Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 36 от общо 36
Like Tree6Одобрявам

Проблем с чисто нов лаптоп

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #31

    Отговор: Проблем с чисто нов лаптоп

    E, може да е прозвучало крайно мнението ми, но съм далеч от мисълта, че какъвто и да е модел карта би бил съвместим.
    Намирал съм коментари в разни форуми за подмяна на видео карти. Някои дори с клипове съдържащи целия процес до зареждането на ОС след ъпгрейда. Може за вас, хората имащи практичен опит с хардуера в лаптопите, да прозвучи елементарно, но аз не виждам логика в това, ако примерно дефектира видео картата, от сервиза да могат да поръчат и монтират нова, а да не могат да поръчат друга съвместима но по-нов или от по-висок клас, щом от производителя са обявили че е възможен ъпгрейд. Вероятно проблем е бъдещата гаранция на системата като цяло и за застраховка се отказват такива услуги. Ако ще е на моя отговорност - е ясно.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #32

    Отговор: Проблем с чисто нов лаптоп

    Ако сервиза е оторизиран от производителя на лаптопа да извършва сервизна дейност, същият няма право да слага различна от оригиналната видеокарта. Производителите също залагат капани в биоса, ако ID-то на картата не отговаря на предварително записаните да не пали машината (рядкост е, но ми се е случвало).

  4. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #33

    Отговор: Проблем с чисто нов лаптоп


    А бре да ви кажа, тези мнения за максимални настройка са "малко" крайни.Я влезнете в Crysis 3 - Страница 26 този форум, за да видите за игра на максимални настройки на Криза 3 колко парета трябва да похарчите за десктоп, а за лаптоп-не ми с е мисли ...дали изобщо има такава машина .... Ето и резултатите от нотепадчек: Computer Games on Laptop Graphic Cards - NotebookCheck.net Tech -само 2 карти и т в crossfire/SLI вариант изпълняват максималните изисквания на играта ...
    Всяко нещо си има някакви разумни граници!И аз играя PC игри от 1985 година още на първите правец 82, но чак такъв запален геймър не съм че да похарча един куп пари който мога да оползотворя по доста по -добри начини...

  5. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #34

    Отговор: Проблем с чисто нов лаптоп

    аз пък не изчетох цялата тема, щото па така. Само ще кажа, че металните модели на самсунг са доста добри. И че, лично за мене си, освен ваио друго не зимам. Но това са си лични мнения. Нищо, че главно продавам около 71 модела на HP и в тях ми е главната продажба на лаптопи.

    @justify не ставай смешен

  6. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #35

    Отговор: Проблем с чисто нов лаптоп

    Цитат Първоначално публикувано от fXOrange Виж публикацията
    @justify не ставай смешен
    Не съм, но не съм и екстрасенс...

    А на Зайо робуват и в други държави.Ако имаше навремето в Бг моделите в САЩ на RoG на Asus щях за него да си похарча парите.Вносителите на Асус губят...

  7. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #36

    Отговор: Проблем с чисто нов лаптоп

    @justify
    аз това, заради друго го казах

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Продавам чисто нов лаптоп SONY VAIO
    От Georgi Rakovski във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 27-03-14, 11:51
  2. Продавам Чисто Нов Лаптоп Dell Inspirion 3537
    От kiselina във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 12-02-14, 19:43
  3. Отговори: 0
    Последно: 25-07-12, 19:47
  4. Отговори: 0
    Последно: 08-05-08, 22:35
  5. Продавам чисто нова чанта за 17" лаптоп
    От Rockwell във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 28-08-06, 13:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе