Резултати от 1 до 8 от общо 8

вируси вьв Виндоус

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    5
    #1

    вируси вьв Виндоус

    иамах нортон-антивирусна и ми даде 3 инфекций в систем 32 на вин.Не можах да ги премахна.Смених антивирусната.Сложих НОД 32 -сьщата работа.Трябва ли да преинсталирам вин или има начин да си оправя компа? При делийт на инфекцията дали няма да остана беэ виндоус?кажете някоя магия.Благодарско!!!!!!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    266
    #2

    Re: вируси вьв Виндоус

    Чул ли си приказката "От трън, та на глог.." така, май се получава и при теб. Има доста писано по въпроса за махането на вирусите. Като начало сложи си например Касперски, поднови му дефиницийте, изключи System Restore, влезни в Save Mode, пусни да сканира и като намери вирусите давай да трие. Ако нищо не стане, пиши.

    П.п. Боже, колко ли пъти ще пиша едно и също ?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #3

    Re: вируси вьв Виндоус

    Ти пък точно на магарешкия трън "кашперски"
    По тромава и калпава програма от тази няма - където я видя , махам я и хората усещат разликата.
    ( много ресурси лапа и понякога спираи нета! )

    NOd32 е добра , но както каза @carcass* *- пуска се с нови дефиниции под Save mode
    Ако не иска да ги дезинфектира - махат се ръчно ( аз затова си имам FAT32 и нямам никакви грижи с триенето на фаилове под Dos )


  5. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    322
    #4

    Re: вируси вьв Виндоус

    Цитат Първоначално публикувано от carcass
    Чул ли си приказката "От трън, та на глог.." така, май се получава и при теб. Има доста писано по въпроса за махането на вирусите. Като начало сложи си например Касперски, поднови му дефиницийте, изключи System Restore, влезни в Save Mode, пусни да сканира и като намери вирусите давай да трие. Ако нищо не стане, пиши.

    П.п. Боже, колко ли пъти ще пиша едно и също ?
    Ами ако му се съсипе системата,как ще пише?!
    И защо да не ги изтрие с NOD,ами с Касперски,нещо не можах да разбера,о Боже!!!

    Извинявам се,Mr.TECHNO!Изпреварил си ме докато съм писал!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    Re: вируси вьв Виндоус

    Цитат Първоначално публикувано от pland

    Извинявам се,Mr.TECHNO!Изпреварил си ме докато съм писал!

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    266
    #6

    Re: вируси вьв Виндоус

    Цитат Първоначално публикувано от pland
    Ами ако му се съсипе системата,как ще пише?!
    И защо да не ги изтрие с NOD,ами с Касперски
    Еми нали е пробвал с НОД32 и резултата е бил същият като с Нортъна. Не че искам да кажа нещо срещо двете програми (вярно не е пробвал стандартните процедури), но аз лично не бих и се доверил, когато става въпрос за премахване на вирус.

    П.п . А възклицанието ми беше, защото вече мисля, че за трети път пиша едно и също за премахването на вирусите и троянците.

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Re: вируси вьв Виндоус

    malerd, нямаш ли някой познат, който ама истински да разбира от компютри?
    защото така като гледам сам май няма да се оправи... най-много да се "оправиш сам"

  10. Novice
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    5
    #8

    Re: вируси вьв Виндоус

    благодарско пичове.работата стана.Ми никой не се е родил научен!Така че...... сега му е времето!Все пак касмет на всички!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 62
    Последно: 15-11-20, 08:08
  2. ВИРУСИ
    От pettiofi във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 26-03-09, 12:30
  3. Отговори: 11
    Последно: 12-01-07, 14:23
  4. Отговори: 2
    Последно: 27-03-06, 03:41
  5. Отговори: 9
    Последно: 14-03-06, 01:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе