Резултати от 1 до 13 от общо 13

Проблем с Windows XP SP2 Pro.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    225
    #1

    Проблем с Windows XP SP2 Pro.

    На три компютъра е инсталиран и на трита дава едини и същи проблеми.
    1. На всеки 15 -на минути изкарва съобщение, че не е намерен драйвер за аудиото, копмютрите остават без звук след рестарт се оправя проблема да следващите 15-на минути.
    2. И на трита не тръгва Need for speed, инсталира се нормално краквам го и като го стартирам излиза едно съобщение от тези интересните със send и dont send и ме изхвърля. Понеже същите версии на NFS-то ги пробвам на други компютри и си тръгват без проблеми за това си мисля, че е от Windows-a.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: Проблем с Windwos XP SP2 Pro.

    сложил ли си драйвер за аудиото?
    directx ?
    драйвер за видеото?

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    225
    #3

    Re: Проблем с Windwos XP SP2 Pro.

    Да сложил съм и за аудиото и за видеото, аудиото си върви екстра докато не излезе споменаттото съобщение, то ако няма дрйвер нали изобщо няма да има звук. DirectX незнам кой точно да сложа, пробвах с един който уж беше най-новия ама същата работа.

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #4

    Re: Проблем с Windwos XP SP2 Pro.

    Service Pack 3 ?

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    225
    #5

    Re: Проблем с Windwos XP SP2 Pro.

    Не със Service Pack 2 e.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #6

    Re: Проблем с Windwos XP SP2 Pro.

    Не си уточнил, но драйверите от оригиналното СД ли са, или са тези които си е разпознал Windows-a?
    И виж освен това какви програми се зареждат автоматично при стартиране на системата, разкарай всички и пробвай пак.
    Факта, че и на 3 -те машини дава една и съща грешка, говори че проблема е софтуерен.

    Иии Compare, престани с тоя SP3, на едно лайно като му сложиш отгоре барабонки, не става торта, повярвай ми

  8.  
     
  9. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #7

    Re: Проблем с Windwos XP SP2 Pro.

    Сложи този fix и кажи какъв е резултата:
    http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=en

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #8

    Re: Проблем с Windwos XP SP2 Pro.

    Може да се пробва със SP3, но оригинален, на Майкрософт, вече има такъв, вярно, че е бета, но може да се изтегли от сайта им, а и от другаде.
    Поне засега това, което се пише из нетя е, че се държи стабилно.
    Аз даже питах някъде дали може да се вгради в инсталация с вградените в ОС инструменти, а не с nLite, ама никой не ми отговори.

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #9

    Re: Проблем с Windwos XP SP2 Pro.

    Цитат Първоначално публикувано от stekyman
    Може да се пробва със SP3, но оригинален, на Майкрософт, вече има такъв, вярно, че е бета, но може да се изтегли от сайта им, а и от другаде.
    Поне засега това, което се пише из нетя е, че се държи стабилно.
    Аз даже питах някъде дали може да се вгради в инсталация с вградените в ОС инструменти, а не с nLite, ама никой не ми отговори.
    Може да се вгради но дали с Nlite ше стане незнам
    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    Не си уточнил, но драйверите от оригиналното СД ли са, или са тези които си е разпознал Windows-a?
    И виж освен това какви програми се зареждат автоматично при стартиране на системата, разкарай всички и пробвай пак.
    Факта, че и на 3 -те машини дава една и съща грешка, говори че проблема е софтуерен.

    Иии Compare, престани с тоя SP3, на едно лайно като му сложиш отгоре барабонки, не става торта, повярвай ми

    Знам , знам приятелче но поне 20 приятелчета твърдяхте че е хардварен проблем ето тук http://forum.setcom.bg/index.php/topic,32672.0.html и кви ли не щуротии иии ....... ! Но за съжаление бих го нарекал по скоро торта гараш с метана
    На лаиното му зопнах барабонки както ти се изказваш и грижи и проблеми нямаше .
    Много от постовете си само ме компрометираш и не си прав, съответно за тва те моля с приятелско чуство да спреш да ме компрометираш.Не виждам поста да ми е смешен дори и за подигравки както някои съфорумници се изказват неподготвено необмисленно и т.н .
    Ето един boishin които утре по някъв начин ше възпитава и децата ни http://forum.setcom.bg/index.php/top...9.new.html#new незнам какво намира човека толкова смешно или каквото и да било тои да прави коментар на моят отговор !!
    Както и ти Black Adder в случаят барабони лаина .....
    Black Adder приятелче ако ти е скучно вземи boishin под ръка и в парка на поцигара да се посмеете

    Ам толкова за тая вечер оставям ви ,е ако сте се посмели достатъчно остана само да се побутвате



  12. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #10

    Re: Проблем с Windwos XP SP2 Pro.

    Цитат Първоначално публикувано от Compare
    Може да се вгради но дали с Nlite ше стане незнам
    С nLite е ясно, че ще стане, аз бях питал дали може да стане вграждане на оригиналния SP3 beta на Microsoft с наличните в Windows средства, т.е. по същия начин както с тях се вгражда SP2.
    Цитат Първоначално публикувано от Compare
    ...
    Ам толкова за тая вечер оставям ви ,...

    Що ги остаяш ся ве, ти само глей ся кво компрометиране ш почнееее!!!
    //

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #11

    Re: Проблем с Windwos XP SP2 Pro.

    Цитат Първоначално публикувано от Compare
    Ам толкова за тая вечер оставям ви ,е ако сте се посмели достатъчно остана само да се побутвате
    Неее... недей.... на кого ни оставяш...
    Младо момко, ако не ми става жал, като чета словоизлиянията ти, забавлението ми щеше да е наистина 100 процентово! Мога само да предполагам кой клас си завършил, но дори и да си го завършил, май много много не си внимавал в часовете по граматика. А мисълта ти се носи като по калдаръм... трябва да прочетеш няколко пъти изречението ти, за да схванеш нещичко.

    За разлика от теб, приятелю, който си в ранна младежка възраст, аз съм възпитал вече деца... и опазил ме Господ, не пишат неграмотно като теб!
    Само дето не разбрах каква е връзката между глупостите ти и възпитанието на деца?


    Цитат Първоначално публикувано от Compare
    Black Adder приятелче ако ти е скучно вземи boishin под ръка и в парка на поцигара да се посмеете
    Black Adder, добра идея, а?


  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #12

    Re: Проблем с Windwos XP SP2 Pro.

    Цитат Първоначално публикувано от Compare
    На лаиното му зопнах барабонки както ти се изказваш и грижи и проблеми нямаше .
    Мдаа, радвам се че си намерил панацеята за всички проблеми на Windows XP, и той се е оказал Бета версията на SP3. Силно ме съмнява този твой пенкилер, но ще почакам 1-2 седмици, да почнеш да се жалваш от поредния си проблем, да ти го натякна. Макар че като гледам - възседнал си вече Глиста
    Цитат Първоначално публикувано от Compare
    Много от постовете си само ме компрометираш и не си прав, съответно за тва те моля с приятелско чуство да спреш да ме компрометираш.
    Разбирам, че си далеч от България, и в родната ти Австрия значението на някои думи явно ти се губи, препинателни знаци и прочее си ги забравил (ако изобщо си ги знаел), а за синтаксиса да не говорим, но ще ти дам един съвет. Не съм завършил висше образование, но съм го чул като съвет от един професор на лекции: "Когато не сте сигурни в нещо, по-добре не го пишете. Така поне имате шанс да отървете 2-ката"
    Щото да ти разясня горенаписаното от теб "само ме компрометираш" се превежда като - само ми намираш грешките, и ме излагаш пред другите. А в такъв случай, каква вина имам аз, че ТИ грешиш, драги ми Смехурко ?

    Цитат Първоначално публикувано от boishin
    Black Adder, добра идея, а?
    Сапри се бре, от Compare ли почна идеи да взимаш. Как пък не те взех под ръка в тоя студ.
    Виж - напиването с червено вино и тънки мезета е съвсем друг въпрос

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    225
    #13

    Re: Проблем с Windows XP SP2 Pro.

    Ето каква грешка ми излиза като тръгана да стартирам NFSU1

    [/url][/img]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с рутер!
    От kras_123 във форум Технологии
    Отговори: 4
    Последно: 18-06-12, 09:15
  2. Проблем - По-високи температури след полиl
    От axander във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 17
    Последно: 11-04-12, 01:05
  3. Проблем с EVN
    От opit във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 4
    Последно: 29-11-10, 07:30
  4. Проблем с дисплея на LCD TV Philips
    От coojoe_213 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 18-10-10, 17:37
  5. Пералня VIKING 616 - проблем с програматора
    От stefan_gb във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 07-03-09, 19:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе