Страница 6 от 16 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 240

GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    157
    #76

    Re: GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    hihimore, това си е въпрос на личен избор; има някои езикови норми: няма българска дума започваща с "уи", но винаги можеш да го кажеш както ти е най-сгодно на теб. Два примера: Москва и Европа, на Запад - Моску и Еуропа.


    Цитат Първоначално публикувано от DoRa
    Чудно защо преинсталация? Ако са легални какво казаха от helpdesk-a на Microsoft ? Преинсталирай - така ли?
    Не съм звънял, разбира се, ХП ми беше инсталирано като си купих машинката; става въпрос за Home, който не смятах да ползвам (и не ползвах). 2003-ката не бе купувана, но беше на по-малко от месец след инсталацията (некраквана). Случи се на две различни машини.


    Прав си за VLМ лиценза, но който вече се има инсталиран retail Windows или ОЕМ защо да не ползва тези трикове за кракване Windows.Genuine.Advantage.Validation?
    Не се прави на "ударена". Говоря за това, че най-добре да се казва на хората какво да правят, преди да са сбъркали. Повечето (вкл. и ти) не знаят за разликите и че има два различаващи се варианта.


    Имам и доста други съображения по въпросите поставени от теб, но само ще увелича офтопика! Все пак всеки си има собствено мнение.
    Да, и аз съжалявам, че с по-горните ти много подробни и "полезни" 4 точки си мислела, че ще направиш голямо впечатление, пък се оказало, че са напълно непотребни. Накрая даже и бягство от отговорност: "Никой не носи отговорност ако нещо се прецака при използването на горните инструменти."
    Имаш право да ми отговориш с LoL-та, тъй като друго едва ли си в състояниe да измислиш
    Весели празници ти пожелавам, драга!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #77

    Re: GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    DoRa е мъж, а не жена.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    110
    #78

    Re: GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    Въпрос как да активирам Биста Ultimate ... дайте някаква идея!

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #79

    Re: GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    Цитат Първоначално публикувано от T.Spasov
    Въпрос как да активирам Биста Ultimate ... дайте някаква идея!
    Имаш в предвид Бийста? The Beast, ха-ха

  6. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #80

    Re: GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    A.H.
    Да не се чудиш кой и защо ти е смъкнал рейтинга с -1.
    Аз бях - не одобрявам начина ти на писане граничещ с безмислени нападки и обиди.
    Възнамерявах да ти отговоря и по съдържанието на самата тема, ама прочетох последните ти десетина поста и се отказах, тъй като считам че е безсмислено.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    157
    #81

    Re: GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    Митко, и аз ги препрочетох, пък не открих нещо особено; а какво и как тълкуваш, си е твоя работа.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    361
    #82

    Re: GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    Митко, каквото повикало, такова се обадило Аз пък му вдигнах рейтинга и свалих твоя - весели празници на всички!!!

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    157
    #83

    Re: GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    Качил съм в www.rapidshare.com една от споменатите по-горе от мен версии на Win XP Pro corporate SP2 (некраквана); няма да имате проблем при свалянето на обновления от www.microsoft.com, няма да ви иска и активация. Това е пълна версия със всички възможности на ХР.
    Линковете и по-подробна информация на лс.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #84

    Re: GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    Има ли начин да се свали това, което си качил...не вярвам да е с търсене "на А.Н. виндовса"

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    157
    #85

    Re: GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    Edin_Lud, aко те интересуват линковете ми пиши лично съобщение.

  13. bufo
    Guest
    #86

    Re: GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    Вин-а на А.H. си работи,инсталира си всичките WGA-ата и други простотий,слага си експлодер7 и плеър11 и всичко се валидира.Не ви трябват пачовете.
    Но ако искате да се надигравате с М$ всеки месец,KeyU е програмата която се справя доста успешно,мисля че ru-boy я беше пустнал тука.
    Относно линковете за сваляне,аз вчера му писах лс и той ми прати линковете,за което много му благодаря
    OFF-topic
    От вчера гледам рейтинга на А.Н. се движи от 0->1->0 вземете го изкарайте от този BIN бройна система,докарайте го до +Dec поне.Иначе си остава приказката че няма ненаказано добро

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    361
    #87

    Re: GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    Цитат Първоначално публикувано от bufo
    Вин-а на А.H. си работи,инсталира си всичките WGA-ата и други простотий,слага си експлодер7 и плеър11 и всичко се валидира.Не ви трябват пачовете.
    Но ако искате да се надигравате с М$ всеки месец,KeyU е програмата която се справя доста успешно,мисля че ru-boy я беше пустнал тука.
    Относно линковете за сваляне,аз вчера му писах лс и той ми прати линковете,за което много му благодаря
    OFF-topic
    От вчера гледам рейтинга на А.Н. се движи от 0->1->0 вземете го изкарайте от този BIN бройна система,докарайте го до +Dec поне.Иначе си остава приказката че няма ненаказано добро
    Аз също му писах ама не ми е пратил линк още, не си е влязъл в профила ли не знам?!?

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #88

    Re: GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    За да не отварям нова тема намерих линкове за "Micro$oft Windows XP Professional Corporate SP2 Integrated December 2006" :

    ******************.com/files/8586948/...part1.rar.html
    ******************.com/files/8632150/...part2.rar.html
    ******************.com/files/8635279/...part3.rar.html
    ******************.com/files/8651762/...part4.rar.html
    ******************.com/files/8654839/...part5.rar.html
    ******************.com/files/8657263/...part6.rar.html

    Password: vanix

    Започвам да свалям , ама с този Рапид ще брадясам от чакане
    Ако някой успее да се докопа до всички преди мен нека да пише. Не съм на 100% сигурен дали е добре работеща версия. Попаднах на нея в руски сайт днес малко преди обяд. До момента съм на сваляне на 3 та част.


  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #89

    Re: GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач

    ако е рилийза на eth0 мога да кажа, че ИЕ7 не иска да се качи без крак...

  18. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #90

    Re: GENUINE ADVANTAGE VALIDATION пач


    Цитат Първоначално публикувано от bufo
    ... От вчера гледам рейтинга на А.Н. се движи от 0->1->0 вземете го изкарайте от този BIN бройна система,докарайте го до +Dec поне.Иначе си остава приказката че няма ненаказано добро
    Понеже по-назад публично порицах A.H. за безполезност, ще използвам случая публично да кажа, че това което е направил за съфорумците е много хубаво и полезно. Конкретно мен не ме засяга, тъй като от известно време съм 100%редовен, но това не променя неговия принос. Всъщност, нещо подобно му написах на ЛС още преди два дни, но по-добре да го кажа публично.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 16 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. А сега накъде с GENUINE ADVANTAGE VALIDATION . . . ?
    От LudZaVrazvane във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 25-04-09, 00:39
  2. Windows Genuine Advantage разпозна Xubuntu като легален Windows
    От stekyman във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 18-06-07, 22:03
  3. Windows Genuine Advantage Validation Tool (KB892130)
    От bufo във форум Windows
    Отговори: 16
    Последно: 19-09-06, 23:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе