Резултати от 1 до 2 от общо 2

Windows XP -Taskbar - Проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    3
    #1

    Windows XP -Taskbar - Проблем

    Здравейте , Таскбарът на уиндоуса който обикновенно е лента долу на екрана (ляво START дясно часовникът) сега е вертикален и е в дясната част на екрана, отгоре до долу!
    Най отроре си е пак Start а най отдолу е пак часовника! Това се получу след като позволих на един колега(със две "леви" ръце) да провери нещо за колата си,- в Autodata-та ,която имам качена в компа ! Не го знам какво е разцъквал но като ставаше от компа ми вика...-ей тука май обърках нещо!
    -Как ли не пробвах да върна Таскбарът на изходното му място долу на екрана , ноооо не би
    Ако някой знае как се прави това , много моля да ми помогне
    Благодаря преварително

    с уважение И. Мийков

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Re:Windows XP -Taskbar - Проблем

    First right click on the Task Bar and unchecked the "Lock The Task Bar". Click and hold and drag to your desired position/location. - това е на английски, ако не знаеш да си го преведеш - първо с десен бутон клинки на таксбара и провери дали "Lock The Task Bar" е маркирано, ако е го размаркирай. След това кликаш с левият бутон, задържаш и местиш на където си поискаш

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 13-12-10, 16:42
  2. проблем с lanuguage taskbar
    От iovkito във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 26-03-06, 01:52
  3. Смяна на цвета на taskbar-a?
    От Raziel във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 15-08-05, 18:37
  4. Transparent taskbar...
    От dP във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 29-10-03, 14:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе