Резултати от 1 до 8 от общо 8

niakoi da mi kaje kak da svurja 2 pc prez usb port

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    46
    #1

    niakoi da mi kaje kak da svurja 2 pc prez usb port

    kabel si kupih ama kato vklucha dvata komputara te ne se vijdat edin s drug za da prehvurliam danni ot hdd na hdd.Ako se chudite zashto da go pravia ami zapechatani sa i dvata komputara s garancionni lepenki a usb e nai burz transfer i kabeli se prodavat




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    347
    #2

    niakoi da mi kaje kak da svurja 2 pc prez usb port

    Ти с каква програма (OS) свързваш PС-та? По принцип с Direct Cable Connection би трябвало да бъде или нещо друго подобно. Ако я използваш, виж да ли си качил мрежови протокол. С USB кабел не съм опитвал, но с сериен и паралелен DCC работи.




  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    46
    #3

    niakoi da mi kaje kak da svurja 2 pc prez usb port

    Az probvah pod windows s programi ez-link i pc to pc ama ne uspiah da gi vidia i dvata kompa v mreja .Ako niakoi go e pravil da kaje malkata taina .S direkt kabela stava ama e bavno iskam s usb da deistvam i edinstveno kabela e problem shtoto v opisanieto na ez-link network kabela e sniman i se razlichava ot moia i struva 34 $ a az si mislia che prosto sa opleteni jilata na usb-to.Adi be ima li eksperti po temata




  5. BaTTi
    Guest
    #4

    niakoi da mi kaje kak da svurja 2 pc prez usb port

    zna4i ako ima6 merak moge da probwa6 LAPLINK-a. pod windows e 10Mb. ima go na http://free.techno-link.com/sprint/a...GOLD.v3.1-ODB/ ima gi si4ki tea DCC, USB i t.n. wrazki. az ne sam go probal ama trea da stane.




  6. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    158
    #5

    niakoi da mi kaje kak da svurja 2 pc prez usb port

    Вчера гледах едно ново дъно на MSI с новия чипсет KT266A и вътре стандартно вървеше нещо като USB Lan, и ако има 2 компютъра с такова нещо, което съвсем малко се различава от обикновения женски изход за LAN, се свързват с USB кабел и се постигат зашеметяващите 230 MBit/s. А със следващата разновидност на дъното се постигат 460 мегабита. Просто уникално лесно и бързо




  7. jay
    jay е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    251
    #6

    niakoi da mi kaje kak da svurja 2 pc prez usb port

    USB1 raboti grubo kazano master-slave. Vashia komputar e master, a ustroistwoto - slave => samo s kabel ne mojete da swyrjete 2 pc-ta (master-i). Ima ustroistwa , koito prawqt taia rabota - no ne i kabeli. Ako wse pak nqkoi znae kak stawa - da kaje.






  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    46
    #7

    niakoi da mi kaje kak da svurja 2 pc prez usb port

    Mnogo milo ot vasha strana che se otzovavate na zapitvaneto.Produljavam s opitite .Tazi sedmica shte posvetia na lap link i posle pak se vrushtam na USB.Vaprosa e principen i triabva samo failove da se prehvurliat.Naprimer edna hubava lan karta za laptol struva 100$ a usb e bezplatno.Davaite smeli predlojenia za vruzka laptop i pc prez usb




  10. jay
    jay е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    251
    #8

    niakoi da mi kaje kak da svurja 2 pc prez usb port

    zemi si USB LAN karta ve - po $30-40 sa




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 16-10-10, 18:42
  2. Niakoi neshto da kaje za Sony-Ericsson T-100
    От Panzer във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 33
    Последно: 26-06-03, 13:41
  3. IIS prez gateway
    От wireman във форум Мрежи
    Отговори: 11
    Последно: 19-12-02, 13:10
  4. NIAKOI MOJE LI DA MI KAJE KAK ......
    От mitak във форум Овърклок
    Отговори: 5
    Последно: 22-03-01, 13:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе