Резултати от 1 до 4 от общо 4
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By fXOrange

Windows 8 супер бавно bootva

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    20
    #1

    Windows 8 супер бавно bootva

    Здравейте имам лаптоп HP 4540S с OS Winwows 8, от може би 1 месец, като пускам да се зарежда бави по 4-5 минути седи на сини и черни екрани и мисли. После когато ми зареди някои път като дам десен бутон на икона и чакам. После ако се оправи няма проблем 1 час и когато пиша на скайп и ми забива и дава not responding на прозореца на скайп или torrent client. Може ли някой да даде някакви идеи и предложения, защото дразни доста.

  2.  
     
  3. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #2

    Отговор: Windows 8 супер бавно bootva

    Прилича на проблем с разпознаването на мрежата - опитай да преинсталираш драйверите. Ако не помогне пробвай да пуснеш последните ъпдейти и да репортнеш проблема към чичко Бил.

  4. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #3

    Отговор: Windows 8 супер бавно bootva

    видяно така е малко трудничко да се отгатне, какво точно може да му е. На първо място трябва да се пуснат тестове, спрямо рамата и видеото. В някои случай се оказва, че графичният чип в процесорът е гръмнал. Като се има предвид, че и рам контролера е там... Аз ти предлагам, да направиш една преинсталация на системата. Спасяваш всички данни предварително. Ръгаш F11 и от там преинсталираш директно, (при условие, че системата иде с него). Би трябвало да ти отнеме около 20на минути. Ако след преинсталация пак се окаже, че проблемът не е решен, тогава въртиш телефона на продавача, за гаранцията.
    justify одобрява това.

  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #4

    Отговор: Windows 8 супер бавно bootva

    И аз смятам, че метода на оранжадата трябва да се пробва.Колкото повече ъпдейтва, толков аповече се омазва.Личнен опит.

    Има и една друга възможност- ако сте закачили много "перифиерия" към него.При мен чрез един УСБ хъб съм включил външна клавиатура, мишка, охлаждаща подложка и интернет флашка.При рестартиране понякога започва да мисли, мисли, мисли...Пробвайте да разкачите всичко което е свързано съм него и едва когато даде че е заредило Унидоуса го включете.Аз при мен така правя-обикновенно си зарежда, но ако се закучи и не иска да зарежда Уиндоуса гася и вадя УСБ хъба на който са закачени всички джаги и тогава стартирам и няма никакви проблеми.Възможно е да не може да ги "прочете" и да не може да намери драйверите за тях и поради това да се получва така.
    Това е описано дори от поризводителите и "лечението" което препоръчват е разкачането на всички устройства външни за лаптопа преди да го включите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Бавно зареждане на WIN
    От taralion във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 09-01-08, 13:24
  2. Windows зарежда бавно...
    От korea60 във форум Windows
    Отговори: 29
    Последно: 13-12-06, 12:01
  3. Windows XP Pro. 64Bit - Много бавно бутва!
    От s01o във форум Windows
    Отговори: 0
    Последно: 05-11-05, 18:47
  4. Бавно XP
    От MANIAK във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 19-10-02, 11:22
  5. Бавно resolv-ане
    От Dockera във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 10-07-02, 20:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе