Резултати от 1 до 12 от общо 12

Windows XP - sucks! :(

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    318
    #1

    Windows XP - sucks! :(

    Ama che windows. Dobre si biah na win2k.

    1. Creativ ne s napravili driver-i za sb live s koito da si puskam poveche ot 2 kuloni.

    2. Roxio niamat update za directCD i ne moga da si pisha RWCD-ta

    3. Niama driver-i ot umax za skenera mi 5450

    4. Imam problem s USB driver-ite si za kabelnia modem. Vyrviat samo ako gi nstaliram na win2k i posle upgrade-na na XP.

    5. Porshe-to ne vyrvi poradi ne znam kva prichina. moje bi GeForce2 GTS/Pro 32 ddr e vinovna za celta.

    6. "DevLdr32 has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience." - tova shte me skysa.

    Inache win XP si e build 2600. S atlon TBird 850 sym, 512 ram Viking, 30 gb hdd seagate baracuda3/ata100, plextor32/10/12, Soltek KAV75, cable modem motorola SB4100. Kvo iska ne znam. Za driver-ite razbiram, naeban e, ama shto mi puska onova msg i shto porsheto ne vyrvi..



    tra la la

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #2

    Windows XP - sucks! :(

    Ami napravi Clean Install, a ne Upgrade Install ot Win2K. Az pone niama nikakvi problemi.




  4. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    318
    #3

    Windows XP - sucks! :(

    togava ne moje da mi zahape modema. Triabva da sym mu instaliral driver-ite predi tova pod win2k. No glavno prechkata mi e v lipsata na driver-i. Iavno mi e rano za tozi windows. Pyk ne e zle da mu se ne vidi.



    tra la la

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #4

    Windows XP - sucks! :(

    > 1. Creativ ne s napravili driver-i za sb live s koito da si puskam poveche ot 2 kuloni.

    Ами при мен драйрите за 2000 тръгнаха... Но на един познат, на един познат му скапаха Win-а. Иначе при мен си работят супер - само Creative Launcher е неизползваем.



    Корекция: Драйвера си поддържа 4 колони, аз съм си драйвера от ХР (той ми го върна при инсталацията), става дума за софтуера (LiveWare).



    >2. Roxio niamat update za directCD i ne moga da si pisha RWCD-ta

    Имат, драйвера си работи в ХР. Просто има договор между Roxio и Microsft продуктите на Roxio ДА НЕ работят !умишлено! в ХР, като им се деактивира драйвера. Nero Burning Rom, Easy CD Creator 4.x, WinOnCD 3.7, Ahead InCD, NTI CD-Maaker и FileCD работят идеално. Вече си ползвам ISO9660 packet write software (NTI FileCD)



    3, 4. Microsoft са идиоти!!! Някои неща умишлено е забранено да се инсталират. Като слагах LiveWare за SBLive! ми каза по средата на инсталацията - драйвер е бил подменен, сложете CD-то на ХР, за да върна оригиналния. Повтори се 3 пъти.



    Да не говорим за веселите неща като:









    Или да не говорим, че при всяко пускане ми пищи:



    Първо: Инсталирали сте драйвер за записвачки изключих го (и това не се затваря докат не го кликнеш, кликнеш ли го - отваря ти хелпа!)

    Второ: Windows has recovered from serious error.

    5. От настройките на GeForce-а включи Fog table emulation.

    6. Ех това нормално!



    Променено от exabyte на 16/09/2001 17:48:49

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    44
    #5

    Windows XP - sucks! :(

    Ei pichwe ne zabrawiajte che Win XP ne e izliazal oficialno i do togawa nikoi nama da pusne programi ot sorta na LiveWare za SB.

    Ne zabrawiate che sachtoto beshe I s Win 2000

    Towa che nie polzwame Win XP si e nashe lichno velanie no oficialno toi shte izleze na 25.10 a dotogawa nikoi niama da pusne oficialno drivers!!!




  7. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #6

    Windows XP - sucks! :(

    Прав си.



    Но NVidia пуснаха официално драйвери.



    LiveWare, с изключение на Launcher, си работи перфектно в ХР.



    А между другото от Roxio обещават Easy CD Creator 5.1 за XP, и казват, че го правят, но за WinOnCD и DirectCD не споменават нищо. А и повечето проблеми с драйвери (вкл. и с драйверите на Roxio), не са защото драйвера има проблем с ХР, а защото производителите имат проблем (или договор) с Microsoft.







    Променено от exabyte на 17/09/2001 13:00:57

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Живее в
    София
    Мнения
    78
    #7

    Windows XP - sucks! :(

    Под ХР могат да се пуснат каквито искаш комбинации за озвучаване от настройките в контрол панел /тва го пиша от `98ца/ и там някъде по опциите за звука - май беше куадрофоник, 5+1, десктоп и тнт.



    'Shtot Bratcheda e vatre

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #8

    Windows XP - sucks! :(

    Това го има и в 98 даже. Но не работи. Е може и да греша и нещо да не съм го пробвал както трябва.




  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    44
    #9

    Windows XP - sucks! :(

    Аз по скоро говорех не за драйвери а за програми от рода на LiveWare и други такива

    защто драйвери има и в самия Win XP(освен ако някой не използва екзотичен harware) за SB също има и аз ползвам точно тях.Просто мисля че като излезе официално ОС нещата доста ще се променят.




  12. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #10

    Windows XP - sucks! :(

    Те ще излязат, когато са готови, което според тези, които ги пишат (ако изобщо са обявили някаква официална информация де) ще е малко след като излезе ХР, но не се знае. Но мисля, че NVidia са първи с драйвер за ХР? или греша?








  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    44
    #11

    Windows XP - sucks! :(

    Сигурно е така .Аз сам с Matrox Dual Head ,когато излезе Win2000 имах голям проблем защото нямаше никакви драйвери които да работят сносно докато win не излезе официално и от Matrox си пуснаха официалните драйвери . Докато сега Win-доуските работят без проблем .А Matrox сигурно няма да пуснат техните преди 25.10 ,

    защото в техния форум казват ние не подържаме ОС която не е официално излязла.

    А exabyte ти си исталирал LiveWare и работи без проблеми вер. за Win2000 предполагам?




  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #12

    Windows XP - sucks! :(

    Значи дадоха ми едно CD с нови драйвери за SBLive (като това, което си идва със самия Live, но всичко е най-новата версия). Сложих го и му казах да се инсталира - той си сложи LiveWare за 2000, PlayCenter 2 (ако не се лъжа,ако дръпнеш PlayCenter 2 за 2000 той ти слага някакъв дето е същия като версия 1, и няма нищо общо с този за 9х (може и да греша), а това си беше като този за 9х със всички екстри (със всичките му екстри го изстрих)), също така ми инсталира и SBLiveXP, остави си драйверите от WIn-а (по-точно win-а си ги върна). И след това всичко си работеше.







    Променено от exabyte на 18/09/2001 19:32:47

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 13-08-10, 17:35
  2. Joytech GF2 MX400 sucks...
    От DIL във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 18
    Последно: 08-08-02, 12:07
  3. Windows XP Home sucks or not?
    От Stan във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 19-05-02, 17:44
  4. NVmax beta2.0 SUCKS!!!
    От LordOfEvil във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 13-04-01, 11:39
  5. DIABLO 2 1.04b patch - sucks on warez CD
    От Ivory® във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 12-01-01, 04:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе