Резултати от 1 до 12 от общо 12

Windows 98SE ключ въпрос!!!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #1

    Windows 98SE ключ въпрос!!!!!

    Така...днес докато си ровех по колекцийката от ЦДта изневиделица отнякъде ми изпадна СД със 98 СЕ ОЕМ версия,девелоперското 700Мб издание...красота,дори незнаех че имам такова!Говоря За оригинално СД,с кутия,даже вътре има и згъната фактурата[:I]



    Проблема е следния:ключа никъде не го намирам,явно стикерчето е изпаднало някъде!

    Има ли начин от тва СД да се извлече неговия си ключ и ако има какъв е той?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #2

    Windows 98SE ключ въпрос!!!!!

    Не защото на диска не е записан ключа! Сетупа има т.н. алгоритъм за разпознаване на ключовер, който при "превода на ключа" ако е верен получава някаква бинарна стойност, както се сещаш тази стойност може да бъде получена по стотици хиляди начина, така че можеш да го подкараш с какъвто и да е било ключ!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #3

    Windows 98SE ключ въпрос!!!!!

    Се се надявах да не е така,все пак ми трябваше уникален ключ да се регна в ОЕМ секцията на МС....ако някой има друга идея нека сподели

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #4

    Windows 98SE ключ въпрос!!!!!

    Стикерчето на SE е залепено на книжката, което значи че е залепено на някое РС, което значи че за пред ОНИЯ имаш нищо(просто диск).

    Ако това не те вълнува www.astaserials.com

  6. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #5

    Windows 98SE ключ въпрос!!!!!

    В същност, то не е стикер, а е трайно отпечатан код върху книжката, която пък е отпечатана като ценна книга с термо нишка, като банкнотите и това че имаш фактурата (ако не е фалшива) все пак е нещо, защото пък ако имаш диска и книжката без да имаш фактурата пак нестава номера. Истината е в триединството - фактура, книжка, диск. Възможно е да проучиш въпроса (чрез запитване (анонимно разбира се)) с предтекста, че са ти откраднали кнжката, а си пазиш диска и фактурата. Никога не е излишно да се пробва. Това, че фактурата не е на твое име не е фатално.

    -----------

    Za poveche informaciq <font color="orange"><u>Tuk</u></font id="orange"> svyrzana s registriraneto na Win.

    -----------

    Ako stava vypros za kolekcionirane na Windowsi, mislq che imem vsichko ot 3.0 do 98 i ME. Kakto originalni ot magazina taka i "originalni" ot Slav***ov [:D].

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #6

    Windows 98SE ключ въпрос!!!!!

    Митко, яко си гепил брато, просто си за завиждане....

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #7

    Windows 98SE ключ въпрос!!!!!

    Айде без обиди моля[]Имам и книжка и всичко,само ключа го няма:но МС е наблизо,ше се направя на луд да видим кво ше кажат

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    327
    #8

    Windows 98SE ключ въпрос!!!!!

    Аз не разбрах, искаш да го пуснеш или искаш да се регистрираш не знам си къде си?



    Значи за всички Windows-и преди ХР, има универсален ключ и той е:



    3A75H-17Y0U-G0DD4-MN3DP-1R4T3



    Не помня дали съм го пробвал, но сигурно върши работа ;-).



    Интересуват ме предимствата на този дивелопърски Windows, на мен лично са ми говорили за някакъв легендарен 98 от атомната централа в Козлодуй (смях в залата), но е първия 98, не СЕ, та бил с не знам си какви си екстри. Обясни за твоя.



    Освен това, ако универсалния ключ проработи, очаквам от теб включване на Warez сцената, по възможност - фрий.евро.нет.



    успех :-)


  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #9

    Windows 98SE ключ въпрос!!!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Айде без обиди моляИмам и книжка и всичко,само ключа го няма:но МС е наблизо,ше се направя на луд да видим кво ше кажат</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    За кво се обиждаш от думата "гепене"?

    И мене като ме питат от къде ми софтура така разправям:

    "На Славейков го купих, и обложка си има и сериен номер как ще е пиратски"



    А Пинк, тоя ключ не е валиден за 95, и NT.

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    327
    #10

    Windows 98SE ключ въпрос!!!!!

    За NT е вярно, но не знам защо за 95 да не е? Все пак 95 има и доста разновидности (+ OSR 1,2,2.1 и т.н.). Но си мисля, че на него ще му свърши работа.

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    327
    #11

    Windows 98SE ключ въпрос!!!!!

    DPetrov, къде се покри бре?

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #12

    Windows 98SE ключ въпрос!!!!!

    Това МС България са егати и дървените глави!!Едва ли не убиец ме изкараха за загубения ключ,и 0% съпорт!!!Ама 0%!!!

    За разлика от тях на хората от ОЕМ форума никакъв проблем не им беше,оказва се че МС базата пази всички ключове,и срещу парт-номера на ЦДто вез проблем ми предоставиха либсващия ключ[:D][:D]



    Розовата пантера:тва е дефакто 98 СЕ ,самоче със доста благини към него,диска е близо 700мб,има една камара рипеир инструменти,и стенд алоне рипеир конзола,което за мен е супер ценно:на драго сърце бих го ъплоуднал някъде..ако не бях ограничен по ъплоуд[:I]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Windows 98se помощ за инсталиране
    От dallaz във форум Windows
    Отговори: 23
    Последно: 21-03-09, 11:33
  2. Windows 98se startup проблем
    От Shadow_dog във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 22-04-04, 01:12
  3. Отговори: 27
    Последно: 21-04-04, 22:06
  4. Отговори: 2
    Последно: 17-03-04, 09:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе