Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 57

KODI грешно стартира

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #31

    Отговор: KODI грешно стартира

    Вчера попаднах на видеодобавката за КОДИ "Adryanlist" и понеже в момента имам 3/4 у-ва с КОДИ - се опитах да я инсталирам и настроя. Тези у-ва са различни като хардуер Андроид ТВ Бокс, мини ПЦ(с Андроид и Уиндоус), настолен ПЦ, версиите на КОДИ бяха различни от 16 до 17.5, но снощи до към 12 часа видеодобавката работеше на Андроид ТВ Бокс и настолен ПЦ, имаше различни блокажи, но все пак работеше, а имаше огромен брой телевизии IPTV(вкл. български) с високо качество. Днес обаче отказва да работи(дава някаква грешка, че няма връзка със сървар), та ако някой я ползва моля да ми даде някакви указания



    Днес следобед пак проработи.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от morandis; 05-11-17 в 22:40.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #32

    Отговор: KODI грешно стартира

    Нямах особено желание за промени, но смених коди 16.1 с по-нова версия 17.3, сега обаче се чудя дали може да се обнови до версия 17.5, без обаче да се налага да деинсталирам по-старата версия и да загубя вече инсталираните добавки?(за комп. с WIN 10)

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #33

    Отговор: KODI грешно стартира

    Имам една изправна матрица B170PW01 V1 и инвертор с нея от стар лаптоп и се чудя как да си я направя за монитор/ТВ с такава универсална платка, но не съм техник и не разбирам какви точно инвертор, кабел и прошивка/firmware да търся за нея(доколкото разбрах ориг. инвертор не може да се ползва)
    Този пост е редактиран от morandis; 09-11-17 в 21:03.

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #34

    Отговор: KODI грешно стартира

    Dnes забелязах проблем с търsещата машина в браузъра - искам да е google, a пък е нещо друго и не мога да я сменя от настройките на chrome(нямам антивирусна, освен вградената Win Defender)


    Просто не са активни опциите да премахна/подменя зададената(пише, че админът, т.е. аз, я е задал), нито пък мога от останалите в списъка да задам google да е търсеща по подразбиране
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  6. Member
    Тук е от
    May 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    472
    #35

    Отговор: KODI грешно стартира

    Цитат Първоначално публикувано от morandis Виж публикацията
    Dnes забелязах проблем с търsещата машина в браузъра - искам да е google, a пък е нещо друго и не мога да я сменя от настройките на chrome(нямам антивирусна, освен вградената Win Defender)


    Просто не са активни опциите да премахна/подменя зададената(пише, че админът, т.е. аз, я е задал), нито пък мога от останалите в списъка да задам google да е търсеща по подразбиране
    Пробвай да ресетнеш Chrome:
    Reset Chrome settings to default

    You can restore your browser settings in Chrome at any time. You might need to do this if apps or extensions you installed changed your settings without your knowledge. Your saved bookmarks and passwords won't be cleared or changed.

    1. On your computer, open Chrome.
    2. At the top right, click More Settings.
    3. At the bottom, click Advanced.
    4. Under the section "Reset," click Reset.
    5. Confirm by clicking Reset. ​


    Ако не стане. Свали си Adwarecleaner -> https://toolslib.net/downloads/viewd.../1-adwcleaner/

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от morandis Виж публикацията
    Dnes забелязах проблем с търsещата машина в браузъра - искам да е google, a пък е нещо друго и не мога да я сменя от настройките на chrome(нямам антивирусна, освен вградената Win Defender)


    Просто не са активни опциите да премахна/подменя зададената(пише, че админът, т.е. аз, я е задал), нито пък мога от останалите в списъка да задам google да е търсеща по подразбиране
    Съхрани си паролите, ако не си ги знаеш всичките първо. Пробвай да ресетнеш Chrome:
    Reset Chrome settings to default

    You can restore your browser settings in Chrome at any time. You might need to do this if apps or extensions you installed changed your settings without your knowledge. Your saved bookmarks and passwords won't be cleared or changed.

    1. On your computer, open Chrome.
    2. At the top right, click More Settings.
    3. At the bottom, click Advanced.
    4. Under the section "Reset," click Reset.
    5. Confirm by clicking Reset. ​


    Ако не стане. Свали си Adwarecleaner -> https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #36

    Отговор: KODI грешно стартира

    Преди някое време търсих някакъв драйвер и май влязох във фалшив и влезе нещо друго -рекламно по-скоро, не вирус. Търсих го в инсталирани програми, но не се показа. И днес това забелязвам.
    Пробвах ресет/нулиране, пробвах и др. неща/указания от нета, изтеглих Chrome наново и го инсталирах в/у стария, накрая си запаметих отметките, деинсталирах Хром и отново го инсталирах - веднага се появиха съобщения за някакви добавки/разширения инсталирани от друга програма - едната бе Ace Script, другата не запомних и ги премахнах от Хром - засега търсачката пак е google, но в настройките за търсеща машина пак нямам опции за промяна.
    Ще пусна и Adwarecleaner - нищо заплашително не откри (само Майл.ру и др. 5-6 рекламки), но в настройките за търсеща машина пак нямам опции за промяна - сега е google, но не мога да я сменя с др. търсачка, с Bing или Ask например.

    Този пост е редактиран от morandis; 14-11-17 в 13:15.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #37

    Отговор: KODI грешно стартира

    На другия ми комп(паk с WIN10, но различна версия) в Хром-Настройки-Търсещи машини всичко изглежда както си трябва - основната си е Google, но мога да избера и друга, значи нещо не е наред с първия ми комп(макар че външно е ОК и търсачката пак е Google)?!


    Забравих да пиша, че този комп е mini PC и има само ок 5 Гб свободни, някои актуализации искат мн място и съм спрял всякакви актуализации. Сега ако искам да актуализирам WIN 10, дали може да се зададе поне за свалянето им да бъде на SD kartata, а не на вътрешната памет
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от morandis; 16-11-17 в 13:43.

  10. Member
    Тук е от
    May 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    472
    #38

    Отговор: KODI грешно стартира

    Пробвай така:


    1. Download the Chrome policy remover.
    2. Right click it and select Run as administrator.
    3. Click Yes at the confirmation prompt and allow the process to complete.

    If you see a message saying that Windows protected your PC, click More info > Run anyway.


    I would also recommend that you carry out the following steps:

    1. Install and run theChrome Cleanup Tool (Windows only).
    2. Scan your computer for malware/adware usingMalwarebytes, AdwCleaner andHitmanPro.
    3. Uninstall unfamiliar or suspicious extensions.
    4. Uninstall suspicious programs from your computer that you don't remember installing (Start > Control Panel > Add or Remove Programs/Programs and Features).
    5. Reset your browser settings.

      Ако има нещо неясно пиши.


    [COLOR=inherit !important]


    [/COLOR]

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #39

    Отговор: KODI грешно стартира

    Благодаря! Оправи се проблемът с търсещата машина и опциите за избора Й.
    Първо опитах с AdwCleaner , но не откри нищо. После с Chrome policy remove като админ го стартирах и се оправи.
    А и актуализациите се свалиха и инсталираха днес само с 5 Гб свободни.

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #40

    Отговор: KODI грешно стартира


    Не знам общественовидим ли е клипът още, или само аз си го виждам, щото от ютуб ми пратиха съобщение, че нарушавал авторски права и ще го блокират.
    Този пост е редактиран от morandis; 27-11-17 в 09:24.

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #41

    Отговор: KODI грешно стартира

    Тази плейлиста вече 3 денонощия си работи и тв каналите са FHD, a 10-ти е музикално-развлекателен и с 5.1 аудио(и стерео пътечки има)
    Прикачени файлове Прикачени файлове
    • Тип файл: zip ФР.zip‎ (642 Байтове, 31 Прегледи)

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #42

    Отговор: KODI грешно стартира

    Моето мини PC CENOVO след няколко неуспешни опита да се обнови до версия 1803, му се развали Windows-ът и се наложи да преинсталирам с 8.1 и после се обнови до Виндовс 10 HOME версия 1803(загубих данни но не са фатални - повече го ползвам за плеер за филми и за сърфиране).

    Забелязвам един проблем, който го нямах преди(мониторът/ТВ си е същият) - при ветртикално превъртане с колелцето на мишката на страници с текст по форумите в браузер Хром(основен) - буквите се гърчат, размазват, сякаш ги гледаш под вода - от какво може да е това?

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #43

    Отговор: KODI грешно стартира



    Получил съм това съобщение в abv.bg пощата си преди дни - първо се ядосах, защото преди 8 години по принуда ми издадоха карта към една банка с подобно име само за превод на малка сума и то еднократно и си помислих, че са ми натрупали суми от такси за обслужване за 8 г. назад и сега ме търсят да им ги плащам. Обаче проверих, че пазя въпросната карта(макар че още 2011 е изтекъл срокът й) и се оказа, че е от КОРПОРАТИВНА Търговска Банка(а не КООПЕРАТИВНА банка), помня че линкът отдолу ме пращаше до страница, където да въведа име и парола, но не запомних адреса Й и това ме усъмни, защото нямах опция електронно банкиране. А сега вече линкът не работи - дава грешка. А бе ИЗМАМА смятам че е?!
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #44

    Отговор: KODI грешно стартира

    Абсолютна измама. Не го отваряй - аз получих същия мейл, преди месец, от ОББ и се обадих веднага на горещия телефон. Жената ми даде мейл, на който да им го препратя и след 5 мин ми звънна да каже в никакъв случай да не правя нищо по него и да го изтрия. Подобни неща получавам, веднъж месечно поне, уж от ПейПал. Хората ми обясниха, че когато пращат писма, те винаги започва с "Скъпи име и фамилия" и завършва с "име и фамилия".

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #45

    Отговор: KODI грешно стартира

    Да, за опитите с измами от името на ebay четох в др. форум и затова вече имам едно на ум, сега си спомних, че и племенникът ми получи писмо от името на ebay, а той няма профил там. Също ме усъмни и неправилното съгласуване "поради няколко небрежност"

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Amazon Fire TV - quadcore Android PC, KODI 17 Krypton preinstalled
    От amonev във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 22-06-18, 10:05
  2. Kodi error 'Connection timed out' on KDL-55W807C
    От CecyMecy във форум Sony телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 23-01-17, 15:22
  3. PS3 инсталиране на Kodi и HBO GO?
    От krasimir81 във форум Конзоли за игра
    Отговори: 0
    Последно: 22-12-15, 09:52
  4. Windows не стартира ....
    От obshtinska_mishka във форум Windows
    Отговори: 36
    Последно: 06-03-08, 11:08
  5. Грешно отчитане на температурата при Gigabyte
    От toshe(montana) във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 26
    Последно: 16-09-03, 18:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе