Резултати от 1 до 5 от общо 5

Много лош вирус или троян!?Или нямам идея?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #1

    Много лош вирус или троян!?Или нямам идея?

    Здравей те ,
    имаме следният проблем,не мога да се логвам в някой сайтове ,постоянно ми изписва грешна парола.Препращам Емеил да получа нова парола или да въведа старата или да задам нова парола .След всичките гимнастики пак не я приема ?
    Нито има капс нито някакви грешни бутони нито нищо.
    Пробваме на различни компютри и пак.
    ИП адресът ми се сменя на всеки 8 часа!
    Възможно ли е някой да е злорадствал нещо и да се е получило така .
    Може ли да е някакъв вирус или троян или въобще къде може да се крие проблема ?
    Или след нова инсталация на виндовс 7 слагам си един гаджет да ми показва температурата и до сега винаги съм обръщал времето от берлинско в виенско тоя път ми даде направо виена .
    Ново инсталиран виндовс 7 отварям си браузера исках да си оправя емайлите на Интернет доставчика ми, никой не е въвеждал данните като пароли имена кодове и подобни, а ми излязоха данните !?
    Пфуу мноо проблеми станаха май!?
    Просто нямам идея къде може да е проблема!

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на periel
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    409
    #2

    Re:Много лош вирус или троян!?Или нямам идея?

    Систематизирай си малко въпросите че почти нищо не се разбира.

    Пробваме на различни компютри и пак.
    След това изречение отпада вирус защото е слабо вероятно другите компютри всички да са заразени

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re:Много лош вирус или троян!?Или нямам идея?

    този новоинсталиран на мен ми се струва по-скоро като пусната инсталация върху старата
    да не преинсталираш като пускаш диска през стария windows?

  5. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #4

    Re:Много лош вирус или троян!?Или нямам идея?

    този новоинсталиран на мен ми се струва по-скоро като пусната инсталация върху старата
    е тъй де, и аз се бях наканил тва да пиша одеве, ама съм забравил.
    Я му джасни един формат и после инсталирай от горе, да видим дали ше ти изписва работите.

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #5

    Re:Много лош вирус или троян!?Или нямам идея?

    Не знам и не мога да си обясня що така се случва дори и емайловите пароли от доставчика ми не стават .
    Кореспондирах с част от сайтовете на който не приема паролите и никовете оказа може би че е било някакъв бъг .
    Странното е че в разстояние на 10 дена всичко това на един път се случва направо човек да получи криза или параноя в начален стадий
    И на мен така ми се струва че е направена нова инсталация върху старата но аз съм си го инсталирал и си го инсталирам по един и същ начин и проблеми и каквото да било е нямало,дори го изтрих и форматирах при самата инсталация поне 4-5 пъти .
    Ма много се извинявам за по горе сложно построените изречения но като му дойде на човек не пита .
    Толкова се бях впрегнал че повече нямаше на къде .
    Още не мога да си оправя паролите на емайла ми поради простата причини че нямам нерви.
    Но пак да преинсталирам и инсталирам и чудо да правя не ми се занимава кой знае какво ново ще излезе
    Много благодаря за отговорите.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проточен бойлер ... нямам идея
    От vermouth във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 7
    Последно: 23-12-08, 18:43
  2. Много странно съобщение, май си е чист вирус!
    От DerekMTN във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 02-03-07, 11:17
  3. Отговори: 2
    Последно: 09-02-07, 22:12
  4. Много странни e-mail-и - вирус ?!?
    От Cko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 24-03-04, 19:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе