Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

инсталиране на Windows Vista

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. lil
    lil е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    115
    #16

    Re:инсталиране на Windows Vista

    Щом за това ползавш машината, след като си оправиш "бакиите" във windows-a ти препоръчвам на отделен дял да си сложиш Ununtu 8.10. Няма да имаш проблеми с вируси, трудно може да го счупиш и може да го направиш да изглежда на външен вид и като Windows7 ако искаш! И си избираш при старта Win или Linux което ти е на сърце

  2.  
     
  3. Member Аватара на shanto
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    621
    #17

    Re:инсталиране на Windows Vista

    Аз съм така - Ubuntu 8.10 + WinXp SP3 на лаптопа, като основно ползвам linux-a.
    Windows Vista не че е кой знае колко лоша ОС, но просто е правена за "по-непретенциозни" потребители - за което им се извинявам предварително ако съм обидил някой!
    Но тя зема в пъти по-голям ресурс памет, което ти нямаш в излишък.Това е което би трябвало да те спре да ползваш тази ОС на твоята машина.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    87
    #18

    Re:инсталиране на Windows Vista

    Вчера си сложих ХР с SP3
    ъпдейтнах го и заработи ок
    сложих една програмка за оптимизиране на RAM,намери няколко проблема и уж ги оправи
    за антивирусна сложих пак Sophos ,но немога да я ъпдейнта,защото иска някакви настройка на сърварите за ъпдейт
    Благодаря на всички за помоща
    ако някой знае как да ъпдейтна антивирусната ще му бъда много благодарен ако споредели

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Инсталиране на Windows на нов HDD,.
    От Sabin Kirkoryan във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 06-04-14, 18:24
  2. Отговори: 10
    Последно: 14-05-11, 18:12
  3. Отговори: 3
    Последно: 31-08-10, 16:21
  4. Отговори: 2
    Последно: 15-07-08, 06:57
  5. Инсталиране на Windows
    От neznae6ta във форум Windows
    Отговори: 53
    Последно: 07-06-07, 11:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе