Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 55

Flex Type i Windows XP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #16

    Flex Type i Windows XP

    малко личен опит:

    аз ползвам FlexType 3.1 от доста време, и го инсталирам на всички познати по домашни РС-а, служби и т.нт., които постоянно ми висят на главата (като ОС-а е Windows 98SE), и поне от 3.1 съм доволен....обаче, обаче доколкото имам информация, няколко игри и програми не работят с FlexType, едната от игрите беше някоя от версиите на Jagged Alliance, а за софтуера - единия мисля че беше някоя от "Matchematica"-тa, но не съм напълно сигурен. Повтарям че лично при мен на доста различни конфигурации комбинацията от Flex Type 3.1 + Win 98SE не ми е създавала проблеми.

    Проблем забелязах навремето още като излезе Flex Type 3.2 - когато в 1024х768 дадеш в Display Propreties -> Large Fonts - част от кирилските шрифтове се скапваха, това го забелязах на няколко различни конфигурации.


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #17

    Flex Type i Windows XP

    Аз бях с Flex type на XP, заради фонетичната и точно след 2 месеца се почнаха проблемите. Аз съм включила на фонeтична, то си пише на BDS. Преинсталирах, какво ли не правих и я махнах накрая. Може и да има хора, които да нямат никакви проблеми, но аз просто споделям моя скромен лош опит в тази област.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #18

    Flex Type i Windows XP

    Black Adder:ти явно въобще е си разбрал за какво става въпрос,така че с теб е излишно да разговарял за в бъдеще;май си към третата група хора изброени по горе



    3DI:без флекс неможе да се работи пъоноценно,плюс тва на мен не ми пречи;напротив,помага ми,и бъг не знам...колкото до правописа..когато Сетком се превърне в литературно-изпит базирам форум,тогава ако още съм тук може и да обърна внимание на него,който не му харесва просто може и да не чете



    ОБИККНОВЕНО когато един юзер опле даден продукт,то проблема си е в самия него,просто интерфейса му куца

  5. 3Di
    3Di е офлайн
    Member Аватара на 3Di
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    411
    #19

    Flex Type i Windows XP

    DPetrov, изкрено съжалявам, че си затрил чувството си за хумор...

    за останалото...с две ръце ще се съглася, защото оставам с впечатлението, че много лично го прие...

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    270
    #20

    Flex Type i Windows XP

    Между другото WarCraft III също не върви докато Flex-a активен! За друго не знам, но кирилицата на Уин-а ми се струва по-пъргава. Пък и щом от микрософта са си я сложили значи е съвместима! Не казвам, че Флекс-а е нестабилен или нещо подобно - просто залагам на сигурното!

  7. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #21

    Flex Type i Windows XP

    FT плащтат на някой (от форума) за реклама, защото <font color="orange">FT 2k </font id="orange">наистина има сериозни проблеми, които явно някой или не разбира или не може да разбере. Жалко.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #22

    Flex Type i Windows XP

    Така! Чесно казано не успях да прочета всичко (щото не ми се четеше) но като цяло съм съгласен с Петров! Моля Ви хора не говорете на изуст! Ако с ФТ има сериозен доказан бъг от Датекс веднага щяха да изкарат нова версия! То е в техен плюс защото се сещате как стоят нещата с упдейтите (кинти, просто искат кинти)! А относно Варкрафта верно че имаше порблем ама го отстраниха!

  10. Member Аватара на Milanoff
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    209
    #23

    Flex Type i Windows XP

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">...без флекс неможе да се работи пъоноценно...<div align="right">оргинално мнение на DPetrov</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    С това вече не съм съгласен, и мисля че е прекалено! За разните му там счетоводни програми както и да е, но и програмистите на тези програми са виновни, защото имат въпросния флекс и си мислят, че всички го имат. Да ама не!



    В българия вече нещата не са като преди - ходиш и инсталираш яко флекс на всички - вече има хора дето са с легален софтуер и какво, да ида и да му кажа: " Я кихай още $25 за тъпия флекс, щото иначе ти се гърби програмата!"[:D]

    Извинявай, ама не стоят така нещата!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    33
    #24

    Flex Type i Windows XP

    А, някой от почитателите на многоуважавания FLEX, ще светне ли целокупния български народ как се деинсталира това нещо??? 3 години нямах проблеми, ама то един път става. Какво стана ли? Ами FLEX-а се скапа, при това когато ми беше най-необходим. След месец набиране на дипломна работа, всичко отиде по дяволите!!! Опитах се да го махна, ама не ще се маха кучето. Опитах да го преинсталирам - пак не ще... Като го инсталирам отново - връща си всиииички настройки обратно и пак се скапва...

    Сега ползвам вградената кирилица на ХР- то и съм много доволен. Четох някъде че да се ползва тази кирилица, е все едно да се кара кола с оригинални части и напълно подкрепям това мнение!

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #25

    Flex Type i Windows XP

    FT не съм употребявал от както съм с ХР, а с ХР съм още от както излезе RC1. Та първия път когато сложих ХР разбира се инсталирах и ФТ, т.като му бях фен докато джитках под 98. После започнаха проблемите с ФТ и се разрових за алтернатива.

    В момента си добавям фонетиката към Windows-а и от регионалните сетинги сменяма на БГ.

    Като заключение, ще отбележа, че повече никога не инсталирам Флекс Тайп.

  13. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #26

    Flex Type i Windows XP

    Забелязвам, че много често се задава въпроса за деинсталирането на FlexType. Един добър начин е с програми от рода на Clean Sweep и System Mehanic (има и много други). Няма да обяснявам в подробности, но тънкия момент се състои в следното. При инсталиране на програмата се прави лог файл. Този файл е в текстов формат и в него хронологично са записани всеки един от инсталираните файлове. После по обратния ред (или по друг подобен) се изтриват ненужните файлове. Дано да е станало ясно за какво става въпрос, ако не ще го напиша по-подробно (step by step). Горното важи за всяка една програма, а не само за FlexType. []

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    166
    #27

    Flex Type i Windows XP

    Flex Type 2k,а за вгадената нещо нямам добри впечатления

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #28

    Flex Type i Windows XP

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Flex Type 2k,а за вгадената нещо нямам добри впечатления



    <div align="right">оргинално мнение на Waverunner</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    И защо Господ Ви е дал КРАКА за да ходите, а Вие ползвате ПАТЕРИЦИ?

    И защо Господ Ви е дал Разум, а Вие не го ползвате?

    Незнанието не е Оправдание!!

    най-лесния начин не винаги е НАЙ-правилния

    Омръзна ми да обяснявам че ВСИЧКИ ВЕРСИИ на WINDOWS си имат ПРЕКРАСНА КИРИЛИЦА, няма значение ДОБЪР или ЛОШ е ФлексТъпе, ТОЙ НЕ ВЪРШИ нищо повече от това което върши ВГРАДЕНАТА от Микрософт поддръжка на български език

    още повече FlexType се държи като ВИРУС, опитайте да занесете файл, написан с БЪЛГАРСКО име на компютър, който няма инстариран FlexType , но иначе Прекрасно си работи с БЪЛГАРСКИТЕ програми

    да ви кажа ли какво ще стане? няма да се прочете името на файла, това ще стане, с други думи - Или си купете Флекса - или няма да можете да четете на тия дето СА СЕ НАБУТАЛИ дискетите, Е ТОВА Е ЕБАВКАТА

    и за всички готови да ме оплуят ще кажа - ако не сте качвали НИКОГА FlexType, файловете с имена на кирилица ще може да си ги четете дори под ДОС, а тези дето са се преебали мощно качвайки тоя 'продукт' - ми за тях остава само са сварят един казан супа, и да прочетат упътването на Любо Пенев


  17. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #29

    Flex Type i Windows XP

    <font color="orange">Не съм съгласен, че ФлексТъпе не прaви нищо, прави:</font id="orange">

    - заема ценна памет (а интелигентните програми не го правят)

    - ако иматe имена на документи написани на кирилица при срив на Ф.Т. те стават на маймунарник (а и при други обстоятелства)

    - разваля, ама професионално кодовата таблица, плюс добавяне на калпави *.dll-и, които бъгват Windowsa

    - mnogo drugi ... []

    <font color="orange">Have fun day with F.T.</font id="orange">

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    256
    #30

    Flex Type i Windows XP

    Само да отбележа, че на сайта ми има и деинсталатори за флекстайповете, вкл. и за 2К пуснат на NT4 - 2000-XP




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Flex type 2 иска регистрация???
    От rude_ във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 11-12-06, 12:25
  2. Flex Type 2K + нов бъг
    От Profita във форум Общ - софтуер
    Отговори: 21
    Последно: 09-08-05, 21:35
  3. Фонетична за ХР, но не Flex Type
    От De4ev във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 17-03-04, 18:55
  4. Flex Type i XP
    От kesten във форум Общ - софтуер
    Отговори: 19
    Последно: 17-02-03, 16:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе