Резултати от 1 до 4 от общо 4

Напъпли ме гад,която копира инфото от партициите в Win-a

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    263
    #1

    Напъпли ме гад,която копира инфото от партициите в Win-a

    Не ми се беше случвало такова нещо!Първоначално диска в който ми е ОС почна да набъбва...качествено 4 гбт.само фолдъра Windows.После целият диск 10Гбт ПЪЛЕН!!!
    Трих,трих,всичко ,което може и трябва ,чат-пат да се трие!НИЩО!
    Етап 2:
    Нова инсталация...До тук добре,но запазвам останалите 3 Партиции ,защото яко инфо съм изсмукал там.
    Започвам да качвам програми ,които ползувам.Nod 32 първи ,ъпдейтвам и сканирам-нищо!Всичко е ОК!След 1,2 часа дисковете търкат зверски и компа се сбозява-УЖАС -С: пълен!!!
    Отново преинсталация....ОТНОВО СЪЩОТО КОШМАР!!!,но преди това виждам ,че има в диск С фрагменти от файлове от другите дискове и преглеждам за странни неща в дисковете
    Открих някво .еxe ,което много ме е яд ,че не записах на напомняше на нещо като adobe.. .exeПросто си стоеше в един от дисковете.Сканирах с NOD-a и чак тогава ме пита дали да го пусна за анализ ,но дотогава явно не му правеше впечатление
    "Зачистих" я тая гад и от тогава взичко е ОК
    По едно време даже мислих за хардуерен проблем даже.Ако ви се случи подобно нещо внимавайте и търсете подобни "забавни" екзета

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: Напъпли ме гад,която копира инфото от партициите в Win-a

    затова пенсионираш "прекрасния" нод, слагаш един аваст и сканираш всички партишъни преди зареждане на windows-a...

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    263
    #3

    Re: Напъпли ме гад,която копира инфото от партициите в Win-a

    Благодаря за съвета.Ще пробвам Avast-a ,но само да питам тази антивирусна freeware ли е защото пиша и чета от PPC i нямам пълна функционалност с браузъра на тоя покет

  5. Moderator Аватара на periel
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    409
    #4

    Re: Напъпли ме гад,която копира инфото от партициите в Win-a

    Има безплатна версия за домашна употреба. На е-маил ти изпращат с/н които е валиден за 1год.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Принтер SAGEM MF 5401 не сканира и не копира... Идеи ?
    От milenk във форум Общ - софтуер
    Отговори: 16
    Последно: 06-07-09, 00:19
  2. Как да накарам Windows да копира по-бързо?
    От .ostrich. във форум Мрежи
    Отговори: 33
    Последно: 19-11-08, 11:07
  3. Отговори: 5
    Последно: 18-10-05, 22:33
  4. Delphi:запазване на инфото до следващото
    От REHIT във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 18-02-04, 02:31
  5. Програма която да...
    От Stealth във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 25-04-02, 21:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе