Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

System Restore

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    99
    #16

    Re:System Restore

    Ам те нещата от Д не са изчезнали, точно това в С се изгуби, което ми трябваше, но карай.За урок ще ми е

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #17

    Re:System Restore

    Периодично си копирай архивите от важните програми на дял различен от С и/или на преносима памет и ще си спестиш бъдещи главоболия.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #18

    Re:System Restore

    Цитат Първоначално публикувано от Profita
    Периодично си копирай архивите от важните програми на дял различен от С и/или на преносима памет и ще си спестиш бъдещи главоболия.
    Не винаги това те спасява , но се надявай че поне 1 от примерно 3 диска или 1 от две флашки в дадне момент ще е работеща

  5. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #19

    Re:System Restore

    аз от години ползвам RADI0, за това и правя копия на данните, върху един външен хард.
    Дето легендата е, че windows, не толерирал RAID0, и всеки момент, щял да гръмне, някой от хардовете, и дрън дрън дрън и така на татък.
    Нещо което, до сега не ми се е случвало.

  6. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #20

    Re:System Restore

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Не винаги това те спасява , но се надявай че поне 1 от примерно 3 диска или 1 от две флашки в дадне момент ще е работеща
    Нещата никога не се скапват едновременно. Номерът е да проверяваш редовно "ония файлове" още ли се четат от "оня флашка" или да мяташ на нея всеки ден квото направиш, че току виж с нея "ох, отиде ми дипломната работа".

    Абе fxOrange, винаги съм смятал, че да си вземеш хард, за да прашасва на тъмно с резервни данни е като да си купиш кола, за да спиш в нея нощем
    Не че не мятам копия на моя преносимия 2.5", ама основно го взех да си мъкна 100-те Гб музика да слушам на работа, ама както прескачам с него в раницата бордюрите с байка през града хич и не разчитам да заваря вътре каквото съм оставил...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. проблем със System Restore
    От edikoysi във форум Windows
    Отговори: 17
    Последно: 17-06-08, 11:21
  2. проблем със System restore
    От rude_ във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 22-08-07, 10:18
  3. как да стигна system restore-то
    От halhaberino във форум Windows
    Отговори: 11
    Последно: 19-12-06, 18:46
  4. Отговори: 6
    Последно: 02-11-06, 13:12
  5. System Restore въпрос
    От user25 във форум Windows
    Отговори: 12
    Последно: 27-11-04, 19:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе