Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 28
Like Tree3Одобрявам

Windows 8 за офис

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #1

    Windows 8 за офис

    Въпроса ми е към тези които са се "докоснали" до новата система на Микрософт. Става ли новия уиндоус за офис употреба.
    И най-вече каква е разликата в сравнение с уиндоус 7? Предимства - Недостатъци

    Някъде четох, че имал андроидска - таблестка визия?

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Отговор: Windows 8 за офис

    въпросът ти е леко странен

    разбира се, че става, но както и за всичко друго, трябва да се свикне малко с разликите в интерфейса и "пътя", по който се минава за извършването на всяко действие

    ако "таблетска визия" означава "метро стил" - да, има
    "андроидска" не знам какво би значело

  4. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #3

    Отговор: Windows 8 за офис

    А можеш ли да изтъкнеш предимства и недостатъци, сравнен с Windows 7 ?

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Отговор: Windows 8 за офис

    недостатъци - нужната пренастройка на рутината и навиците, свързани с обичайния интерфейс, макар че е въпрос за ден-два макс
    предимства (пред 7) - няма, или поне не се сещам за очевидни, което ще рече, че практически няма

  6. Junior Member Аватара на SoftKey
    Тук е от
    Jun 2006
    Живее в
    Варна/София
    Мнения
    52
    #5

    Отговор: Windows 8 за офис

    Метро стил - има.
    Понеже работя доста с текстообработващ софт мога да споделя вече и за някой дребни бъгове/дразнещи неща.
    Изисква се определено време за привикване.
    Съветвам те да не избързваш с миграцията към новата версия.

    Моля задавай конкретни въпроси.

  7. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #6

    Отговор: Windows 8 за офис


  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Отговор: Windows 8 за офис

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    щом е намерено, значи не е чак толкова лошо
    мен ме притесняват нещата, които не са намерени

    затова е и следният виц:

    спорят българин и грък коя нация е по-напред
    гъркът казва:
    - при разкопки около атина бяха намерени медни кабелчета на възраст 3000 години. значи ние още преди 3 хиляди години сме имали телефони
    българинът отговаря:
    - при разкопки около преслав не беше намерено нищо. значи ние още преди 3000 години сме имали мобилни телефони
    ru-boy, glarus и periel харесват това.

  10. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #8

    Отговор: Windows 8 за офис

    След Windows 98 всяка ОС на Microsoft "споделя" знайно и незнайно количество информация.Факт.

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #9

    Отговор: Windows 8 за офис

    То да е само Майкрософт Гуугъл направиха Андроид само и само да събират повече инфо за собствениците.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #10

    Отговор: Windows 8 за офис

    И кво ни боли.Тези,които са с краден Уин,що не ги хванат... за кабела:D.Аз не познавам физическо лице,което да е броило 100 $ за Уин.

  13. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #11

    Отговор: Windows 8 за офис

    Ами аз ??? С лаптопа е купен...И пак ще си купя по -нататък, защото така ми харесва повече.

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #12

    Отговор: Windows 8 за офис

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    Ами аз ??? С лаптопа е купен...И пак ще си купя по -нататък, защото така ми харесва повече.
    кое ти харесва повече? и защо?

  16. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #13

    Отговор: Windows 8 за офис

    Купеният Уин 7. Нямам проблем с поддръжката-ъпдейти колкото и когато поискам.Нямам проблеми с различните офис и други програми и приложения които ползвам.При предходни ундоуси "инсталирани" от "специалисти" винги Уин-а или ИЕ-ръра са ми давали някакви грешки в един момент и до няколко месеца настъпва пълно бъгване.Това без интернет.С интернет още повече...

    Освен това ползвам и "облачните услуги" на някои от компанните произвели хардуера и софтуера на лаптопа.

    Отделно:
    -и аз упражнявам интелектуален труд и считам, че в България е крайно време не само копането с кюрек да се заплаща...
    -винаги когато инсталирате пиратска програма рискувате в нея да има вирус, троянец, червей или каквато и гадина да е, която по един или друг начин вреди или събира данни...
    -бъдещето е в интелектуалния труд.Доказателство за това твърдение- В зората на човечеството човека е полагал предимно физически труд, колкото повече се доближаваме до се настоящият момент толкова повече хора упражняват интелектуален труд.Грубият физически човешки труд все повече се измества от машинна работа плод на интелектуален труд.Дори еднообразният и повтарящ се интелектуален-умствен труд като например различните счетоводни операции се измества от компютърно-програмен такъв.

    В тази насока мисли и пише и Алвин Тофлър.
    Този пост е редактиран от justify; 07-12-12 в 03:35.

  17. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #14

    Отговор: Windows 8 за офис

    некупеният win е 1:1 с купения

    ъпдейтите са въпрос на избор, като дискусията "за или против" не влиза в параметрите на настоящия разговор

    грешките на win и IE винаги 100% (не 99.99%, а именно 100%) се дължат на задклавиатурното устройство

    и аз упражнявам интелектуален труд, като позицията ми е, че ЗАСЛУЖЕНИЯТ интелектуален труд следва да се заплаща СПРАВЕДЛИВО, а не ВСЕКИ интелектуален труд да се заплаща чрез извиване на ръцете и без оглед на КАЧЕСТВОТО на продукта. но това също е предмет на друг разговор, а не на обосновката задължително ли е да си купувам OS с закупуването на някакъв хардуер

    и какво казва алвин тофлър относно смисъла на съществуване на човешките същества, изхвърлени от икономическия кръговрат в следствие на автоматизацията на производството и обсебването на средствата за производство от страна на нищожен процент свръхбогати човешки същества?

  18. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #15

    Отговор: Windows 8 за офис

    Джасти,като някой сваля от торент ОС без да знае кой,как я е кракнал-да,дерт с ъпдейти и възможност за проблеми,но като имаш достъп да ОС с корпоративен номер/лиценз (ако така се казва)-къв ти е дерта:D.
    Когато,момчета,минем в друго ниво на "пирамидата"(прочетете светилата в психологията)-тогава ще говорим за интелект и интелектуален труд,ако ме разбирате.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам офис PC
    От mxkolev във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 24-10-12, 18:49
  2. Държавата купува Windows + офис пакет за 1500 лв
    От Eddie във форум Коментирай новина
    Отговори: 16
    Последно: 19-12-07, 02:35
  3. Офис PC за продан
    От fishowl във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 18-04-07, 16:25
  4. Офис 2003
    От Guest във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 01-04-04, 00:28
  5. Офис игрички :)
    От Kayso във форум ИГРИ
    Отговори: 12
    Последно: 23-08-03, 16:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе