Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 87

WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #16

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    glezeno detence - ... ne me karai da se smeia - ako se glezia, to e zashtoto ticham i bachkam, a ne stoto me e glezil niakoi niakoga... Pich, ti pak tragna i smetkite da si urejdash, mai ne si bil dostatachno vav foruma



    V prednia ti post obache ima niakakva druga notka... Neshto ne razbrah - da ne bi da mu se radvash vse pak na XP-to ... ? Makar che za natovarvaneto s vremeto ne sam saglasen, ako si pochistvash ..."ogrizkite" ot razni programi ! Predishnata mi instalacia (da, za sajalenie... clocknah MNO-o-GO i r/w - tvah ot diska) iztraia mnogo vreme, a imai v predvid, che edno ot neshtata s koito se zanimavam e da probvam dovolno kolichestvo programi za diska na spisanieto, stoto pri nas se slagat samo takiva, na koito licenza pozvoliava. slagal sam i sam mahal i mnogo drugi raboti, drug e vaprosa che i XP-to se pipa dosta dokato zaprilicha na neshto - pone vav vizualno otnoshenie sam si go napravil super , no za momenta demonite sam gi ostavil, pone internet/lan-skite, stoto chakam cabelen i-net i ne sam mnogo naiasno .... a, be vsashtnost kato doidat i go instalirat, sled tiah az ste pipam



    Aide stiga be, NO OFFENCE, kakto sam kazval, ili pak nishto lichno !?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #17

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    Имаше преди време мнение че най добре се справяш с ХР като го затриеш изцяло от харда . Само за справка http://www.guninski.com отляво има интересни бъгчета за ХР :-)))

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #18

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    ...To tova mnenie vaji za vseki win, ama niama nakade... dano ne se nameri i niakoi zashtitnik na svobodnia software...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #19

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by geniusloki


    ...To tova mnenie vaji za vseki win, ama niama nakade... dano ne se nameri i niakoi zashtitnik na svobodnia software...

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Имаше един лаф на времето: "Докат' не форматнем Win-a, няма да научим Lin-a [:D]

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    116
    #20

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    <Редакция - DeathKnight>[:D]



    PS: i da, radwam se na WinXP, no umereno... za6toto kolkoto nowosti ima v nego, tolkova i nowi bygowe. A nqkoi hora se izprebiwat da go prehwalwat...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    116
    #21

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    <Мери си приказките да не излетиш! - DeathKnight>[:D]

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #22

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    Тая тема нещо и тя се изроди

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #23

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    *<Спести ни ги тия - DeathKnight>


  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    116
    #24

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    DeathKnight, hareswa mi cenzurata, mnogo e fina [:D][:D][:D]

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    116
    #25

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    PS: Nqma svoboda na slovoto i v toq forum!!!

    ...

    No 6te se postaraq da usvoq jergona... [:D]


  13. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #26

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    Абе за каква свобода на форума се бориш, безмислени заяждания с останалите членове, само ей така за спора !!! Сипене на обиди, заплахи и тн.... На това ли му викаш свобода !

    Или сипене на абсолютно безмислени забележки или шеги по адрес на някой от членовете на форума! Е мерси но за мене това не е свобода а избиване на комплекси !



    А по темата мога да кажа, че последната причина поради която преинсталирах ХР беше, че ми изчезна целия хардуер в Device Menager-а. Направо не можах да повярвам. Искам да вляза в нета - казва сори ама няма модем! Искам да гледам телевизия - сори ама нямаш тунер. Иначе става играта, Win си зарежда без грешки, обаче ....

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    45
    #27

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    Blagodaria na Guardian,Kayso i na geniusloki za cennata informacia

    toia msmsgs.. naistina mi izkarvashe nervite. BTW, niakoi polzva li go tova neshto???


  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    116
    #28

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    Abe, Keyso??? Kakvi kompleksi, kakwo ne6to???... [:D]



    Kakvi sa tezi zabelejki 4e se zaqjdam??? Prosto me iznervq geniousloki s arogantniq si ton na PC spec., kojto e naqsno sys vsi4ko???



    Kakwa svoboda na foruma, kakvo....#$%Z%???

    Ti ne se bylika6 ot vreme na vreme???

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    116
    #29

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    Izwinqwam se ako sym obidul nqkoj direktno ili indirektno s izkazwaniqta si (s izkliu4enie na geniousloki), no takowa mi e mnenieto...



    PS: DeathKnight, molq ne cenzuriraj toq post... [:D] [:D] [:D]

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #30

    WinXP e pulen s bugove i ne stava za ni6to

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Ghost


    <Спести ни ги тия - DeathKnight>

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Това горе ако ти си струва по-информативно от оригиналния ми пост, значи си прав за себе си. За две години в тоя форум е имало не повече от 10 - 20 цензурирани поста. (от които нито един мой).

    А сега какво се получава - за един ден Ghost има изтрити няколко поста - това ли е форумът, който искаш да посещаваш!? Скоро не се чуди, ако името /nick-a/ ти се сторят на някой модератор "обидни за останалите потребители" и се получи така, че си преименуван от "Kayso" на "Кайсията", "Сливката", "Скъпа моя!" или нещо друго "по-подходящо".

    П.П.

    Трийте, гадове!

    ;-)))))))

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Kvo stava s Colin Mc 3
    От Mystikal във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 27-04-03, 02:56
  2. RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!
    От BobyTT във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 96
    Последно: 27-02-03, 10:13
  3. Shut down na Win XP ne stava
    От fox във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 30-08-02, 00:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе