Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 45 от общо 45

NAV2003 Тия от Symantec са бааати цървулите !!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #31

    NAV2003 Тия от Symantec са бааати цървулите !!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">А някои от момчетата тук май не си спомнят времето на "Голямата Студена Вирусна Война" когато на ден те атакуват 42342 вируса и ако го няма чичко Нортън (само той се оправяше със всичко) - просто си загинал за секунди. Нямаше дискета без DarkAvenger или други подобни родни "гордости"

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Явно обаче и ти не си сред тези хора. Чичко ти Нортън тогава беше още само Диско-Доктора и добре си вършеше работата(за сведение Симантек само му ползва името но не и уменията иначе нямаше да са на то ва дереже, защото той ги разбираше нещатата). Може би го бъркаш с чико ти Фридрик (F-Prot), но и той нещо едвам се справяше. Тогава БГ лабораторията обираше лаврите с CleanUP.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    5
    #32

    NAV2003 Тия от Symantec са бааати цървулите !!!

    Ха ха ха, както кажеш, ти си шефа...само че е лош навик да препоръчваш на хората какво да си спомнят, приеми го като приятелски съвет. Колкото до "чичко ми" Нортън - Питърчо е почетен председател на борда на директорите на Симантек и наистина едва ли се занимава още с антивирусни програми или "NU" защото тогава бяха 100 вирусите, сега са 80 000 (около). А за CleanUp-а - с изветрялата ми памет (то е от ЕГН-то предполагам) си спомням че даже имаше бродещо мнение, че DarkAvenger е самият др. Бончев, автора и основателя на БАВ. Както и да е - вършеше работа, но сега явно немоща е всеобща пред този скапан Roron или Oror или там както още ще се появи.

    Да не си губим времето в пререкания, ами някой да предложи просто и ефективно решение ако знае ! И моля ви - без формат на диска като идея, защото не знам да се лекува главобол с ампутация ?! Или пък така трябва да е...

    Оставам с уважение Topper

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #33

    NAV2003 Тия от Symantec са бааати цървулите !!!

    [] това бродещо мнение... има голяма вероятност да истина. Поне логично звучи.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #34

    NAV2003 Тия от Symantec са бааати цървулите !!!

    Хехех шефа []... забрави длъността ми. Тя е само за тези които нарушават реда във форума.

  6. Novice
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    5
    #35

    NAV2003 Тия от Symantec са бааати цървулите !!!

    Ok, пак се съгласявам..и едновремено с това се надявам, че не съм нарушил реда ;">

    А все пак - някой с конкретно решение за локално чистене на Roron ? И ако може - легално, не ми се иска да рискувам с корпоративни Norton AV и т.н. ... Опарили сме се вече, благодаря втори път >

    Оставам в очакване

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    256
    #36

    NAV2003 Тия от Symantec са бааати цървулите !!!

    Има как да се ползва NAV по начин, дето няма да те хванат. Чрез скриптче се екстрактва ДОС- овски скенер с последните дефиниции. Качва се на CD, стартира се от дискета и се пуска скана от CD-то. Може и под WIN, за файловете, дето в момента не са в паметта.

    Скенера може респективно да се разкара по мрежата. Или се компресира на 2 дискети. Тогава се прави стартова дискета с по- голямшък, 10-12 МВ RAM Disk. Там се разархирира скенера и се пуска скана с командата GO. 3 дискети!

    Сина ми 8-класник им събра очите с тези 3 дискети, ама той е син на Инжинера...

    Мостра с дефинициии от 2002.12.06 качвам за неопределено време тук:

    http://free.hit.bg/injinera/Private/nav_dos.rar

    това е по случай празника, аз иначе не съм такъв човек, незаконен софтуер - нихт!

    Инжинера, студент от запаса

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    142
    #37

    NAV2003 Тия от Symantec са бааати цървулите !!!

    <<Sir_Topper>> Sled kato se sumnivash che imash virus i imash burza net vruzka, zashto ne si cheknesh LAN-a prosto s niakoi ot mnogoto online AV produkti. Ne mogat vsichkite izvestni sceneri da go propusnat. Ako imash vreme, zapochni ot tuk:

    http://svetliof.hit.bg/internet_secu...t_security.htm

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    119
    #38

    NAV2003 Тия от Symantec са бааати цървулите !!!

    аз съм с PC Cillin имал съм 2000,2002 и сега съм с 2003 като последните два имат и Fire wall много съм доволен според мен е по лек от Norton

  11. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #39

    NAV2003 Тия от Symantec са бааати цървулите !!!

    To AV programi obshto wzeto dal gospod... Samo che po moi nabliudeniq imat nawika da hapwat resursi kao dobrata lamq spaska... Kolkoto po-nowa e programata tolkowa poweche ti lagwa mashinata. Osobeno kato sedi rezidentno w pametta. Za momenta se sprh na Panda (daje si q imam legalna - podaryk) i pak ne moga da se otyrwa ot misylta che mashinata mi kreta s okolo 30% po-bawno. Kofti ama... Inahe i PC Clin-a ne e losh.

    BTW s naslajdenie si spomnqm kak raboteshe NAV na 486 DX @ 66 MHz s 32 MB ram - togawa bqjh pri klient sreshtu 10$ /chas

  12. RDV
    RDV е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    1
    #40

    NAV2003 Тия от Symantec са бааати цървулите !!!

    Dobre hora, vijdam 4e imate razli4ni mneniq. Eto i mnenie na edin seriozen fen na Symantec.



    Za kakuv Norton Protected Recycle Bin stava vapros we??? Tova go ima samo v professional versiata na NAV.Osven tova ako tolkova mnogo vi drazni tova,s mahaneto na 2 otmetki 6te go deaktivirate.

    Dobre bi bilo da si nastroite nav kakto triabva, za6toto ako si ostavite nastroikite kakto sa po default, ima da se 4udite za6to vi e pretovareno pc-to.Vse pak versiite 2002/2003 na NAV sa dosta tromavi, no toi vse o6te e lider

    sred Anitivirusnite programi!A 6to se otnasq do interface-a na NAV 2003 dori 2002...ostavqm tova bez komentar!

    PS: Druga mnogo qka antivirusna programa e PC-Cillin na Trend Micro! Ponqkoga ima po golqma otkrivaemost na virusi ot NAV!!!

  13. Novice
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    6
    #41

    NAV2003 Тия от Symantec са бааати цървулите !!!

    Братя и сестри,от много години аз си ползвам Norton AV и досега нямам оплаквания.Относно Recycle Bin всеки може да си го изключи,но не го правете защото от Symantec нищо не слагат просто еи така.Тия благинки си имат задача,и тя е само във ваша полза.Тази програма безпогрешно разпознава почти всички известни вируси и се справя отлично с премахването им без да изтрива заразеният файл,а това е най важното в една антивирусна програма.[:-angel]

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #42

    NAV2003 Тия от Symantec са бааати цървулите !!!

    Това беше доста смешно мнение.

    Тази програма досега не ми е махала вирус без да изтрие файла, а на два пъти въобще не откри вируса и трябваше ръчно да го махам. Но аз съм упорит и още съм с нея. Обаче Norton Utilities не бих си сложил, защото вече са наистина голяма простотия. Още повече, че аз дори и нормалния Recycle Bin съм махнал.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #43

    NAV2003 Тия от Symantec са бааати цървулите !!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by SECTOR


    Относно Recycle Bin всеки може да си го изключи...

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Аз не изкам да го изключа изкам да го махна!!! А това не може! Само Uninstall на всичко и тогава изчезва. Тази програма няма реално приложение за мен... само ме бави и ми заема излишно място.

    Ти сигурно си от тия които и CrashGuard си инсталират [][][]


  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #44

    NAV2003 Тия от Symantec са бааати цървулите !!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Suren


    Това беше доста смешно мнение.

    Тази програма досега не ми е махала вирус без да изтрие файла, а на два пъти въобще не откри вируса и трябваше ръчно да го махам. Но аз съм упорит и още съм с нея. Обаче Norton Utilities не бих си сложил, защото вече са наистина голяма простотия. Още повече, че аз дори и нормалния Recycle Bin съм махнал.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Suren, и ти с твоя късмет все едни такива вируси хващаш...

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #45

    NAV2003 Тия от Symantec са бааати цървулите !!!

    Абе винаги когато съм имал вируси Нортъна ги хваща. Друг е въпроса, че досега и аз не си спомням да ми е дезинфекцирал файла, само изтриването те спасява. Ама пак по-добре от другите антивирусни, който или не го хващат, или и те като него трият файла.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Symantec PC Anywhere v.8
    От sauros във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 02-05-06, 00:52
  2. Проблем с Virtual PC и Symantec AntyVirus
    От blue_ във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 12-10-05, 09:42
  3. Деинсталиране на Symantec Antivirus
    От Joey във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 11-09-05, 00:11
  4. Въпрос за Symantec Ghost
    От D3BEP във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 12-05-04, 13:18
  5. Update на Symantec Antivirus??
    От JOJO във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 08-04-04, 22:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе