Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 53

Кой Уиндоус е по-добър за игри 98 или МЕ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #16

    Кой Уиндоус е по-добър за игри 98 или МЕ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Под WinXP не тръгват Age of empires 2 the age of kings,



    <div align="right">оргинално мнение на Fluffy</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Брей [] на мен ми вървят.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #17

    Кой Уиндоус е по-добър за игри 98 или МЕ?

    HOMM 3 се играе без проблеми и на 2К и на ХР ;-)

    Обаче 1-я Soul Reaver...

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #18

    Кой Уиндоус е по-добър за игри 98 или МЕ?

    ПИЧОВЕ ВСИЧКИ ИГРИ СЕ ИГРАЯТ НА ХР!!!!! ако не тръгне такава каквато я имаш просто си намираш пач и готово!!!! предлагам край на спора!

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    298
    #19

    Кой Уиндоус е по-добър за игри 98 или МЕ?

    а КОИ е по-добар за игри ХР хоме или ХР про ????

    РАзликата много ли е голяма ж стабилноста и производителноста ??

    И изобщо КАКВА е разликата ????

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #20

    Кой Уиндоус е по-добър за игри 98 или МЕ?

    Про-то е по усложнена с повече екстри! Хоме-а е по юзър френдли и осъкатена от към сетинги и програми за контрол на вин-а!!!

    разлика в натоварването е в милионни от процента!

    За игрите е все едно дали е хоме или ПРО!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #21

    Кой Уиндоус е по-добър за игри 98 или МЕ?

    Ама вие май забравихте ,че от 5 месеца няма поддръжка на 98СЕ игрите масово като искат ДХ9 какво ще правите

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    11
    #22

    Кой Уиндоус е по-добър за игри 98 или МЕ?

    ще започнем да си пишем сами игрите обаче няма да си исталнем ХР

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #23

    Кой Уиндоус е по-добър за игри 98 или МЕ?

    HONGILDON ти май нещо си се объркал! Това, че не можеш да си нагласиш ХР незначи, че то не е в пъти по-добро от 98СЕ!






  11. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #24

    Кой Уиндоус е по-добър за игри 98 или МЕ?

    И аз мисля, че XP е по-добро.

  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #25

    Кой Уиндоус е по-добър за игри 98 или МЕ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ама вие май забравихте ,че от 5 месеца няма поддръжка на 98СЕ игрите масово като искат ДХ9 какво ще правите



    <div align="right">оргинално мнение на Zygot</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    би ли пояснил малко какво имаш в предвид?



    това че не може да се сложи ДХ9 на 98SE ли?

    или че игрите, дето излизат сега не вървят на 98SE? (а само тези, дето са излезли преди 5 месеца?!?)



    Win 98SE си остава най-добрата за игри в момента, и за мен ще бъде така, докато още има поддръжка за ДиректХ и драйвери за нея.



    Между другото що се отнася до лекота, най-бързо е руското копие на Уиндоус-а - BedOS-a, но просто при него има известни проблеми с драйверите за VIA аудио, както и една библиотека, при която липсва една функция, и съответно някои от последните игри като C&C Generals например не вървят (въпреки че един приятел програмист успя да се справи и с този проблем). Та въпросния BedOS върви изключително леко на слаби машини - то това си е жив Win 95 + някои неща от 98-цата.

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #26

    Кой Уиндоус е по-добър за игри 98 или МЕ?

    "би ли пояснил малко какво имаш в предвид"



    Aз бих Зигот иска да ти каже че от М$ спряха подръжката на 98 и това значи че от тук нататък ако се намери буг в системата или трява някаква по сериозна библиотека (която я има в ХР а в 98 не) за някоя нова игра тя съответно няма да тръгне! С две думи: спре ли се подръжката на някоя ОС тя вече е "мърва" или поне на "доизживяване"

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #27

    Кой Уиндоус е по-добър за игри 98 или МЕ?

    "Бъг в библиотека" ????



    абе хора, ясно ли ви е че проблемите на игрите се оправят с пач-ове за игрите, а не с пачове за ОС-а...



    Че на 98-цата колко библиотеки сте сменили, щото имат бъгове? И колко игрите НЕ СА ви тръгвали, щото НЯКОЯ библиотека в 98-цата имала БЪГ?



    И мислите ли че в близкото бъдеще някоя фирма (била тя и Майкросфот) ще изкара игра, която да върви САМО на XP, а не на 98 или Ме?

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #28

    Кой Уиндоус е по-добър за игри 98 или МЕ?

    Мислим! А къде пише "Бъг в библиотека" много ми е чудно? Пише:

    <font color="red">

    или трява някаква по сериозна библиотека

    </font id="red">

    Т.Е. Липсваща библиотека!!!!!!!!!!!! Не библиотка с бъг !?!?!? Нормално е в по новите ОС да има по големи и повече библиотеки => по-голям съпорт за игри и след 6 месеца като излезнат "новите проучвания на М$" за ОС и като се окаже че на запад 5-6% ползват 98 и виж дали някоя компания ще си прави труда да пренаписва някоя библиотека която я има в ХР, но я няма в 98! Ако не си схванал как стоят нещата на пазара никога няма да разбереш за какво ти говоря! Знаеш ли, от доста време се занимавам със софтваре и помна преди години как всички консервативни типове които ги е страх от новото говореха"98 е шитня 95 е 1000000000000000000000000000000 пъти по добър" е имам един въпрос след толкова години как един не се намери да каже "да бе верно ми разправяше тогава Радето за 98-мицата", а сега пак старата история 98 та 98 е които живее в 1998 добре аз съм в 2003 и се стремя всеки един момент да съм в крак с времето! А ти приятелю точно след 6 до 8 месеца ще си ХР и ще пускаш постове на ляво на дясно колко е добър и ще спориш с такава като теб самия.





    Със Здраве!

  17. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #29

    Кой Уиндоус е по-добър за игри 98 или МЕ?

    естествено че рано или късно Майкрософт ще спрат всякаква поддръжка за 98-цата - включитено и някоя от следващите версии на Директ Х-а - нали юзерите постоянно трябва да се набутват, иначе 40-е милиарда на Oncle Bill набързо ще се стопят



    ама да ми говорите че след няколко месеца нямало да излизат игри които да вървят на 98-а е просто смешно, или пък лично аз съм щял да пускам постове колко велика била последната ОС на Майкрософт ... все още не се казвам Добри Божилов



    http://www.lescroupiersrunningclub.o...ce/logfile.php



    погледнете Operation System Report графиката - ами тези, които ползват Win98 са точно толкова, колкото и Windows XP



    е, коя ще е тази фирма, дето ще си ореже потенциалния пазар, и в readme.txt на играта за системни изизквания да напише "Windows XP ONLY"


  18. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #30

    Кой Уиндоус е по-добър за игри 98 или МЕ?

    То се не знае, какво ще стане, когато MS пуснат Palladium.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 30
    Последно: 26-05-12, 20:44
  2. Лаптоп за игри - този добър ли е???
    От Boa във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 29-09-06, 20:27
  3. Проблем с уиндоус
    От iovkito във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 21-11-05, 11:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе