Резултати от 1 до 4 от общо 4

Users permissions

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    9
    #1

    Users permissions

    V obshti linii problema e slednia,ako moje da se nareche problem de,zashtoto logicheski poglednato ne bi trqbvalo da stava taka ,no edno e logicheski drugo e prakticheski

    Znachi imam edin domain s nqkolko usera.Vsichkite useri v domaina sa obiknoveni useri,nikoi nqma s po-priviligirovani prava.Mashinite sa s Win2k.Bi trqbvalo kato se logvat v domaina userite da ne mogat naprimer da smenqt imeto na domaina,da instalirat razni programi na pc-to,da pipat mrejovi nastroiki i ala bala.V Control Panel-a/Users and Passwords ne sa dobaviani nikakvi potrebiteli-vsichko si po default kakto si e instalirano.Vypreki tezi neshta na nqkoi mashni userite kato se lognat imat dostyp do mrejovite nastroiki na pc-to i razni drugi.Syshtite useri lognati na drugo pc sa si nared-t.e. nemogat da se rovichkat nalqvo i nadqsno.Po princip tezi pc-ta deto sa instalirani ot mene si rabotqt tochno kakto trqbva,a drugite deto sa zavareni i sa instalirani ot predi tova tochno te pravqt tozi problem.Ima li nqkyde drugade kydeto trqbva da se brykne che da se opravi tova osven v User and Computers,no pak kazvam che tam nishto ne e dobavqno ili promenqno.






  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #2

    Users permissions

    Виж да не би Domain users да са прибавени в Administrators и други такива. Също се поразрови се из gpedit.msc.



    BEWARE! INTEL INSIDE!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    9
    #3

    Users permissions

    Ne,ne sa dobaveni v nikakvi takiva grupi i tova mi e chudnoto




  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #4

    Users permissions

    Прави се мрежово Policy-на сървера, с всичките тези настройки... когато компютър се log-не към домейна той взима това policy и работната станция се конфигурира според него.



    Разгледам подробно настройките на Policy Editor-a всичко това е обяснено как се прави в help-a му. Прави го внимателно че много качестено можеш да направиш и администратора безсилен



    <font color=blue>Memento Mori</font id=blue>

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Problem sys NTFS Permissions: "Can't access e:/ drive"
    От dimchopicha във форум Windows
    Отговори: 14
    Последно: 25-05-06, 20:18
  2. XP Users
    От get във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 03-08-04, 13:41
  3. Програма за Users?
    От Djniki във форум Общ - софтуер
    Отговори: 18
    Последно: 04-03-04, 17:27
  4. проблем с users
    От abakadaba във форум Windows
    Отговори: 22
    Последно: 19-02-04, 16:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе