Резултати от 1 до 11 от общо 11

Има ли начин

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    85
    #1

    Има ли начин

    с настройки компютър да се включи сам и да се стартира уинамп примерно. Не ми се смейте много, имам проблем със събуждането и вече съм се видяла в чудо .. Ако някой има идея дали е възможно и как, и най-вече сподели, ще съм му много благодарна. Преди време оставях компютъра включен на stand by и със scheduled tasks някакси го правех, но ми е интересно дали мога да си спестя шума през нощта.
    Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re: Има ли начин

    Във БИОС-а трябва да имаш настройка от типа на Wake Up Timer , въвеждаш часа на събуждане като преди това в StartUP-a на Windows-a слагаш MP3ката която искаш да те събуди

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    85
    #3

    Re: Има ли начин

    явно сама няма да мога да се оправя, а и не ми се бърника там честно казано, но благодаря, ще измисля как да го направим А този start up къде се явава, пак въпросните sch. tasks или е нещо друго?

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Re: Има ли начин

    Start/Programs/Startup там стоят всички програми които трябва автоматично да се стартират със операционната система.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    85
    #5

    Re: Има ли начин

    В startup-а имам само adobe reader и adobe gamma (?), нямам опция да добавям нова програма

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #6

    Re: Има ли начин

    натискаш левият бутон на мишката и го задържаш върху мр3ката която си харесала, след което с натиснат бутон минаваш през Start/Programs/Startup и пускаш бутона като отидеш на adobe reader-a. Това е глупав но лесен начин , минуса е ,че с всяко стартиране на Windows-а ще ти тръгва мр3ката Ти нямаш ли телефон с аларма , че искаш да се мъчиш с компютъра ?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    85
    #7

    Re: Има ли начин

    Е имам, но ти казвам, че съм безнадежден случай, всяка сутрин ми звъни по 5 пъти, след 5ия път изключвам алармата и си заспивам сладко-сладко Не всеки път, но често. Днес ми казаха за някакъв будилник, който в 7.00 да речем започва да звъни и да .. лети. За да спреш отвратителния шум си задължен да станеш, да го догониш и да го изключиш. Може би трябва да помисля за нещо такова

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    76
    #8

    Re: Има ли начин

    Se6tam se navremeto bqha pisali v BTA Paraleli za edin koito be6e si napravil leglo, koeto v opredeleniq 4as prosto go tyrkulva vyv vanata, ima6e dori snimka na legloto

    mod edit: Писането на кирилица в този форум е задължително.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    123
    #9

    Re: Има ли начин

    Ето линк към този часовник:
    http://www.bezpanika.com/index.php?o...292&Itemid=164

    Попаднах преди време на статия за десетте най-откачени неща - там имаше и още един два модела часовници, създадени с такава цел.
    http://www.standartnews.com/bg/artic...article=223330

    P.S. Друго решение на проблема е да не спиш сама.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #10

    Re: Има ли начин

    Цитат Първоначално публикувано от Bvlgari
    Е имам, но ти казвам, че съм безнадежден случай, всяка сутрин ми звъни по 5 пъти, след 5ия път изключвам алармата и си заспивам сладко-сладко
    По тази логика, и компютъра няма да ти помогне, ще станеш и ще го изключиш, и пак ще заспиш.
    Намали малко ходенето на дискотеки и среднощния чат и ще видиш как ще почнеш да се будиш още преди часовника

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    85
    #11

    Re: Има ли начин

    @Shturak - този часовник с пъзела е брутален наистина. Ами ако и спящия до мен има съшия проблем :P

    @Black Adder - то не е от много хойкане или чатове разни, просто вечер, колкото и да съм изморена, се събуждам А за събуждането с компютъра - все до там си мисля, че ще мога да се справя със себе си, имам предвид, че няма да го изключвам, докато не се събудя както трябва. Пробвала съм преди, както споменах, има ефект този вариант.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. MHI -25ZJ-S Начин на работа!
    От sashomasho във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 14
    Последно: 22-02-12, 17:19
  2. Има ли начин да се влиза
    От zaks във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 13-12-11, 02:39
  3. Отговори: 11
    Последно: 31-08-11, 21:08
  4. Има ли начин?
    От Hola във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 20-11-05, 05:06
  5. как да шлифовам монитор(ако има начин)
    От smarty във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 21-04-04, 14:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе