Резултати от 1 до 9 от общо 9

ВИРУСИ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    47
    #1

    ВИРУСИ

    Здравейте, компа ми се е заразил с вируси и то много. Антивирусната ми е Аваст, и ми намира много вируси и троянски коне. Пуснах да сканирам намери, каквото намери изтрих ги, но сега пак ми намира, постоянно. Лошото е, че ми намира и в C:\windows, a там не съм много сигурен дали трябва да трия! Помощ.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #2

    Re:ВИРУСИ

    Black Adder е направил специална тема за това и същата е стикната в началото на раздела.
    Непосредствено над твоята в момента.
    Разгледай какво пише вътре и след това отново сме на твое разпложение.

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re:ВИРУСИ

    навсякъде трябва да се трият, а ти недей я пуска под windows, а й задай задача да сканира преди зареждането на windows - така е мнооого, много по-добре

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    47
    #4

    Re:ВИРУСИ

    Здравейте, пробах вече и това да сканира преди да зареди windows-a, намирами няколко вируса, трия ги навсякъде, но после като стартирам компа пак ми излиза, че намира някакви троянкси коне. Нз. но мисля че трябва да го преинсталирам, но не ми се ще, че имам много информация и искам да го оправя без преинсалация ако може.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Re:ВИРУСИ

    тя информацията не се губи, когато го преинсталира човек, който знае какво прави

    а заразяването може да става и по мрежата, защото се срещат "чисти" мрежи, в които циркулират гадини...

    но така от разстояние никой нищо не може да ти каже, освен да изпълниш всичко от темата на black adder, а ако и така не се получи - ще го мислим пак

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    47
    #6

    Re:ВИРУСИ

    Така е да, за информацията, че не се губи, но при мен има още един проблем, с който преминавам във друга тема. Та той е, че компютъра ми работи в режим IDE, а за да премина в ACHI трябва да форматирам харда и ми казаха, че цялата информация ще се изгуби. А сега вече имам такъв "специален" диск с въпросните драйвери за хард диска , но просто не ми се прави нова инсталация заради информацията, пък и си работи нормално компютъра, само сега с тези гадни вируси. Ще пробам 'метода' на Black Adder, дори още сега и утре ще кажа резултати!

  8.  
     
  9. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #7

    Re:ВИРУСИ

    Та той е, че компютъра ми работи в режим IDE, а за да премина в ACHI трябва да форматирам харда и ми казаха, че цялата информация ще се изгуби.
    Съветвам те втори път да НЕ се допитваш до въпросният "специалист"!

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #8

    Re:ВИРУСИ

    Друг е въпроса дали има полза от AHCi. Аз поне голяма разлика не видях.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    47
    #9

    Re:ВИРУСИ

    Здравейте! Ми незнам дали има полза или не от ACHI, компютъра ми работеше добре, преди тези гадини, но нз. скоростта на прехвърляне, копиране и прочие на инф. на харда мился, че 6те е по бърза, ако работи в този режим. Та за вирусите, направих всичко както беше описано от Black Adder. За сега уж върви нормално, интернета вече си възвърна скороста , но ще видим до кога ще е това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 62
    Последно: 15-11-20, 08:08
  2. Вируси налазват телевизора
    От hellbg във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 06-05-12, 16:37
  3. Вируси за LCD SAMSUNG - LE32C450E1W ?
    От radiboi във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-12-10, 12:53
  4. вируси вьв Виндоус
    От malerd във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 18-05-06, 22:11
  5. Следене на трафика и вируси в ЛАН
    От kentawar във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 27-10-05, 19:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе