Страница 15 от 16 ПърваПърва ... 513141516 ПоследноПоследно
Резултати от 211 до 225 от общо 240

GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #211

    Re:GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    правилно - продължете си разговора на лични, защото се замислям дали да не почистя малко темата....

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #212

    Re:GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    Почисти е ако трябва, вече сме на лични.
    Относно новия пач 1.9.40.и.т.:
    -> на XP SP3 -> няма ядове, пушилка е. Минава валидация, ъпдейт, културна работа.
    На 7 се държи кофти : лаптоп Асус Х51( не помня другите символи), не се активира и почва да се рестартира, оправя се поправка на буута но тогава пък се обезмисля пачта.
    HP NC6320 - пак ошляпа буута, пак поправка. Повече не съм и тествал защото мисля, че има други по-добри софтмод активатори.
    бтв - горепосочените лаптопи ги минах на 7 с мод на биос-а, ама това е друга тема. Надявам се админите да не се разсърдят ако съм дал някаква информация която си противоречи с правилата на форума.


  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    28
    #213

    Re:GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    silver1 Благодаря ти за подкрепата. Не знаех, че тези номера не работят на Прозорци след 2007 година, но явно е така. При мен работи, но аз сам си направих ПрозорциSP3 преди 2 години и не знам дали не са направили някаква промяна през това време. Когато се опитам след инсталация да ъпдейтвам, ми казва, че трябва първо да инсталирам SP3. Не го правя, защото аз СЪМ с SP3. Просто си качвам около 50 ъпдейта и всичко е OK. Не съм сигурен, че в новия SP3 не е включен WGA. Затова просто си го забранявам от ъпдейт-ите.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    247
    #214

    Re:GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    Малко тъп въпрос може би, но откъде мога да си намеря корпоративен ключ?

  6. Member Аватара на sad sack
    Тук е от
    Apr 2008
    Живее в
    Earth, Solar System, Milky Way, Laniakea
    Мнения
    409
    #215

    Re:GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    Свали си този торент от замундата Windows XP Professional SP3 update to October 2009 (clean)
    Идва със ключ,работи безпроблемно,всичко е проверено.
    Ето и ключа MR49R-DRJXX-M6PX2-V96BF-8CKBJ
    Успех

  7. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #216

    Re:GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    а някой да препоръча читав windows7 от къде да се изтегли и да си се активира нормално?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    29
    #217

    Re:GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    Цитат Първоначално публикувано от ru-boy
    Така правят умните хора слагат корп. код, другите се занимават с кракове, които гарантирано създават пороблем по-късно.
    Благодаря ти за изказването. Толкова не се бях смял от години.

    Последните пачове за Windows XP and Office може да си изтеглите направо от блога на автора им: SupremoPhantom (thanks bro) тук:
    Код:
    http://supremophantom.blogspot.com/
    Тествани и работят с Windows and Office update. 100% сигурен източник.

  10. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #218

    Re:GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    И кое му е смешното ?

    Питам за да знам, а не да се заяждам.
    Защо е по-добре с пачове, вместо с "хубави" серийни номера ?
    А такива "хубави" и работещи серийни номера можеш да намериш за 10-20 минути търсене в Интернет.
    ("работещи" = минаващи през проверката за Genuine)

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    29
    #219

    Re:GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    Цитат Първоначално публикувано от MitkoS
    И кое му е смешното ?

    Питам за да знам, а не да се заяждам.
    Защо е по-добре с пачове, вместо с "хубави" серийни номера ?
    Защото дори не знаеш какви издания предлагат Майкрософт за операционните си системи, разликите между тях както и факта, че ключ за едно издание не става за друго без съответната трансформация (има и такива варианти, но в БГ пространството изобщо не са коментирани).
    Не знаеш също какво се пачва за да минава проверката за легитимност и още куп други неща. Говориш наизуст (каквото си прочел тук-там по съмнителни форуми). Предлагаш номера, които отдавна са в черния списък на Майкрософт и т.н.

    Виждам, че и presents (дали е същия от дата.бг?) пише тук. Но пак пише неща от които не разбира. Здравей presents

    Това е в най-общи линии без да изпадам в подробности.
    Ако трябва да обобщя: или се ползва легален сериен номер (уточнение: всички са легални, но ти трябва такъв, който не е в blacklist на Майкрософт) или се ползва пач (при него няма значение какъв сериен номер ползваш по отношение на черния списък).




  12. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #220

    Re:GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    Не знам защо си решил, че не знам "изданията" (точния термин е SCU) и разликите между тях ? Твоя си работа, вероятно защото ти не ги знаеш.

    Както и да е, предишния въпрос го зададох с мисълта, че ще науча нещо ново по въпроса, но сега разбирам, че това едва ли ще се случи.

    Пък ти ако искаш, можеш да си поразсъждаваш (сам, аз повече няма да пиша) кое е по-добре - да си с "хубав и работещ" сериен номер, или да си с пачове.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    29
    #221

    Re:GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    Цитат Първоначално публикувано от MitkoS
    Не знам защо си решил, че не знам "изданията" (точния термин е SCU) и разликите между тях ? Твоя си работа, вероятно защото ти не ги знаеш.

    Както и да е, предишния въпрос го зададох с мисълта, че ще науча нещо ново по въпроса, но сега разбирам, че това едва ли ще се случи.

    Пък ти ако искаш, можеш да си поразсъждаваш (сам, аз повече няма да пиша) кое е по-добре - да си с "хубав и работещ" сериен номер, или да си с пачове.
    След като си толкова на ти с материала... кажи ми как да мина от VL на Pro без преинсталация.

    Колкото до моя избор... аз отдавна съм го направил: VL с легален сериен номер.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #222

    Re:GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    Напълно разбирам ситуацията в която някой нещо не знае и съответно пита (нали ужким никой не се е родил научен).
    Ама ми е трудно да проумявам ситуациите, при които някой незнаещ (за теб говоря whitewizard) тича да спори, като пътьом вади някакви извънземни думи случайно чути от приказките или прочетени от писанията на друг незнаещ.

    Ако си формулираш правилно въпроса, може и да получиш някакъв отговор от мен. Но се съмнявам, че въобще искаш да питаш нещо, а само държиш да покажеш, че някъде си чул/чел за някакви думички и съкращения.

    ПП. Няма да е лошо да отвориш някой речник и да се информираш за смисъла на думичката "легален".

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    29
    #223

    Re:GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    Цитат Първоначално публикувано от MitkoS
    Напълно разбирам ситуацията в която някой нещо не знае и съответно пита (нали ужким никой не се е родил научен).
    Ама ми е трудно да проумявам ситуациите, при които някой незнаещ (за теб говоря whitewizard) тича да спори, като пътьом вади някакви извънземни думи случайно чути от приказките или прочетени от писанията на друг незнаещ.

    Ако си формулираш правилно въпроса, може и да получиш някакъв отговор от мен. Но се съмнявам, че въобще искаш да питаш нещо, а само държиш да покажеш, че някъде си чул/чел за някакви думички и съкращения.

    ПП. Няма да е лошо да отвориш някой речник и да се информираш за смисъла на думичката "легален".
    Формулирам точно въпроса (не, че вече не съм го направил в предния ми пост):
    Можеш ли да превърнеш инсталиран WindowsXP VL със (SP0, SP1, SP2, SP3) с нелегален (краден или както там го наричаш) сериен във (ОЕМ, HOME, PRO) с легален (закупен от представител на Майкрософт) сериен номер БЕЗ преинсталация на операционната система?

  17. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #224

    Re:GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    Брей, брей, брей,

    Ти сега просто си фантазираш, или си решил да блъскаш и мешаш на поразия всякакви термини и съкращения за да придадеш фалшива тежест на писанията си ? Или пък си някакъв супершпионин, проникнал в най-най-дълбоко законспирираните лаборатории на Майкрософт и си се докопал до супер-мега-секретната напълно неизвестна на никого операционна система WindowsXP VL ?

    Ей тук можеш да се пообразоваш малко на тема Windows XP и да видиш "изданията (editions)"
    http://www.microsoft.com/windows/win...p/default.aspx

    (copy/paste)
    Windows XP Editions
    ■Home Edition
    ■Professional Edition
    ■Media Center Edition
    ■Professional x64 Edition

    А пък ако си зададеш човешки въпроса (ако въобще имаш такъв) и ако съм на кеф в момента, мога да ти разкажа каква е разликата между понятията "миграция" и "ъпгрейд", каква е разликата между OEM-лицензи, FPP-лицензи и Volume Licensing, какви са видовете Volume Licensing и кои от тях допускат операционни системи, какво е носител, а също и други неща по тази материя, като например какво е "Software License Terms/End User License Agreement" и какво е "Volume License Product Use Rights".
    (В горното изречение цитирам официалната терминология на Майкрософт (независимо дали ми харесва или не), а не терминологията която чета по раздумките в Интернет.)
    Това е за продуктите на Майкрософт, които са на пазара за продажба.
    А отделно от тези на пазара, мога да ти разкажа още малко за същите продукти, но разпространяващи се по каналите за "партньори на Майкрософт".

  18. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    29
    #225

    Re:GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    Цитат Първоначално публикувано от MitkoS
    Брей, брей, брей,

    Ти сега просто си фантазираш, или си решил да блъскаш и мешаш на поразия всякакви термини и съкращения за да придадеш фалшива тежест на писанията си ? Или пък си някакъв супершпионин, проникнал в най-най-дълбоко законспирираните лаборатории на Майкрософт и си се докопал до супер-мега-секретната напълно неизвестна на никого операционна система WindowsXP VL ?

    Ей тук можеш да се пообразоваш малко на тема Windows XP и да видиш "изданията (editions)"
    http://www.microsoft.com/windows/win...p/default.aspx

    (copy/paste)
    Windows XP Editions
    ■Home Edition
    ■Professional Edition
    ■Media Center Edition
    ■Professional x64 Edition

    А пък ако си зададеш човешки въпроса (ако въобще имаш такъв) и ако съм на кеф в момента, мога да ти разкажа каква е разликата между понятията "миграция" и "ъпгрейд", каква е разликата между OEM-лицензи, FPP-лицензи и Volume Licensing, какви са видовете Volume Licensing и кои от тях допускат операционни системи, какво е носител, а също и други неща по тази материя, като например какво е "Software License Terms/End User License Agreement" и какво е "Volume License Product Use Rights".
    (В горното изречение цитирам официалната терминология на Майкрософт (независимо дали ми харесва или не), а не терминологията която чета по раздумките в Интернет.)
    Това е за продуктите на Майкрософт, които са на пазара за продажба.
    А отделно от тези на пазара, мога да ти разкажа още малко за същите продукти, но разпространяващи се по каналите за "партньори на Майкрософт".
    Много умници се извъдихте в тоз форум. Хем сам си го написал: Volume Licensing, хем "супер-мега-секретната напълно неизвестна на никого операционна система WindowsXP VL"
    Ще ти го преведа: VL=Volume Licensing (или така наречената извън средите на Майкрософт - корпоративна версия, която винаги е PRO), ама нищо.
    Сега остана да отговориш и на въпроса ми: можеш ли да превърнеш: GRTMPVOL_EN в GRTMPFPP_EN без преинсталация (надявам се наименованията на томовете да ти говорят). На мен ми е пределно ясно, че само си хабиш клавиатурата, но нищо - ще изчакам още малко.
    Колкото до пообразоването... не на мен този плосък номер. Пробвай се с някой друг на твоето ниво.
    И понеже започваш да се заяждаш съм ти подготвил и други дребни въпросчета, но всичко по реда си: от първия до края.
    Надявам се тази тема да ти даде малък урок, а на другите - да бъде полезна.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 15 от 16 ПърваПърва ... 513141516 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. А сега накъде с GENUINE ADVANTAGE VALIDATION . . . ?
    От LudZaVrazvane във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 25-04-09, 00:39
  2. Windows Genuine Advantage разпозна Xubuntu като легален Windows
    От stekyman във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 18-06-07, 22:03
  3. Windows Genuine Advantage Validation Tool (KB892130)
    От bufo във форум Windows
    Отговори: 16
    Последно: 19-09-06, 23:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе