Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 55

Flex Type i Windows XP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    36
    #1

    Flex Type i Windows XP

    Коя версия на FlexType кирилизира Windows XP, че ми трябва

    Bulgarian BDS, а с вградената кирилизация в XP-то нищо не

    става ?

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Flex Type i Windows XP

    FlexType 2K и не е вярно че с вградената кирилизация нищо нестава.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    36
    #3

    Flex Type i Windows XP

    При мене не става, XP-то отказва да го apply-ва BDS-то.

    Благодаря!

  5. 3Di
    3Di е офлайн
    Member Аватара на 3Di
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    411
    #4

    Flex Type i Windows XP

    за пореден път не мога да ви разбера за чий ви е тоя FlexType...вградената кир. си е перфектна...FlexType е едно от най-гадните неща, които може да си плесне човек...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    60
    #5

    Flex Type i Windows XP

    сложете си wincyr по-добре е от flextype

  7. Agi
    Agi е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    17
    #6

    Flex Type i Windows XP

    Za XP naistina nevijdam smisal ot Flextype BDS e prfekten. Pogledni si nastroikite!! Edinstevno az imah problem s Fonetichnata zashto XP nima, no slojih XP-Phonetik i vsichko sega e OK






  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    40
    #7

    Flex Type i Windows XP

    ако някои менюта ти излизат на китайски виж в Regional & Language Options.... -> Advanced -> Lаnguage for non-Unicode дали е настроено на български

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #8

    Flex Type i Windows XP

    По-добре разбери защо не можеш да си пуснеш вградения BDS в windowsa, вместо да си качваш програми катло флекстайпа, които по някое време може да ти създадат проблеми с някои приложения.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #9

    Flex Type i Windows XP

    Единственото свястно решение в случая е вградената кирилица. Ако искаш фонетична подредба: http://free.hit.bg/injinera - там има всички указания за инсталирането под всички версии на Windows

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    36
    #10

    Flex Type i Windows XP

    Благодаря на всички отзовали се и най-вече на Slero за горния

    линк! Май ще се оправим и без FlexType []

  13. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #11

    Flex Type i Windows XP

    Много се изписа за FlexType и най-вече за лошите му страни, но никой не спомена за добрите му страни, а именно, че като ти скапе Windows-а и шрифтовете (кодовите таблици и др.), човек започва да си задава въпроси и да си решава проблемите сам, както намери за добе. Това не само повишава квалификацията на юзера, но го кара и да се размърда малко и да попрочете из разни форуми и сраници това-онова за шрифтовете. В резултат от действието на FlexType се получава квалифициран юзер, спец по въпросите на кирилизирането ... []

  14.  
     
  15. 3Di
    3Di е офлайн
    Member Аватара на 3Di
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    411
    #12

    Flex Type i Windows XP

    ми от така казаното, би трябвало да изпадам в луд възторг като се скапе нещо, защото разбираш ли, тва ще ми повдигне кфалификацията..., че вместо да си върша ползотворно работата аз ще имам уникалния шанс да се побъркам от четене и ровене, за да си реша проблема...

    Наистина, принципно съм съгласна, че от най-лошите си проблеми съм научила най-много...то за неволята си има приказка..., ма честно казано предпочитам /доколкото е възможно / всичко да си бачка на 6, а аз да си върша работата...

  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #13

    Flex Type i Windows XP

    Темата за Флекстайп тук е разнищвана нееднократно,и аз за пореден път се учудвам защо толкова хора го плюят;от 6 години го ползвам,и досега само един бъг съм му забелязал(незначителен):никога не е скапвал операционната система,както и нигога не е причинявал някакви щети;тва се отнася и за 80тината ПСта съуженби тук,както и за 320 броя Фуджитсу Сименст на МИ,както и за 1700 броя дестоп машини на МВНР:нито един проблем.

    пренаписвал системните шрифтове..и какво от това?Вие знаете ли що софтуер има дето пренаписва шрифовете?

    обикновена повечето хора,които съм сещал,режящи от флекстайп или проблема им е другаде,или просто са прочели че някой поради няква причина го плюе или просто са мега тъпи



    А полезните страни на флекс са много:как ше отворите програма която не е писана на Юни код;тва са 90% от Даксита,норми,Сиели и една камара простотии които ползва жена ми...еми Данъчната база данни.....дето е писана от Датекс и без флекс не ще и да чуе за кирилизация...ами речниците?....



    Така че МОЛЯ хора които не са се сблъсквали с РЕАЛЕН проблем със флекстайп моля,не ни демонстрирайте разъсжденията си,смешни са,уверявам ви.



    Ако пък има някакъв наистна сериозен бъг,от Датекс и ние с удоболствие бихме йелали да го чуят

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #14

    Flex Type i Windows XP

    недостатъци няма да изтъквам /е че заема 2 мб памет - здраве да е/

    но ОБЯСНИ МИ С ДУМИ ПРОСТИ, защо да качвам програма, която върши СЪЩОТО което и вградената във WINDOWS програма, или с други думи - позволява ми да пиша на родния си език?

    Това че за " и за 80тината ПСта съуженби тук,както и за 320 броя Фуджитсу Сименст на МИ,както и за 1700 броя дестоп машини на МВНР" или с други думи: (80+320+1700)*25$ = <font color="red">$52 500 </font id="red"> . ПОХАРЧЕНА НАРОДНА ПАРА.

    Ашколсун на таквизи 'специалисти' като ВАС, др.Петров

    Никакви други недостатъци да нямаше FlexTъpe, този му недостатък е достатъчен.

    ама нали не сте ги дали от джоба си парите - радвате му се даже.

    Е такива хора като ВАС купиха и Windows XP за училищата.



    да ме извинява аудиторията на форума, доста клавиши се изтъркаха по темата Флекс.... преди време, но просто не се сдържах на дебелоглавието на господина

  18. 3Di
    3Di е офлайн
    Member Аватара на 3Di
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    411
    #15

    Flex Type i Windows XP

    Митко, преди така грубо да режеш "смешните" изказвания отбележи, моля те, че става въпрос за инасталиране на FlexType за WinXP, защото BDS-а не вървял...Никой не "реве" срещу любимия ти FlexType /не оспорвам да си прав за юникода при въпросните избоени програми- тука ще те помоля да поздравиш Мими[] /...та става дума, че принципно е излишно да слагаш FlexType, след като на ХР-то вградената кирилизация си бачка чудесно...

    /и тука вече с надежда да е останало прилично количество от чувството за хумор, което доколкото знам имаше[], да вземем да помолим да сложат някаква опция на FlexType за проверката на правописа,а...за редовните му потребители, поне.../[]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Flex type 2 иска регистрация???
    От rude_ във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 11-12-06, 12:25
  2. Flex Type 2K + нов бъг
    От Profita във форум Общ - софтуер
    Отговори: 21
    Последно: 09-08-05, 21:35
  3. Фонетична за ХР, но не Flex Type
    От De4ev във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 17-03-04, 18:55
  4. Flex Type i XP
    От kesten във форум Общ - софтуер
    Отговори: 19
    Последно: 17-02-03, 16:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе