Резултати от 1 до 8 от общо 8

TroianDownloaderAgentNYS е в комп. ми HELP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    17
    #1

    TroianDownloaderAgentNYS е в комп. ми HELP

    Комп. ми взе да забива и когато го проверих с нод32 се оказа троянски вирус,а нода не го чисти.Направих следното;върнах комп. с две седмици назад и сега като пусна нода той не открива вирус ,едва ли съм се отървала само с едно връщане на windows-a.Възможно ли е след като антивирусната ми програма сега не го открива да го няма наистина.Защо нода не ме е предупредил за вирус,случвало ми се е става червен и след това аз го чистя.Вируса се намира в Disk C вWINDOWS .На нода пише AMON infected 1.Да си преинсталирам ли комп. или какво ?

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re: TroianDownloaderAgentNYS е в комп. ми HELP

    Бих дал съвет да си изтеглиш Spybot search and destroy от този линк :
    http://www.safer-networking.org/pt/mirrors/index.html

    като преди това забраниш System restore и след като си направиш всичките необходими ъпдейти на дефенициите на програмата , да я пуснеш под Safe mode да ти сканира компа за троянци .

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    17
    #3

    Re: TroianDownloaderAgentNYS е в комп. ми HELP

    Много съжалявам за въпроса ,но трябва ли да изтрия нод-а ,защото са ми казвали че неможе в един комп. две антивирусни програми.Или това което си ми дал не е антивирусна .Съжалявам ,но почти нищо не разбирам, а искам да се науча да се справям сама, защото е наложително.Знам ,че ще успея с малко помощ от вас.Благодаря на всички

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #4

    Re: TroianDownloaderAgentNYS е в комп. ми HELP

    Не е нужно да махаш Нод-а. Давай смело. Иначе правилно са ти казали (антивирусните се борят една с друга често пъти, затова не е добре да се инсталира повече от една).

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #5

    Re: TroianDownloaderAgentNYS е в комп. ми HELP

    Spybot не е антивирусна програма и няма да пречи на НОД-а

  7. Moderator Аватара на periel
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    409
    #6

    Re: TroianDownloaderAgentNYS е в комп. ми HELP

    Пробеаи и това, открива доста скрити гадини.
    SUPERAntiSpyware

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    17
    #7

    Re: TroianDownloaderAgentNYS е в комп. ми HELP

    Проблема е следния;качих Spybot и сканирах, откри 68 грешки аз казах да ги отстрани и до тук всичко беше ок.Тогава си помислих защо ми е тоя нод32 и го деинсталирах и от тук започнаха проблемите.Сега немога да вляза в Mozilla Firefox и влизам през internet explorer.Какво съм направила незнам.помощ.

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    17
    #8

    Re: TroianDownloaderAgentNYS е в комп. ми HELP

    Spybod ми показва в момента като сканирах ,че има проблем в;Microsoft.WindowsSecurityCenter.AntiVirusOverri.....1елемента.Вчера след като изтрих нода ми го показа и аз му дадох да го опражи тоя проблем и мисля че точно от този момент не ми дава да вляза в mozila-та.Но несъм сигурна ,защото рових много и дори там дето не разбирам какво точно трябва да се прави.И така се стигна до този момент на мозъчен срив от моя страна.Ако някой ме разбира за какво говоря и знае как да оправя всичко да ми помогне,но от друга страна май е време някой да ми преинсталира компа.ЧОВЕК СЕ УЧИ ДОКАТО Е ТЪП!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Ъпгрейд на комп
    От dj_didaka във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 22-07-09, 09:19
  2. продавам комп
    От mgg050 във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 19-09-06, 17:09
  3. комп без ограничения
    От bibis във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 03-07-06, 21:51
  4. нов комп
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 26-04-06, 11:46
  5. Две ОС т.е два Win XP на един комп
    От kesten във форум Windows
    Отговори: 18
    Последно: 15-06-05, 11:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе