмездят за нервите, но поне да олекнат пред себе си.

    И не каза каква я свърши с TOEFL-а.
    Надявам се всичко да е минало на над 110 поне.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    22
    #20

    Re: Помощ : интернет връзката ми постоянно спира

    аз тези дни разучих въпроса с интернета в Благоевград...много хора похвалиха Сity net...ще видим дали ще имам проблеми с тях...по принцип аз не съм на договор, а си плащам само предварително за месеца...казаха ми че и на Сity net е така... Toefl-a го изкарах с 93 точки, което не е малко, но не е и толкова много...сега адски съжалявам че се надцених и не ходих на уроци...обикновено хората ходят на уроци, на които правят примерни тойфели, а азреших че съм много умна и че ми е достатъчна подготовката в училище (математическа гимназия съм, а не езикова ) и моята самоподготовка...просто ми се щеше да е над 100, но и 93 точки са ми достатъчно за университетите в които кандидатствам

  7. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #21

    Re: Помощ : интернет връзката ми постоянно спира

    Поздравления, добър си е този резултат мисля, повече от достатъчен за повечето университети.
    Успех и в смяната на доставчика.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    207
    #22

    Re: Помощ : интернет връзката ми постоянно спира

    Същият проглем имах и аз.Имаш ли BitComet?Ако имаш махни го.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Проблем с интернет връзката.
    От Angel Svalqcha във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 23-01-13, 20:29
  2. Отговори: 11
    Последно: 25-10-06, 13:22
  3. програма за ускоряване на интернет връзката
    От ru4kata във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 17-01-05, 23:17
  4. Отговори: 11
    Последно: 11-01-05, 10:35
  5. Отговори: 35
    Последно: 02-09-03, 01:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе