Резултати от 1 до 3 от общо 3

проблем със System restore

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    43
    #1

    проблем със System restore

    Здравейте, искам да си направя system restore point но като натисна бутона Launch System restore ми излиза съобщение : system restore has been turned off by group policy...и да съм се свържел с Админа...Къде да намеря group policy и как да включа restore-то???

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #2

    Re: проблем със System restore

    Най-вероятно нямаш съответните администраторски права и не можеш да направиш нищо по въпроса.

  4. ViK
    ViK е офлайн
    Member Аватара на ViK
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    222
    #3

    Re: проблем със System restore

    Преди време имах същия проблем. Освен това не можех да направя repair на уиндоуса, защото ми даваше грешка при четене на файлове от източника(CD-WINXPSP2, което при чиста инсталация се четеше без проблем и инсталационни файлове записани на твърдия диск).Даваше ми и грешка и при влизане в модула за group policy. По въпроса намерих много информация в Google и сайта на Microsoft. Нещо не помогна. След това си направих нова инсталация на уиндоса и запазих старата за да опитам и по-друг начин. Деинсталирах всички програми и всички ъпдейти(които можеха да се деинсталират). Проблема със system restore се оправи. Нямам представа какво го беше предизвикало, а загубих много време да търся решение. Имах пълни администраторски права.
    Идеята ми е, ако нищо друго не помогне да се пробва като последен вариант.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. System Restore
    От dmitry във форум Windows
    Отговори: 19
    Последно: 03-08-09, 18:06
  2. проблем със System Restore
    От edikoysi във форум Windows
    Отговори: 17
    Последно: 17-06-08, 12:21
  3. как да стигна system restore-то
    От halhaberino във форум Windows
    Отговори: 11
    Последно: 19-12-06, 19:46
  4. Отговори: 6
    Последно: 02-11-06, 14:12
  5. System Restore въпрос
    От user25 във форум Windows
    Отговори: 12
    Последно: 27-11-04, 20:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе