Резултати от 1 до 7 от общо 7

Windows 7 проблем със звука

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    2
    #1

    Windows 7 проблем със звука

    Здравейте! Преди седмица си сложих новия Уйн , който предварително бях олекотих с Vlite, като си оставих само най важното за да ми тръгне на машинката angel. И въпреки многократните опити не можах да си инсталирам успешно драйвър за звука , нито от оригиналния диск с драйверите нито от сайта на C-media търсих къде ли не , но не става и не става. Та ако вие сте преодолели същия проблем бих се радвал да споделите Дъното на компа ми е Asrock

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:Windows 7 проблем със звука

    А каква e идеята да го режеш с vLite при положение ,че все още няма достатъчно инфо кои сървиси и компоненти са му важни за нормалната работа? Ползвам 64битова седмица още от 68хх бетата. И до сега не ми се е налагало да спирам или да махам каквото и да е , та за това ми стана интересно и питам. Колкото до звуковата му система, по нея е пипано доста и е променена спрямо тази на Виста. Възможно е като си го орязвал да си затрил нещо което му е важно.

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re:Windows 7 проблем със звука

    аз съм същия случай като stenly и мога само да изразя учудването си - хем си дялкал, хем се чудиш

    държа също така да отбележа, че "за да ми тръгне на машинката" не се повлиява кой знае колко от рязането, а е далеч по-вероятно да се постигне резултата, който си постигнал

    съвсем отделно нещо пък е "въпросът" ти (в кавички, защото тук съм леко ироничен :
    1. не казваш какъв ти е компа
    2. не казваш какъв win7 си дялкал
    3. не казваш какво си му делнал

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #4

    Re:Windows 7 проблем със звука

    Хехе,"Страх" е прав ма'аму стара , нещо рязах тук ,ама к'во рязах , що го рязах ?! биваше ли така !

    Та на въпроса - ако картата ти е C-MEDIA 6501 - борбата е жестока и с неочакван край. Аз съм с уин7 и C-media карта , веселба си е, може да ти утрепе всичкото време на света.
    Успех

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    2
    #5

    Re:Windows 7 проблем със звука

    Благодаря за помоща, да C-MEDIA 6501 , процесора ми е Intel Celeron 2.53GHz, Ram 504MB, Windows 7 Starter e версията

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re:Windows 7 проблем със звука

    започваме с : http://www.cmedia.com.tw/drivers.html

    продължаваме с второто мнение тук: http://www.eggheadcafe.com/software/...ia-6501-o.aspx

    и накрая hardcore решение в последното мнение тук: http://www.overclock.net/windows/444...01-driver.html

    в послеслов - неофициална колекция драйвери тук: http://drivers.softpedia.com/get/SOUND-CARD/CMedia/

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    29
    #7

    Re:Windows 7 проблем със звука

    Аз съм с дъно;ASUS M2N-SLI звуковата карта е C-Media 6501 вградена.При други ОC нямам проблем,но с windows7 проблебът е нерешим.Получава се някакво гадно пукане,което е страшно дразнещо.Пробвах какви ли не драйвери,но гадното пукане си остана.В ТОЗИ пакет има драйвери които работят,но при мен дразнещите звуци останаха.Рових се из разни форуми и се оказа че при всеки с такова дъно проблемът е същия.Купих си друга звукова карта и проблемът с пукането се реши,но понеже свиря на китара,като включа китарата в новата карта,неможе да произведе звукът в реално време.При вградената с инсталирани от пакета драйвери се получава същото забавяне.В реално време звукът от китарата се възпроизвежда само с драйверите които са вградени в уиндоуса.Някой ако има лек за тази болест,ще помоля да сподели с какво хапче се лекува.Благодаря предварително.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем със звука
    От Sez във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 06-01-15, 21:18
  2. Проблем със звука при Skype и Windows Vista
    От squash във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 07-05-09, 10:45
  3. Интересен бъг със звука в Windows 98 !?
    От joro22 във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 29-01-04, 14:21
  4. Проблем сас звука
    От Foxman във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 7
    Последно: 08-01-04, 20:13
  5. проблем сьс звука
    От dor4o във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 18-11-03, 02:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе