Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 53 от общо 53

Кой Уиндоус е по-добър за игри 98 или МЕ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #46

    Кой Уиндоус е по-добър за игри 98 или МЕ?

    С риск да кажа някоя простотия ще се обадя []

    На WinXP игрите вървят по " мазно " защото.. (непомня какво беше точно но го четох в вестник Компютри) бе маи беше нещо общо и с DirectX ама несам сигорен.Сигорното е че от сички Windows-и на XP версиата игрите вървят най-добре [:D][:D][:D]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #47

    Кой Уиндоус е по-добър за игри 98 или МЕ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">С риск да кажа някоя простотия ще се обадя []

    На WinXP игрите вървят по " мазно " защото.. (непомня какво беше точно но го четох в вестник Компютри) бе маи беше нещо общо и с DirectX ама несам сигорен.Сигорното е че от сички Windows-и на XP версиата игрите вървят най-добре [:D][:D][:D]



    <div align="right">оргинално мнение на spoofer</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ти си пое риска! Не си прав, нищо лично но просто това е все едно да кажа че в ХР дивХ са по добри отколкото в 98! Не е там ключа от палатката!

    Става въпрос ще ХР се справя с разпределянето на системните ресурси много ама многократно по добре от всеки друг вин (без сървър едишъните), точно това е причината игрите да вървят както каза ти "по мазно "!

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #48

    Кой Уиндоус е по-добър за игри 98 или МЕ?

    Ако някой ми подкара играта Driver под winXP ще го черпя, а пък за Heroes 3 SOD и с този крак, който е дал Deadmaker пак не тръгва. Дава ми Unable to initialize resources - possible disk error. Явно трябва наистина целия диск да си намеря.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    33
    #49

    Кой Уиндоус е по-добър за игри 98 или МЕ?

    Хора да ви кажа много ме мързи да прочета какво сте изписали до тука но мога да кажа две неща или повече който иска да вярва който иска не не ми се спори нещата седят така

    Win98SE много нестабилно животно много се ебава с регистрито а ако не си инсталнеш некое свестно IE да кажем мин 5.5 или 6.0

    не става за нищо. Прави много проблеми с Virtual CD 4.0 амам много се насира скапано борави с рамта някма вузможноста за ресторе на регистрито.. Е не е чак толкова зле колко аз го описвам ама сигурно щото ми е омръзнало да се оправям с неговите си специфични бакии

    освен това след година от Мicrosoft му спират подружката което е голиам "-" оххх още още май имаше и още нещо. а дебилния син екран който се повява за щяло и нещяло и дайе като извадиш CD то

    без да искаш- сугласете се че е пррекалено..Хубавото е че много хора са си свикнали и е лесен.

    WinME приятно ме изненада преди 2 години наистина много издупен 98 гъзарийки направо може да те подразни като плюс ще сложа и факта че подържа систем ресторе и такова на регистрито и то не в комманд промта както ниакой ще ми каже за 98. Идва си направо с IE 5.5 так че ако не инсталирате нещо много много ново да кажем Auto CAD 2004 няма да ви се наложи да го ъпдейтвате. Същия син екран но по рядко появяващ се мога да ви кажа че поне 50% при мене беше по добре с него. Има възножност за ниакаква мрежова конфигуровка даже шерин на и нет . Подобрен е ip stack-а и какво да ви кажа и да ви убеждавам по добре е. Вече който е видял моя бивш МЕ на какво е способен е затрил 98SE и най вайното 98 се стартира по мин 75сек когато има мрежова карта даже стигаше и до 3 мин МЕ се стартира за 15 сек замислете се каква част от времето си губите с 98 една минута на стартиране което е да кажем по мин 3 стартирания на ден 3 мин. на седмица това прави 21мин , на месец 84 мин аре стига толкова са че дойде време за редовния преинстал.[]

    WinXP е това е работа всичко е на ново ниво налко по бавени нагъл към рамта но нов .. Всичко което сум казал по горе може да се замени с + ама както всичко написано от Microsoft има проблеми тези хора са написали тази ОС с толкова много дупки че кто швейцарско сирене 100% не избягвайте SP1 това е задължително ако ссте с машина с 256 рам и <1Ghz това е ОС само за вас всичко върви като под 98, МЕ даже по добре са няма да пиша за външния вид защото някой хора ги дразни други ги кефи но има програмки с който може да го напраиш както ти харесва.

    Най- накрая изненада

    Win 2003 server (enterprise) не се смейте истина ви говория толкова добре не са ми вървели игрите никога . Има обаче и "но" в начина на работа с него махате всекакви services свързани с неговата сървърна работа, става лесно, след това си разрешавате windows sounds и directx acceleration от DiagX tools и става трепач , работи много по добре с рамта няма дебилни забивания и игрите са като стрели поне при мене CMR 3.0 на 98,МЕ,ХР не вървеше като хората не беше плавно след 15 мин игра започваше да цепи , но сега е различно.. Да не става дума за сигурноста на този Windows тя е пословична и е написам хубаво има същите изисквания като ХР и заема пка толкова място но няма тенденцията да се ано увеличава след седмица работа ...





    Ми това ще да е от мене моля ме не псувайте заплашвайте и темп.

    аз само констатирам нищо лично[]

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #50

    Кой Уиндоус е по-добър за игри 98 или МЕ?

    Много ясно че 2003 е най-добрия, иначе защо ще го пишат въобще?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    45
    #51

    Кой Уиндоус е по-добър за игри 98 или МЕ?

    За Capoeira: Това за Win 2003 server е много интересно (какъв е смисълът да се обсъждат стари работи) , би ли казал с какви игри и програми си го ползвал и забелязал ли си нещо което не е тръгнало с него. А исках да те попитам , нуждаеше ли се от някакво упътване за да спреш сървърните му функции?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    230
    #52

    Кой Уиндоус е по-добър за игри 98 или МЕ?

    need for speed high stakes не тръгва и инсталирана от диск под WinXP обаче снощи намерих някакъв пач с който май тръгва ама още не съм го пробвал ,но до довечера ще кажа какво е станало .



    Добавка от вечерта след пробата с тоя пач дето го намерих не стана ама намерих друг и май става с него за даунлоад

    http://www.nfs.ru/main.phtml?part=nf...fshs/utils.htm

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    16
    #53

    Кой Уиндоус е по-добър за игри 98 или МЕ?

    Само XP и само най-нови игри, това е...

    е поне откакто я имам новата машинка [8D]



    P.S. Splynter Sell - много яка

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Отговори: 30
    Последно: 26-05-12, 20:44
  2. Лаптоп за игри - този добър ли е???
    От Boa във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 29-09-06, 20:27
  3. Проблем с уиндоус
    От iovkito във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 21-11-05, 11:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе