Резултати от 1 до 8 от общо 8

влизане в уиндоса без парола

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    101
    #1

    влизане в уиндоса без парола

    Моля Ви за помощ!
    Днес се случи и малкия ми внук да пипа в компа и нали не знае още кое какво е(на4.5 годинки е) ми е повредил влизането в ундоса при включването на компа.Излиза ми прозорче с икане на юзер и парола.Е, там като дам ОК си продължава и Ундоса си зарежда, ама го няма онова автоматично зареждане с поздрава "добре дошли" и мелодийката, което ме улесняваше доста без да седя до него докато се извърши стартирането.Опитах какво ли не, но за сега без успех.Продължава да си иска логване. Рових се и тук за помощ, но не открих. Ще съм благодарен на всички отзовали се с полезен и верен съвет как да постъпя. Иван

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: влизане в уиндоса без парола

    http://forum.setcom.bg/index.php/top...html#msg273877

    Виж това дали ще помогне.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    101
    #3

    Re: влизане в уиндоса без парола

    Ско, това помогна за влизането, но сега ми се отваря винаги като администратор, а не е с моя десктоп както си беше. Това ми налага да излизам от админ. и да си пускам моя юзер.Пак опитах, ама до толкова са ми познанията и не знам от къде да го настроя да влиза направо с моя акаунт.Пак ще чакам за тази помощ и предварително благодаря.Иван

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #4

    Re: влизане в уиндоса без парола

    Много лесно
    влез с администратор , отиди в контрол панела и виж дали няма друг - трети акаунт
    ако има- изтрий го и рестарт !

  6. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #5

    Re: влизане в уиндоса без парола

    Ако си пробвал с Start -> Run -> control userpasswords2, преди да сложиш чавката за автоматично логване избери потребителя от списъка, и ще те пита за неговата парола. Вероятно е бил избран administrator, затова така.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #6

    Re: влизане в уиндоса без парола

    а на внука ти направи един ограничен акаунт, както аз съм направил на доста приятели на компютрите с малки деца.
    Но си остави паролата в началото, без парола направи само 'детския' акаунт, така ще си спестиш доста главоболия, повярвай

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    101
    #7

    Re: влизане в уиндоса без парола

    Благодаря на всички отзовали се тук със съвет. Съвета на ХІІІD за момента на слагане на чавката се оказа мн.полезен.Иначе все ми влизаше с администратора.И друго, не повтаряйки паролата за моя си акаунт-която беше празен ред, не искаше да приеме промяната. Усетих се и рекох да опитам като с таб.отивам на следващия ред за потвърждение на паролата,чукам ентер за изпълнение и стана! Още веднъж благодаря сърдечно.
    Весело посрещане на Нова година и от сърце ви желая много здраве и безпроблемна работа с РС-тата!! До нови срещи тук.
    П.П. Някой може ли да обясни, защо след като има опция за добавяне на снимки и аз ги прилагам в указания формат и размер, след публикуването им, те не се показват. Както разглеждам форума, тук не се вижда никъде приложена снимка???

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    60
    #8

    Re: влизане в уиндоса без парола

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    а на внука ти направи един ограничен акаунт, както аз съм направил на доста приятели на компютрите с малки деца.
    Но си остави паролата в началото, без парола направи само 'детския' акаунт, така ще си спестиш доста главоболия, повярвай
    Въпреки това рисковете остават макар и да не са от ниво admin. Не си застрахован от изтриване на файлове от твърдия диск например, все пак детето расте и започва да прави по активни намеси на компа, но можеш да ползваш една добра програма за това WinGuard Pro 2007

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 8
    Последно: 31-10-13, 10:27
  2. Проблем - не зарежда Уиндоса /ХР/
    От piron45 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 02-08-13, 03:14
  3. Проблем с уиндоса!
    От dj_didaka във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 20-08-09, 17:06
  4. Отговори: 8
    Последно: 14-05-04, 17:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе