Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

Проблем с ключа за Лиценза ...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    136
    #1

    Проблем с ключа за Лиценза ...

    Постоянно си ми беше на Аутоъпдейт Уиндоуса ... но скоро ми даде да инсталирам нещо ...
    Инсталирах го до някъде и ми се появи тази икона



    Не мога да го деинсталирам и не знам от къде ... няма го в Адд/Ремуув Програмс

    Постоянно ми искача някакво суобщение за това нещо ... Ако Рестартирам също ми излиза още на СИНИЯ ЕКРАН "Welcome"

    Ако натисна на ИКОНКАТА ме закарва тук



    Не разбирам много английски и само горе долу разбирам за какво става въпрос ..
    но нямам намерение да плащам нищо ...

    ПС: Сигурно не съм единствения с подобен проблем защото съм сигурен че не само аз съм изтеглил този ЪПДЕЙТ ... ако можете да ми помогнете Ще черпя много ..

    Ако вече има такава тема .. Ще помоля да ми бъде пуснат линк към нея и тази да се затвори

    Благодаря

  2.  
     
  3. Member Аватара на daley
    Тук е от
    Jun 2004
    Живее в
    Варна
    Мнения
    420
    #2

    Re: Проблем с ключа за Лиценза ...

    Разгледай тази тема.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    136
    #3

    Re: Проблем с ключа за Лиценза ...

    Знаех си аз че не съм сам .. но в онази тема има около 10 линка и около 7 страници с постове на който все едно ми разправят Тажикистански вицове с портогалски диалект ..

    Аз МОЛЯ ако може да ми се даде тук ЕДИН ЛИНК с обяснение от 1-2 реда каквод а си инсталирам да не се налага да пускам НОВИ теми с НОВИ ПРОБЛЕМИ ... Инфото на ПЦ-ТО ми е много Важно за мен и ме е страх да не сбозя нещо ... по същата причина въпросната звездичка ми седи на ПЦ-то от около 1 седмица без да предприемам нищо ..

    Благодаря отново ..

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #4

    Re: Проблем с ключа за Лиценза ...

    Е добре бре момко, кой те кара да четеш всичко? Иди на 6-7 страница и готово.
    Па като те мързи да четеш - плащаш си един лиценз и си готов, нали
    Цитат Първоначално публикувано от z0r0
    Инфото на ПЦ-ТО ми е много Важно за мен и ме е страх да не сбозя нещо

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    361
    #5

    Re: Проблем с ключа за Лиценза ...

    Смени си ключа с корпоративен такъв. Всичките необходими програми за това, както и самите процедури са описани в няколко теми в първите две страници на раздела. Ето една от тях, другите ще си ги намериш: http://forum.setcom.bg/index.php/topic,31315.0.html

  7. DGP
    DGP е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    137
    #6

    Re: Проблем с ключа за Лиценза ...

    bluefish: Смяната на ключа няма да му реши проблема щом преди това е ъпдейтвал безгрижно ... налазил го е "критичния" от M$ ...

    z0r0: Сваляш това , разархивираш го някъде, пускаш installer.bat и рестартираш. Готов си.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #7

    Re: Проблем с ключа за Лиценза ...

    Редактирано

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #8

    Re: Проблем с ключа за Лиценза ...

    Цитат Първоначално публикувано от z0r0
    Постоянно си ми беше на Аутоъпдейт Уиндоуса ... но скоро ми даде да инсталирам нещо ...
    Инсталирах го до някъде и ми се появи тази икона



    Не мога да го деинсталирам и не знам от къде ... няма го в Адд/Ремуув Програмс

    Постоянно ми искача някакво суобщение за това нещо ... Ако Рестартирам също ми излиза още на СИНИЯ ЕКРАН "Welcome"

    Ако натисна на ИКОНКАТА ме закарва тук



    Не разбирам много английски и само горе долу разбирам за какво става въпрос ..
    но нямам намерение да плащам нищо ...

    ПС: Сигурно не съм единствения с подобен проблем защото съм сигурен че не само аз съм изтеглил този ЪПДЕЙТ ... ако можете да ми помогнете Ще черпя много ..

    Ако вече има такава тема .. Ще помоля да ми бъде пуснат линк към нея и тази да се затвори

    Благодаря
    Това не ми е ясно колко струва един ключ на микрософт
    един път 89.90 . 91.23 .141.21 да не е на борсата че ги сменят толкова много тия цени

  11. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #9

    Re: Проблем с ключа за Лиценза ...

    Цитат Първоначално публикувано от Compare
    Това не ми е ясно колко струва един ключ на микрософт
    един път 89.90 . 91.23 .141.21 да не е на борсата че ги сменят толкова много тия цени
    HOME - http://www.stantek.com/cenova_lista....id=24&erid=940

    Professional - http://www.stantek.com/cenova_lista....d=24&erid=1027

  12. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    136
    #10

    Re: Проблем с ключа за Лиценза ...

    Всичко е точно ... след малко ще инсталирам и ще рестартирам и ще видим какво е станало .. малко не ви разбирам политиката на мислене с това че който пита за нещо и рейтинга му пада .. не че мно ми пука ... ама е някак си неразбираемо ...

    Разберете че има и хора които не им е цел да знаят всичко за компютрите ...

    Може би някой е решил да се развива в друга посока ...

    както и да е .. Отново благодаря за всичко и на всички

  13. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #11

    Re: Проблем с ключа за Лиценза ...

    Цитат Първоначално публикувано от z0r0
    .. малко не ви разбирам политиката на мислене с това че който пита за нещо и рейтинга му пада .. не че мно ми пука ... ама е някак си неразбираемо ...
    аз съм питал само 3-4 пъти тук(пък съм се опитвал да помагам 300-400 пъти... - останалите ми 1000-1200 поста са си били "дъри-бъри"...)...

    пък я ми виж рейтинга

    имаш още хляб да ядеш(и сол) .. - докато стигнеш моите 35


  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #12

    Re: Проблем с ключа за Лиценза ...

    Цитат Първоначално публикувано от z0r0
    Всичко е точно ... след малко ще инсталирам и ще рестартирам и ще видим какво е станало .. малко не ви разбирам политиката на мислене с това че който пита за нещо и рейтинга му пада .. не че мно ми пука ... ама е някак си неразбираемо ...

    Разберете че има и хора които не им е цел да знаят всичко за компютрите ...

    Може би някой е решил да се развива в друга посока ...

    както и да е .. Отново благодаря за всичко и на всички
    Ха ми интересно като искаш да помогнеш на някои с нещо реита пак ти пада може би най вероятно ако изли... някои за..... може би ше се вдигне. Въпросът е дали го имаш това качество гледам доста хора добре са се справили имат по +100
    Profi +

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    136
    #13

    Re: Проблем с ключа за Лиценза ...

    Дори и да ми е -200 рейтинга Важното е че ПЦ-то ми се оправи .. не ми пука, че не съм на ти с компютрите
    важното е че като напишеш DJ+z0r0 в Google Излизат Резултати 1 - 10 от около 51,100 за DJ+z0r0. (0,42 секунди)

    Отново благодаря че ми помогнахте

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #14

    Re: Проблем с ключа за Лиценза ...

    Цитат Първоначално публикувано от z0r0
    Дори и да ми е  -200 рейтинга Важното е че ПЦ-то ми се оправи .. не ми пука, че не съм на ти с компютрите
    важното е че като напишеш DJ+z0r0 в Google Излизат Резултати 1 - 10 от около 51,100 за DJ+z0r0. (0,42 секунди)

    Отново благодаря че ми помогнахте

    Е,щом пък е така +1 от мене по случай Великден.

    p.s.ако ще си мерим ник-овете,за моя излязоха Резултати 1 - 10 от около 206,000 за wiseacre. (0,02 секунди)

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #15

    Re: Проблем с ключа за Лиценза ...

    Цитат Първоначално публикувано от wiseacre

    Е,щом пък е така +1 от мене по случай Великден.

    p.s.ако ще си мерим ник-овете,за моя излязоха Резултати 1 - 10 от около 206,000 за wiseacre. (0,02 секунди)

    Шо не каза по рано да влизам само по празниците а и да на забравя оня ден имах рожден ден

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем с ключа на бойлера
    От hahunoba във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 10
    Последно: 08-07-11, 15:17
  2. Смяна на лиценза на Уиндоус
    От get във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 12-02-09, 20:56
  3. Отговори: 0
    Последно: 26-09-05, 10:41
  4. Смяна на ключа на win 2003?
    От naughty hacker във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 31-01-05, 17:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе