Резултати от 1 до 7 от общо 7

много проблеми с vista home premium

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    4
    #1

    много проблеми с vista home premium

    1 - с най-новия pc suite съм, бекъпнах и ъпдейтнах Nokia N95, всичко беше ОК, ръгнах Nokia E90 на USB и заби страшно - син екран, брои до 100 и се рестартира, после на сейф мод тръгва, а на нормален дава син екран още преди да ми е показал десктопа и пак рестартира - и така нон стоп. забраних в сейф мод от Device Manager драйверите за телефоните и тръгна, ама ако ги разреша пак и забива моментално на син екран и рестартира. сега не мога да включа никоъ от телефоните.

    2 - имам всички ъпдейти от виста ъпдейт, качил съм всичко, но няма SP1. Дръпнах го отделно от сайта на майкрософт - стартирах го и ми каза че не мога да го инсталирам, защото става само за уиндоуси на английски, испански и немски. моят е на български - такъв ми продадоха.

    3 - не мога да си сменя езика на уиндоуса - в control panel-a в регионалните настроики изобщо няма такава опция, не намерих и от къде ми дава да си изтегля английски език. много искам да го сменя и да не е на български, ама не искам да купувам пак нов уиндоус..

    4 - имам си сървър, който ми го направиха много добре и знам че не е в него проблема - на него са ми копията на филми и музика и други файлове, до сега теглех бързо от него - 9-11 мегабайта в секунда, откакто ми сложиха 802.11n рутер на компютъра, скоростта (пак по LAN, само че през рутера) падна до 4-5 мегабайта в секунда и по-лошото е, че отстрани сайдбара на уиндоус ми показва как заетостта на рам паметта ми расте и след 1-2 минути стига 90-98% (а съм с 2ГБ и при норамална работа са ми заети 30-50%). процесорът ми е четириядрен, ама си стои на 1-5% натоварването, въпреки че уиндоус така се забавя - че едвам местя мишката и засича!!! и прозорците се отварят половин минута, докато не спра да тегля. с Mac Book Pro и iMac нямам такива проблеми по същата тази мрежа.

    благодаря предварително за помощта, казаха ми че това е мястото.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re: много проблеми с vista home premium

    Изтрий PC Suite и деинсталирай в device manager-а телефоните , след което виж дали ще се зарежда и работи Виста-та , ако всичко е наред, си инсталирай наново PC Suit-a и дано всичко е наред.

    П.С. Видях ,че има нова версия на PC Suite на заглавната страница на Setcom и Kaldata. Пробвай с нея

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #3

    Re: много проблеми с vista home premium

    1. Чакаш нов PC-Suite (ако има теглиш)
    2. Чакаш за БГ-SP1 (да не ти давам другата алтернатива)
    3. Не съм инсталирал чиста БГ-версия, не съм 100% сигурнен но предполагам, че не може да теглиш друг език (това са екстри на Ultimate-версията)
    4. Как теглиш от сървъра? FTP, Torrent? Скоростта на wireless рутера е по-ниска от кабелната (зависи от силата на сигнала, разстояние, брой стени - през които преминава).

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #4

    Re: много проблеми с vista home premium

    VIsta си има невероятен бъг - веднъж зададен език, не може да се сменя после. Пише си го като избираш езика ,ама малко го четат.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #5

    Re: много проблеми с vista home premium

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    VIsta си има невероятен бъг - веднъж зададен език, не може да се сменя после. Пише си го като избираш езика ,ама малко го четат.
    Това е долна лъжа.. Имам 2 езика и с всеки потребител мога да съм на различен език..
    В регионал има настройка на езиците, в Ultimate, като деинсталираш българския и ти дава да ъпдейтваш с SP1

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #6

    Re: много проблеми с vista home premium

    Моята Vista Ultimate примерно има около 10 езика включително и Български и няма бъгове .
    1.Може да пробваш -махни евентуално всички USB-та прикачени към PC-то, стартираи PC Suite под Windows XP service pack 2 като Администратор .

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    361
    #7

    Re: много проблеми с vista home premium

    И на мен вистата ми прави много проблеми с допълнителната периферия.

    • 1. GSM-ът изобщо не може да го намери.
    • 2. От фотоапарата успява някак да прочете снимките но не може да ги копира, камо ли да трие.
    • 3. DVD drive-ът ми от време на време "изчезва" - понякога внезапно, понякога още от самото стартиране го няма. Оправя се чрез рестарт.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Bluetooth проблем на Win 7 Home Premium и Lenovo
    От jovko във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 13-03-12, 16:07
  2. Отговори: 14
    Последно: 04-07-11, 21:56
  3. Отговори: 2
    Последно: 04-12-10, 20:44
  4. търся Windows Home premium с неитегриран key
    От Styx_1972 във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 03-12-10, 15:37
  5. Golden InterStar 8005 CI premium update проблеми
    От pustinyak във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 01-10-05, 20:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе