Резултати от 1 до 4 от общо 4

RQ: Много странен проблем с музиката !!!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    27
    #1

    RQ: Много странен проблем с музиката !!!!!

    значи имам една папка с музика в нея 4 под папки с различни стилове на едните като вялза и ми дава фаиловете да ги виждам и си вървят влезна обаче в другата папка и ми дава 0 bites но като заредя playlista и тези мп3 дето са в празната уш папка си вървят така за какво не ги виждам аз не мога да си обясня НЕ СА HIDEN файлове (скрити ) просто не мога да си обясня някой има ли идеи някакви

    изключва се check disk от windows а защото преди да зареди не може да открива харда който е USB да го проверява за грешки

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    27
    #2

    Re: RQ: Много странен проблем с музиката !!!!!

    как да изтрия папката в нея са мп3 ките а като отворя папката ми я показва празна като напиша пътя до някоя друга папка след нея ми отваря папката просто не знам кво се получава другия вариант е много сложен всяка папка да и пиша името да я местя другаде и така ама има една подробност в тази папка има около 130 папки албуми ???????????? и не знам какво да правя иначе плейлиста на winamp си бачка и си слушам музика сега

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    27
    #3

    Re: RQ: Много странен проблем с музиката !!!!!

    пробвах с другия ми настолен комп и се пполучава същата работа , мо реших да пробвам и с LINUX live и там ми ги показа папките не мога да разбера защо тей се получава

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #4

    Re: RQ: Много странен проблем с музиката !!!!!

    или виж дали си разрешил да ти показва скритите файлове, щото напълно е възможно да си ги копирал от СД и да са с атрибут READ/ONLY или някакъв друг, и съответно затова да не ги виждаш, за линукс естествено това не важи
    включването на опцията е, като пуснеш Windows Explorer >Tools>Folder Options>View
    и слагаш отметката пред: Show hiden fires ...
    махаш отметката пред : Hide protected ...


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Много странен проблем с ток
    От peter_nn във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 13
    Последно: 29-05-11, 08:40
  2. много странен проблем
    От zoro във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 03-04-06, 20:06
  3. Много много странен проблем с USB флаш памет
    От Julian във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 28-09-05, 18:15
  4. Ха :) Много странен проблем!?!
    От shutdawn във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 18-04-05, 19:48
  5. Много странен проблем
    От Ochko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 29-10-03, 18:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе