Страница 1 от 6 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 87

WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. BO
    BO е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1
    #1

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    Toa WinXp ne staa za absoliutno ni6to.Izmu4ih se dva dena s nego.Neam predstaa ko tolko go falat,kato e pulen s bugove!!!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #2

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    А ти как стигна до това велико просветление у тебе?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    45
    #3

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    E da de no kato svikne chovek s nego... ne e tolkova losho... da se nadiavame che v sledvastite versii na Windows wsichko ste si dojde na miastoto...

    Viarno che ima dosta problemi no koe te pritesniava tolkova mnogo??

    ta kato govorim za WIN XP niakoj da znae otkude moga da si izchistia izlishnite programki v start up-a?? unchekvam gi no iskam prosto da gi mahna ot tam...primerno msmsgs...?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    116
    #4

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    Az zatowa polzwam Win98 s 98lite...... hwyr4i kato raketa i dosega nito vednyj ne e swetil v sinio ekrana. (!!! shell-a e litestep, naistina e mnogo ikonomi4en otkym RAM, kato mahna vsi4ki izli6ni priturki, kato winamp assistant-a, 4asownika i t.n.)( Za kakwo 4asownika da mi vzima cennite 788kb ot RAMa, pri uslovie, 4e imam 4asownik na biuroto)



    PS: vqrno, 4e e malko demode - windows 98 s 98lite, no mrazq web integraciite (samo RAMa mi habqt), a 98lite gi premahwa wsi4kite!

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    157
    #5

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by EX-DJ


    E da de no kato svikne chovek s nego... ne e tolkova losho... da se nadiavame che v sledvastite versii na Windows wsichko ste si dojde na miastoto...

    Viarno che ima dosta problemi no koe te pritesniava tolkova mnogo??

    ta kato govorim za WIN XP niakoj da znae otkude moga da si izchistia izlishnite programki v start up-a?? unchekvam gi no iskam prosto da gi mahna ot tam...primerno msmsgs...?

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    дръпни си jv16 PowerTools http://www.vtoy.fi/jv16/programs/jv16pt_setup.exe и виж в Registry Tool/Starting Programs

  7. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #6

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    Е ти тоя RAM ко си си го купил бре ?!?!?



    EX-DJ - има една програмка и един WEB адрес Програмката е XP-Antispy, а адреса е www.tweakxp.com .

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #7

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by BO


    Toa WinXp ne staa za absoliutno ni6to.Izmu4ih se dva dena s nego.Neam predstaa ko tolko go falat,kato e pulen s bugove!!!

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Спор няма! Но в сравнение с всички останали ne-beta Window-и е най-доброто.



    Hint: +SP1 +IE SP1 +Всички други бъгфиксове "почти" се оправя.

  10. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #8

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    Polzvam WinXP otkakto e izliazal i sas sigurnost i s raka na sarceto moga da kaja che e pone 10x dobar ot bilo tam 98/lite/ME - kakvo im haresvate - ili po-tochno kakvi sa vi bagovete na XP-to ?

    Tova che razni nedonoseni tweakeri ne mogat da se opraviat s XP, ne znachi che e gaden !

    Dodo, ako ti se svidiat 7xx KB, znachi neshto ne si v chas

    kupi si povechko RAM (ops, izviniavai, ama 98 ne mogal da raboti dobre s poveche

    WinXP bez SP-ta e nai-dobroto neshto na MS sled 2000, kato go postaviam uslovieto i che kato mu sviknesh s vida (na men ne mi se svidi ram-a) drugite pochvat osven vsichko drugo i grozni da ti izglejdat.



    EX-DJ - potarsi s google REGCLEANER, ako ne ste ti ia pratia utre

    Ima si otmetka samo za start menuto (izobshto startirashtite se prilojenia, ako iskash i skritite.

    Tova e nai-dobrata programa za pochistvane na registry, mokar da ima po-moshtni, chesto s tiah stavat gafove



    BO , KVO MU SE IZMACHI ???????

  11. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    434
    #9

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    Прочети темата " Коя операционна система ползвате"

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    116
    #10

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by geniusloki


    Polzvam WinXP otkakto e izliazal i sas sigurnost i s raka na sarceto moga da kaja che e pone 10x dobar ot bilo tam 98/lite/ME - kakvo im haresvate - ili po-tochno kakvi sa vi bagovete na XP-to ?

    Tova che razni nedonoseni tweakeri ne mogat da se opraviat s XP, ne znachi che e gaden !

    Dodo, ako ti se svidiat 7xx KB, znachi neshto ne si v chas

    kupi si povechko RAM (ops, izviniavai, ama 98 ne mogal da raboti dobre s poveche



    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    genuousloki, mnogo si zabluden bate ! Az si padam po retroto![:D] Seriozno, da ti kaja, samo naj-golemiq fatmak si kopuwa o6te ram, kogato nali4niq mu nedostiga (ako nqma pari za o6te, razbira se[:D]). Ako naistina si tweaker to 6te6e da znae6 kakwo e da se borish za 700kb. A na laptop s 96MB RAM, trqbwa da izpolzwam Photoshop 5 i da ti kaja 700kb imat zna4enie!



    PS: Samo "razni nedonoseni tweakeri" razre6awat problemite si s kupuwaneto na o6te ram. Za mene tweakwaneto e strast. Razbiraemo e za hora, koito ne razbirat ot kompiutri da si kupqt o6te ram, ako im zapecwa win-a, no az nikoga ne bih si smenil na nastolniq 128teMB s 256MB samo za da mi wyrwi po-smooth(kakto se vika) winXP



    PS2: i oswen tova s win98+98lite+litestep mojesh da si pusne6 vsi4ki prilojeniq, kato na winXP (s malki izkliu4enie), no wyrwqt 10x po-byrzo.



    PS3: ta nema nujda da mi dawa6 akyl na tema tweak-wane. Aide nema nujda da mi blagodari6![]

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    116
    #11

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    Ама голема шарениика е ХPто. Сигурно от Микрософт всяка по-следваща версия я правят все по-шарена, за да отклонят вниманието на усерите колко е бъгава. [:D]Te всички Виндоси са еднакви, само фасона им е различен!

    ПП: Шегувам се! Да не ме изядете от критика!!!!!! [:D]


  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #12

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    "no az nikoga ne bih si smenil na nastolniq 128teMB s 256MB samo za da mi wyrwi po-smooth(kakto se vika) winXP"



    ha-ha, oste vednaj dokaza koi kvo razbira

    Ako ne raboteh s nishto, a samo si gledah desktopa na win-a stiah da te razbera, ama na men samo MBM-a mi habi m/u 1.4-5MB



    A za nai-golemia "fatmak" - e zaradi takiva nekupuvashti jivotni kat tebe sme na tva nivo - stoto kato imam pari sto da ne gi dam, vmesto da si slagam chasovnik na biuroto ili da gledam bezobrazno ne-antialiasnatite shriftove na 98 ?

    Zaradi nekolko MB ?

    Mi to obache na komp-a mi niama samo chasovnik, a i dosta drugi neshta - maya, psp, igrici, testove deto chesto gi upotrebiavam po prednaznachenie, ne samo da gi puskam da vidia kade sam i dr.



    P.S. kato natisnesh c-a-d kvo stava - ili tam si slojil advanced task menager ?

    Ne znaeh che si s notebook, za tam mai e po podhodiasht , no za desktop PC - ne mi gi razpraviai !

    TWEAKVANETO ZNACHI SKOROST, NE PO-MALKO IZHABENA RAM !

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #13

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    Моето мнение е, че WinXP Pro е най-стабилния Windows, който някога е излизал. Не че няма бъгове...то коя ли ОС ги няма, но рядко съм имал случай, в който да забие безвъзвратно като '98 и да не можеш да си спасиш почти нищо от нещата, върху които работиш.

    ВО, момче, кажи какви бъгове са те накарали да постнеш тази тема, тук има хора с богат опит, може и да ти помогнем, освен ако целта ти не е била само да налееш масло в огъня.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    116
    #14

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Slero


    Моето мнение е, че WinXP Pro е най-стабилния Windows, който някога е излизал. Не че няма бъгове...то коя ли ОС ги няма, но рядко съм имал случай, в който да забие безвъзвратно като '98 и да не можеш да си спасиш почти нищо от нещата, върху които работиш.

    ВО, момче, кажи какви бъгове са те накарали да постнеш тази тема, тук има хора с богат опит, може и да ти помогнем, освен ако целта ти не е била само да налееш масло в огъня.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Taka e, WinXP naistina nikoga na zabiwa, no ne zabiwa samo shell-a. S vremeto se natowarwa zwerski, zapo4wa da 4erpi 4udowishtni resursi, prilojeniqta (po moe li4no nabliudenie) zapo4wat da zabiwat twyrde 4esto i abe vyob6te kakto wseki drug windows si ima nujda ot profilaktika: C:\>deltree winxp



    Za razlika ot predishnite win-owe oba4e, v xpto ima vyvedeni mnogo glezotii, kato razpredelenieto na procesornoto vreme, podobreno ke6irane i t.n. naj-gotinoto e, 4e mojesh da izbirash services po jelanie, koeto go pravi mnogo gyvkav i lesen za nastrojka.Mojesh lesno da si oswobodi6 zadowolitelno koli4estwo pamet i swobodno wreme, i oswen towa e w krak s vsi4ki sywremenni tehnologii.

    A tova, koeto li4no na men mi dostavq naj-golqmo udovolstwie e, 4e InetExplorera i media player sa perfectno integrirani. Tova sa dvete prilojeniq, koito nikoga ne napraviha problem i za 6tastie o6te na mi pravqt nikakwi.

    Edinstweniq seriozen spored men nedostatyk e golemite hardwareni iziskwaniq(dori ti trqbwa i po-golqm monitor, za6toto skapaniq taskbar stava vse po-golqm[:D])

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    116
    #15

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    Geniousloki:



    Eй, генийчето на мама, нещо не си разбрал тона на моя reply. Но ти явно си педантичен компютърджия (да ме прощават колегите за аграрната дума), 6том обичаш да се любюваш на изящните си antialiasнати шрифтове.

    ж

    И не ми се заяждай за 128МБ РАМ, защото го казах образно, ако не си усетил. Естествено, че ако работиш с Maya няма да минеш със 128МБ.



    И между другото не заради такива "некопуващи животни като мене сме на това ниво". С 60лв, които имам сега ще си платя сметката за тока, вместо да ги дам за РАМ, за да играя на "igrici". Ти явно си някое глезено детенце, което е свикнало да му се угажда и е лишено от отговорности.



    ...и си мери приказките! Но ako все пак си такъв голем тарикат, телефона ми е 098/426533. Обади ми се да си уговорим среща да видиш всъщност какво съм животно!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 6 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Kvo stava s Colin Mc 3
    От Mystikal във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 27-04-03, 02:56
  2. RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!
    От BobyTT във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 96
    Последно: 27-02-03, 10:13
  3. Shut down na Win XP ne stava
    От fox във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 30-08-02, 00:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе