Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

Firefox 2.0 Update !?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #1

    Firefox 2.0 Update !?

    Инсталирвате ли Firefox 2.0 често ? при появата на прозорец Update v......... по време инсталирването им излиза грешка че Firefox не е за този Windows (Windows XP Pro Ger)и не може да се завърши процеса премахвам Firefox Updater от Task manager Deinstalieren Instaliren Firefox проблема изчезва докато след известно време се появят Firefox Update и почва да се повтаря всичко на ново!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #2

    Re: Firefox 2.0 Update !?

    и значи ние като едни магьосници трябва да ти отгатнем като какъв ти е Windows-a и като какви са ти всичките наблъскани програми и простичко да ти речем - ми даа, ето това бутонче натисни и всичко ще ти е ОК.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #3

    Re: Firefox 2.0 Update !?

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    и значи ние като едни магьосници трябва да ти отгатнем като какъв ти е Windows-a и като какви са ти всичките наблъскани програми и простичко да ти речем - ми даа, ето това бутонче натисни и всичко ще ти е ОК.
    Ха ми не знам ти какво би направил на мое място аз от къде да знам какъв ми е Windows а Писал съм случайно някои ако е имал нещо подобно да сподели как и какво е направил а логично е ако има нещо не ясно да го разясним

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #4

    Re: Firefox 2.0 Update !?

    А изобщо имаш ли компютър или и това не знаеш?
    А като ти гледам правописа май и начално образование ти липсва.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #5

    Re: Firefox 2.0 Update !?

    @компаре: звучи като проблем на файърфокс ъпдейт сървиса да се справи с това, че имаш точно немски уиндоус, може би е 64бит или МСДН ... но каквото и да е скоро ще бъде фикснато от файърфоксци. Ако искаш по-конкретен отговор следващия път си запиши точно каква грешка дава.

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #6

    Re: Firefox 2.0 Update !?

    Цитат Първоначално публикувано от dark
    @компаре: звучи като проблем на файърфокс ъпдейт сървиса да се справи с това, че имаш точно немски уиндоус, може би е 64бит или МСДН ... но каквото и да е скоро ще бъде фикснато от файърфоксци. Ако искаш по-конкретен отговор следващия път си запиши точно каква грешка дава.
    Ок става ще направя снимка .

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #7

    Re: Firefox 2.0 Update !?

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    А изобщо имаш ли компютър или и това не знаеш?
    А като ти гледам правописа май и начално образование ти липсва.
    Що не кажеш на всички че си изнервен ами трябва да го показваш !Я се успокои малко с тия нерви на къде !?

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #8

    Re: Firefox 2.0 Update !?

    Цитат Първоначално публикувано от dark
    @компаре: звучи като проблем на файърфокс ъпдейт сървиса да се справи с това, че имаш точно немски уиндоус, може би е 64бит или МСДН ... но каквото и да е скоро ще бъде фикснато от файърфоксци. Ако искаш по-конкретен отговор следващия път си запиши точно каква грешка дава.
    http://www.quickfileupload.com/646355

    След инсталирането на Update .

    http://www.quickfileupload.com/626547

    След деинсталирането и инсталирането
    Firefox 2.0



  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #9

    Re: Firefox 2.0 Update !?

    за ъплоуд на картинки имиджшак е по удобен...

    на прозорчето пише, че трябва да затовориш приложенията, които блокират достъпа до определени файлове... май не си много добре с немския

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #10

    Re: Firefox 2.0 Update !?

    Цитат Първоначално публикувано от dark
    за ъплоуд на картинки имиджшак е по удобен...

    на прозорчето пише, че трябва да затовориш приложенията, които блокират достъпа до определени файлове... май не си много добре с немския
    Така ли си превеждаш всички неща Началото е ясно това си изстарвал да преведеш Stellen Sie Sich sicher das Sie ausreichende Benützenrrechte besitzen um die datei zu verändern

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #11

    Re: Firefox 2.0 Update !?

    Цитат Първоначално публикувано от dark
    за ъплоуд на картинки имиджшак е по удобен...

    на прозорчето пише, че трябва да затовориш приложенията, които блокират достъпа до определени файлове... май не си много добре с немския
    Звучиш ми като дистрибутор или като рекламен агент или начинаещ а Dolmetscherin не като човек компетентен по зададената тема все пак ти благодаря за безпомощното съдеиствие поздрави

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #12

    Re: Firefox 2.0 Update !?

    може да отговаряш в едно мнение на две неща... по компактно и удобно е... за нас и за теб...

    това, което явно не си схванал от моя пост е, че проблема ти е в това, че някаква програма използва файловете на файърфокс-а... най-вероятно имаш някакви ад-онс които го мъчат, не е изключено и самия файрфокс да не е успява да си киллне процесите... от далече толкоз може да направя за теб... пък и по-добре да си преинсталираш на чисто а тия 4 иконки дето си ги показла не разбирам какво искаш да кажеш с тях

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #13

    Re: Firefox 2.0 Update !?

    Цитат Първоначално публикувано от dark
    може да отговаряш в едно мнение на две неща... по компактно и удобно е... за нас и за теб...
    това, което явно не си схванал от моя пост е, че проблема ти е в това, че някаква програма използва файловете на файърфокс-а... най-вероятно имаш някакви ад-онс които го мъчат, не е изключено и самия файрфокс да не е успява да си киллне процесите... от далече толкоз може да направя за теб... пък и по-добре да си преинсталираш на чисто а тия 4 иконки дето си ги показла не разбирам какво искаш да кажеш с тях
    Не си парафразирай всяко мое изречение мисля че е достатъчно ясно

    http://www.quickfileupload.com/626547

    След деинсталирането и инсталирането
    Firefox 2.0


    Погледни през прозореца може да видиш някакви минаващи коли и пак да се посмееш
    Проблема е че простотията не ходи по животните ами по хората

    Не съм задал темата да дразня лигавя dark просто исках наи елементарното съдействие но за съжаление ....

    Интересното е че съм писал и по чужди форуми но такова внимание съдействие не съм срещал.

    Да не се повтарям погледни горният ми пост !

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #14

    Re: Firefox 2.0 Update !?

    хахах искрено ме радваш ама ако аз те приемам с усмивка разни хора, като г-н Блак Адер, се озлобяват и почват да се карат пък от това страдат, хора които наистина искат да попитат нещо смислено и имат желание да съдействат за решаването на даден проблем хайде остани си със здраве


    ааа забравих... инсталирай си този ад-он за да са ти малко по-безгрешни постовете

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #15

    Re: Firefox 2.0 Update !?

    Цитат Първоначално публикувано от dark
    хахах искрено ме радваш ама ако аз те приемам с усмивка разни хора, като г-н Блак Адер, се озлобяват и почват да се карат пък от това страдат, хора които наистина искат да попитат нещо смислено и имат желание да съдействат за решаването на даден проблем хайде остани си със здраве

    Не гледаи ако си мислиш че се опитвам да надприказвам групичката на шаро 30-40 Лъжи се .Да прав си ето даден пример как Хората се справят с подобни ситуации

    http://www.firefox-browser.de/forum/...ic.php?t=45176

    http://www.firefox-browser.de/forum/...ic.php?t=46808 По простичко по ясно и по кратко с един отговор

    Това е един форум които може да добиеш реална представа за това което си казал !


    Какво искаш да кажеш с последният си пост !?Нямам идея !И не искам да знам !

    Бил е изнервен човека простих му!
    Много работи сам!То е ясно!

    По горният ми адрес е
    Thema anzeigen - ! Lesezeichen weg ! / Schreibschutzfehler in 2.0.0.1
    ааа забравих... инсталирай си този ад-он за да са ти малко по-безгрешни постовете

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Update
    От abv във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 11-08-06, 21:43
  2. За Update на WIN-a
    От Julian във форум Windows
    Отговори: 22
    Последно: 19-04-06, 19:36
  3. Update за Siemens С60
    От D3BEP във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 17
    Последно: 29-10-05, 00:50
  4. Firefox
    От kesten във форум Общ - софтуер
    Отговори: 12
    Последно: 17-02-05, 09:56
  5. NAV i update = big bug
    От trastikata във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 23-05-02, 19:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе