Резултати от 1 до 14 от общо 14

Kak da instaliram Windows XP SP1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    3
    #1

    Kak da instaliram Windows XP SP1

    Zdraveite ! Niakoi moje li da mi kaje kak da instaliram Windows XP SP1 sled kato razpoznava che ne e "zakupen"

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #2

    Re: Zdraveite ! Niakoi moje li da mi kaje kak da instaliram Windows XP SP1 sled

    Кирилица принтерчо, кирилица ...
    Моля те!

    А иначе ... направо си купи SP2 и си го инсталирай.
    Продава се на доста места във всеки град, а и попитай някой приятел дали не може да ти го купи за 0.26 лв. [CDR в найлоново пликче]

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #3

    Re: Zdraveite ! Niakoi moje li da mi kaje kak da instaliram Windows XP SP1 sled kato

    Смени си серийният номер но ХР-то с това.

    p.s.canon,поясни се,ако не съм разбрал точно какво имаш предвид,не иска да приеме инсталация на SP1 или?

  5. Novice
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    3
    #4

    Re: Zdraveite ! Niakoi moje li da mi kaje kak da instaliram Windows XP SP1 sled

    Ne priema instalirane na SP1 .10x

  6. Novice
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    3
    #5

    Re: Zdraveite ! Niakoi moje li da mi kaje kak da instaliram Windows XP SP1 sled

    Moje bi ima niakakva prichina no ne moga da se svurja nikoga s sita na store.bg i ne moga da isteglia nishto .

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #6

    Re: Zdraveite ! Niakoi moje li da mi kaje kak da instaliram Windows XP SP1 sled kato

    Дай си пощата,ще ти го пратя,че тука нещо не ми разрешава да го кача.

  8.  
     
  9. XaugyTuH
    Guest
    #7

    Re: Zdraveite ! Niakoi moje li da mi kaje kak da instaliram Windows XP SP1 sled

    Аз зацепих какъв е проблемът!

    Човекът иска да каже, че има инсталиран Windows XP, но когато се опитва да инсталира Service Pack-a, той си засича, че уиндоуса не е валиден.

    Решението в такива случаи е да смениш номера на уиндоуса. Само че това съм го правил за последно преди поне една година и забравих как се казваше програмата и не мога да дам линк. Някой друг ако му е по-прясна паметта, ще каже.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #8

    Re: Zdraveite ! Niakoi moje li da mi kaje kak da instaliram Windows XP SP1 sled

    Цитат Първоначално публикувано от XaugyTuH
    Аз зацепих какъв е проблемът!

    Човекът иска да каже, че има инсталиран Windows XP, но когато се опитва да инсталира Service Pack-a, той си засича, че уиндоуса не е валиден.

    Решението в такива случаи е да смениш номера на уиндоуса. Само че това съм го правил за последно преди поне една година и забравих как се казваше програмата и не мога да дам линк. Някой друг ако му е по-прясна паметта, ще каже.
    Добрутро,Пено

    (не се сърди,смешно ми стана,аз вече му го пратих)

  11. XaugyTuH
    Guest
    #9

    Re: Zdraveite ! Niakoi moje li da mi kaje kak da instaliram Windows XP SP1 sled

    Цитат Първоначално публикувано от wiseacre
    Добрутро,Пено

    (не се сърди,смешно ми стана,аз вече му го пратих)
    Не се сърдя, само се удивих на себе си, че от цял форум съм едва вторият, който е успял някак си да разбере от тези обяснения за какво става въпрос.

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #10

    Re: Zdraveite ! Niakoi moje li da mi kaje kak da instaliram Windows XP SP1 sled kato

    Не си вторият. Аз вднага разбрах какъв му е проблема, но незнам как се сменя номера на win-а, защото ползвам легален. Затова и нищо не написах.

  13. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #11

    Re: Zdraveite ! Niakoi moje li da mi kaje kak da instaliram Windows XP SP1 sled kato

    Дано и той да е разбрал,
    А и ако послуша и Malone и пропише на кирилица ще е направо в десятката.

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #12

    Re: Zdraveite ! Niakoi moje li da mi kaje kak da instaliram Windows XP SP1 sled kato

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    ...но незнам как се сменя номера на win-а, защото ползвам легален...
    julian, ти си нашата гордост!

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #13

    Re: Zdraveite ! Niakoi moje li da mi kaje kak da instaliram Windows XP SP1 sled


  17. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    131
    #14

    Re: Zdraveite ! Niakoi moje li da mi kaje kak da instaliram Windows XP SP1 sled

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Не си вторият. Аз вднага разбрах какъв му е проблема, но незнам как се сменя номера на win-а, защото ползвам легален. Затова и нищо не написах.
    Голям смях.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 13-08-10, 16:35
  2. Windows Genuine Advantage разпозна Xubuntu като легален Windows
    От stekyman във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 18-06-07, 22:03
  3. Kak da instaliram WIN98 na LAPTOP bez CD-ROM?
    От deveca във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 30-12-03, 18:23
  4. Kak da si instaliram sajt na sobstwen syrwyr
    От juju във форум Linux
    Отговори: 4
    Последно: 30-01-03, 16:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе